vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  2 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Bry Panie i Panowie :zabawa:
Jako, że chciałbym trochę sobie zęby wybielić, mam w związku z tym pytanie:
co zadziałało na wasze zęby: paski Blendamed Whitestrips czy żel Biała Perła? A może ktoś ma jakieś porównanie między tymi dwoma produktami? Lub mógłby zaproponować coś zupełnie innego, oczywiście w rozsądnej cenie?
Ja używałem Białej Perły i niewiele mi ona dała :and:, dlatego chciałbym spróbować czegoś innego, a słyszałem, że te paski są nawet ok.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: Bry Panie i Panowie Jako, że chciałbym trochę sobie zęby wybielić, mam w związku z tym pytanie: co zadziałało na wasze zęby: paski Blendamed Whitestrips czy żel Biała Perła? A może ktoś ma jakieś porównanie między tymi dwoma produktami? Lub mógłby zaproponować coś zupełnie innego, oczywiście w rozsądnej cenie? Ja używałem Białej Perły i niewiele mi ona dała , dlatego chciałbym spróbować czegoś innego, a słyszałem, że te paski są nawet ok.


mi wystarczy mycie zebow 2x dziennie :ziober2:
nie uzywalam paskow ani innych dziwnych rzeczy. Mimo, ze pije sporo kawy i pale, mam tak biale zeby ze nieraz slysze komplementy. Ale u mnie to chyba rodzinne, moja sis nie pije kawy i nie pali - ona to w ogole miala ksywke Dr Alban :crylol: bo usmiech jej az snieznobialy jest - szczotka, pasta, kubek, ciepla woda :nutki:

Konto usunięte
Konto usunięte: smakuje jak... nasienie, smacznego


:crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: Jako, że chciałbym trochę sobie zęby wybielić, mam w związku z tym pytanie: co zadziałało na wasze zęby: paski Blendamed Whitestrips czy żel Biała Perła? A może ktoś ma jakieś porównanie między tymi dwoma produktami? Lub mógłby zaproponować coś zupełnie innego, oczywiście w rozsądnej cenie? Ja używałem Białej Perły i niewiele mi ona dała , dlatego chciałbym spróbować czegoś innego, a słyszałem, że te paski są nawet ok.

niestety mam takie zeby, ze mi takie rzeczy nie pomagaja - myje zeby codziennie uzywajac blanxa i nie mam na nich przebarwien - ale zebow w jakikolwiek sposob nie rozjasnia. Jedyne co zadzialalo na mnie to naswietlanie u dentysy, no ale to juz nie jest w tzw ''rozsadnej'' cenie :)
Letal
Letal
  3 sierpnia 2011

pasta to Ci tyle pomoże co kot napłakał .. :ziober2: więc heja do prywatnego gabinetu i płacimy kaske za wybielanie.

vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  3 sierpnia 2011
Tricia
Tricia: tylko i wyłącznie Blanx.

gagulina
gagulina: Najlepsza pasta wybielająca jaką miałam :)

zwykłą pastą takie cuda? :woot: hmm, więc chyba od tego zacznę, chociaż jestem sceptycznie nastawiony, bo Perłę strasznie zachwalają, a mi uja dała.
Konto usunięte
Konto usunięte: W Białej Perle ważna jest systematyczność

Wiem, wiem i byłem systematyczny aż nadto. Używałem jej 2, czasami 3 razy dziennie ponad te wymagane pół godziny (czy ile tam trzeba było to trzymać) i jak nie zobaczyłem żadnych efektów, to przeszperałem fora i wyczytałem, że niektórzy używają Perły na całą noc i efekty są powalające i to w krótkim czasie. Oczywiście zęby stają się strasznie nadwrażliwe i bolą dziąsła, ale cóż, spróbować można. No to tak zrobiłem i ani śladu wybielenia, ani żadnego bólu. Więc nie wiem, albo mam coś z zębami dziwnego, albo dostałem jakiś lewy żel, chociaż był kupowany na Allegro z apteki niby :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest to możliwe, ja np. tak mam :-/ Byłam na godzinnym wybielaniu u dentysty (nie laserowym), dość mocnym preparatem no i nic z tego.

:and: nie dołuj mnie
massacre
massacre: mi wystarczy mycie zebow 2x dziennie nie uzywalam paskow ani innych dziwnych rzeczy. Mimo, ze pije sporo kawy i pale, mam tak biale zeby ze nieraz slysze komplementy. Ale u mnie to chyba rodzinne, moja sis nie pije kawy i nie pali - ona to w ogole miala ksywke Dr Alban bo usmiech jej az snieznobialy jest - szczotka, pasta, kubek, ciepla woda

szczęściara :zabawa:
Konto usunięte
Konto usunięte: więc heja do prywatnego gabinetu i płacimy kaske za wybielanie.

800 zł drogą nie chodzi, oszczędzać trzeba :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: 800 zł drogą nie chodzi, oszczędzać trzeba


oszczedzisz na nie kupowaniu szczoteczek i pasty do zebow - nie musisz myc, i tak wybielisz :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  3 sierpnia 2011
massacre
massacre: oszczedzisz na nie kupowaniu szczoteczek i pasty do zebow - nie musisz myc, i tak wybielisz

No, teoretycznie może za jakieś 10 lat by mi się zwróciło :mrgreen:
boniwinter
boniwinter
  3 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: paski Blendamed Whitestrips czy żel Biała Perła?

bardzo dbam o zeby, ale pale papierosy i pije kawe...i dlatego nawet nie mysle o wybielaniu zebow, po prostu je czesto myje i tyle.
asiulcia1
asiulcia1
  4 sierpnia 2011

dziwne, ale mi blendamed 3d white troche wybiela
a teraz wyprobuje ten blanx :)

RPWrapFanatyk
RPWrapFanatyk
  5 sierpnia 2011

Sodą oczyszczoną szoruj 2 razy dziennie, zejdzie ci pół szkliwa razem z zębami ale po 2 tygodniach będą jak perełki:)

pijana
pijana
  5 sierpnia 2011
:zonk: Jak czytam mądrości tego człowieka wyżej to jeszcze bardziej jestem za aborcją/eutanazją.
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sodą oczyszczoną szoruj 2 razy dziennie, zejdzie ci pół szkliwa razem z zębami ale po 2 tygodniach będą jak perełki:)

Wypróbowałeś? ;)
Hana25
Hana25
  6 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: paski Blendamed Whitestrips czy żel Biała Perła?

paski są zdecydowanie lepsze, ale rozmawiałam ze swoją dentystką i powiedziała, że soda czyszczona jest naprawdę dobra...nie należy szorować a płukać. Działa antybakteryjnie. Wyrasta mi ząb mądrości i miałam problem z dziąsłami (zapalenie)... pomogło.
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Działa antybakteryjnie.

Ale do tego też wybiela? :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.