oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  30 lipca 2011 (pierwszy post)

Miała może któraś z Was tę odżywkę , dobra itd..?

http://allegro.pl/s-hansen-star-sparking-h-as-nail-twarde-paznokcie-i1702951191.html

SoDope
SoDope
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: noo właśnie, ale pod wpływem recenzji z youtube odżywki nail tek to ją zakupie

uważaj bo od nail teka czasami się paznokcie zółte robią :tak:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  31 lipca 2011

A można te odżywki Sally Hansen gdzieś kupić normalnie? Czy to tylko na allegro da radę zamówić?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  31 lipca 2011
naaats
naaats: A można te odżywki Sally Hansen gdzieś kupić normalnie? Czy to tylko na allegro da radę zamówić?

Można, w Super-Pharm albo różnych drogeriach osiedlowych, ale wtedy zapłacisz 30-40 zł.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Można, w Super-Pharm albo różnych drogeriach osiedlowych, ale wtedy zapłacisz 30-40 zł.

Czemu jest taka różnica cen?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  31 lipca 2011
naaats
naaats: Czemu jest taka różnica cen?

Szczerze nie wiem, możliwe, że sklepy mają aż takie marże. Nie wiem z jakich źródeł pochodzą te sprzedawane na Allegro, zapewne z zagranicy, ale to takie moje gdybanie :)
asiulcia1
asiulcia1
  31 lipca 2011
naaats
naaats: Czemu jest taka różnica cen?

w stanach odżywkę Sally Hansen można kupić już za dolara :ninja:
w naturze widziałam aż za 50 zł :zonk:
nous
nous
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Mialam! Polecam!
Tricia
Tricia
  1 sierpnia 2011

Ja zawsze kupuję w Douglasie czy Sephorze, właśnie po 40/50zł
nie wiedziałam, że można znaleźć taniej..

asiulcia1
asiulcia1
  2 sierpnia 2011
Tricia
Tricia: Ja zawsze kupuję w Douglasie czy Sephorze, właśnie po 40/50zł nie wiedziałam, że można znaleźć taniej..

to przepłaciłaś za taką cenę możesz mieć kilka odżywek :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.