vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  2 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Bry Panie i Panowie :zabawa:
Jako, że chciałbym trochę sobie zęby wybielić, mam w związku z tym pytanie:
co zadziałało na wasze zęby: paski Blendamed Whitestrips czy żel Biała Perła? A może ktoś ma jakieś porównanie między tymi dwoma produktami? Lub mógłby zaproponować coś zupełnie innego, oczywiście w rozsądnej cenie?
Ja używałem Białej Perły i niewiele mi ona dała :and:, dlatego chciałbym spróbować czegoś innego, a słyszałem, że te paski są nawet ok.

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  2 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: Biała Perła?

smakuje jak... nasienie, smacznego. :and:

:lol:
wiem wiem, skad wiem jak smakuje nasienie :crylol:

pominmy to, tak smakuje i tyle.
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: smakuje jak... nasienie

takie zimne nie jest :and:...
Darunia511
Darunia511
  2 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: Bry Panie i Panowie Jako, że chciałbym trochę sobie zęby wybielić, mam w związku z tym pytanie: co zadziałało na wasze zęby: paski Blendamed Whitestrips czy żel Biała Perła? A może ktoś ma jakieś porównanie między tymi dwoma produktami? Lub mógłby zaproponować coś zupełnie innego, oczywiście w rozsądnej cenie? Ja używałem Białej Perły i niewiele mi ona dała , dlatego chciałbym spróbować czegoś innego, a słyszałem, że te paski są nawet ok.

Paski są ujowe, bo nie wybielają między zębami i niestety to widać, Biała Perła spoko, ale niewygodne i niesmaczne, no i zęby u mnie np. zrobiły się podczas uzywania wrażliwe na zimno/ciepło
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  2 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: takie zimne nie jest ...

ja mowie o smaku a nie o temperaturze, mozesz sobie zawsze podgrzac.
Cyrkoniczna123
Cyrkoniczna123
  2 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: paski Blendamed Whitestrips czy żel Biała Perła?

Zdecydowanie paski ;)
sa duzo bardziej komfortowe
KomSaamMetMy
KomSaamMetMy
  2 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: Biała Perła

Na moje ząbki ładnie podziałała, wybieliły się znacznie, ale sporo namęczyłam się przy tym. Przez kilka pierwszych dni strasznie śliniłam się po założeniu nakładek :rotfl:
Co prawda pasków nie stosowałam, ale patrząc na samą metodę żel-paski, to większy komfort chyba jest przy paskach.
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mowie o smaku a nie o temperaturze, mozesz sobie zawsze podgrzac.

no ta Biała Perła w temperaturze pokojowej też nie jest zimna, bardziej chodziło mi o taki "zimny smak" no. nie umiem słowa znaleźć, ale wiesz przecież o co chodzi :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: no i zęby u mnie np. zrobiły się podczas uzywania wrażliwe na zimno/ciepło

też czytałem o takich efektach ubocznych, ale mnie to nie spotkało. W ogóle miałem wrażenie, że ta Biała Perła w żaden sposób nie działa na moje zębiska :woot: Jak żółtawe były, tak zostały i do tego żadnego dyskomfortu podczas używania, nic. A tak się zastanawiam, bo ani nie palę, kawę, herbatę rzadko pijam, więc jako takich przebarwień pewnie nie mam, więc może ja po prostu mam taki be-żowy kościec i tego takimi preparatami nie wybielę?
Tricia
Tricia
  2 sierpnia 2011

tylko i wyłącznie Blanx.

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem wiem, skad wiem jak smakuje nasienie pominmy to, tak smakuje i tyle.


a wlasnie nie mozemy pominac tego faktu :D:D
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Patrycja9119
Patrycja9119
  2 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: Blendamed Whitestrips

uzywalam
dobre sa na prawde roznice widac juz po 3dniach tyle ze niestety sie straszna nadwrazliwosc robi na to
i po jakims czasie zeby wracaj do swojego starego koloru
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  2 sierpnia 2011
Tricia
Tricia: tylko i wyłącznie Blanx.

Dokładnie. Najlepsza pasta wybielająca jaką miałam :) Koniecznie wypróbuj!
Darunia511
Darunia511
  3 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: też czytałem o takich efektach ubocznych, ale mnie to nie spotkało. W ogóle miałem wrażenie, że ta Biała Perła w żaden sposób nie działa na moje zębiska Jak żółtawe były, tak zostały i do tego żadnego dyskomfortu podczas używania, nic. A tak się zastanawiam, bo ani nie palę, kawę, herbatę rzadko pijam, więc jako takich przebarwień pewnie nie mam, więc może ja po prostu mam taki be-żowy kościec i tego takimi preparatami nie wybielę?

Na pewno wybielisz u dentysty. W Białej Perle ważna jest systematyczność, może dlatego na Ciebie nie zadziałało? Ja się bałam ze mi ta nadwrażliwość zostanie, ale minęło pare dni po tym jak przestałam uzywac. W każdym razie bardzo wydajne jest, wiec kuracje można powtarzać, do tego można kupić pastę do zębów Biała Perła.
pijana
pijana
  3 sierpnia 2011
vladimir111
vladimir111: A tak się zastanawiam, bo ani nie palę, kawę, herbatę rzadko pijam, więc jako takich przebarwień pewnie nie mam, więc może ja po prostu mam taki be-żowy kościec i tego takimi preparatami nie wybielę?

Jest to możliwe, ja np. tak mam :-/ Byłam na godzinnym wybielaniu u dentysty (nie laserowym), dość mocnym preparatem no i nic z tego. MOŻE pomogłaby mi metoda nakładkowa preparatem o najwyższym stężeniu, ale na razie sobie odpuściłam, bo nie jest źle.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a wlasnie nie mozemy pominac tego faktu :D:D

właśnie możemy, a raczej musimy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.