oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  30 lipca 2011 (pierwszy post)

Miała może któraś z Was tę odżywkę , dobra itd..?

http://allegro.pl/s-hansen-star-sparking-h-as-nail-twarde-paznokcie-i1702951191.html

asiulcia1
asiulcia1
  30 lipca 2011

taką miałam
http://allegro.pl/sally-hansen-activator-odzywka-na-wzrost-paznokci-i1722185029.html
była świetna:zakochany: paznokcie mi sie zregenerowały, miałam zdrowsze, twardsze i nie rozdwajały mi się przez co mialam wrazenie ze szybciej mi rosna :P

ogólnie polecam sally hansen, się jeszcze nie zawiodłam :D

asiulcia1
asiulcia1
  30 lipca 2011

teraz to sie zastanawiam czy nie zamowic tej co pokazalas, zachęcająca i w przystepnej cenie jest :)

oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

noo właśnie, ale pod wpływem recenzji z youtube odżywki nail tek to ją zakupie jako pierwszą bo podobno jest genialna, jeslich chcesz moge podac linka;p

;_)
asiulcia1
asiulcia1
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: noo właśnie, ale pod wpływem recenzji z youtube odżywki nail tek to ją zakupie jako pierwszą bo podobno jest genialna, jeslich chcesz moge podac linka;p ;_)


no podaj mi :)
bezobllacnoja
bezobllacnoja
  30 lipca 2011

w domu zacznijcie zapieprzac a nie martwic sie o pazury.wasze mamusie juz sa zmeczone praniem i sprzataniem dla coreczek,moze pora je wyreczyc a nie godzinami pindzyc sie przed lustrem.....

oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


no tak skąd wiedziałas- jestem księzniczką.....

Ogarnij się, !
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w domu zacznijcie zapieprzac a nie martwic sie o pazury.wasze mamusie juz sa zmeczone praniem i sprzataniem dla coreczek,moze pora je wyreczyc a nie godzinami pindzyc sie przed lustrem.....

masz racje, na role, w polu robic, a nie beda chamki na forumie rozprawialy!
oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

http://www.youtube.com/watch?v=Fja9CGZeRgg&feature=channel_video_title
sylwik
sylwik
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masz racje, na role, w polu robic, a nie beda chamki na forumie rozprawialy!

:crylol:
ekhm, ja tam robie w polu:rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ekhm, ja tam robie w polu

niewystarczajaco, ze masz jeszcze czas na forum sie rozpisywac :crylol: :lol2:
sylwik
sylwik
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niewystarczajaco, ze masz jeszcze czas na forum sie rozpisywac

jak smiem spac, jesc i internetowac! :crylol:
Tricia
Tricia
  30 lipca 2011

ja testowałam 4 różne odżywki Sally Hansen a i tak wróciłam do pierwszej i moim zdaniem najlepszej
Sally Hansen Triple Strong, jako jedyna poradziła sobie z moimi paznokciami po przerwie od żelu czy tipsów :) po żadnej innej nie widziałam żadnych rezultatów...

Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w domu zacznijcie zapieprzac a nie martwic sie o pazury.wasze mamusie juz sa zmeczone praniem i sprzataniem dla coreczek,moze pora je wyreczyc a nie godzinami pindzyc sie przed lustrem.....

po części prawda.
asiulcia1
asiulcia1
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zmeczone praniem i sprzataniem

sama sprzątam, piorę :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: w domu zacznijcie zapieprzac a nie martwic sie o pazury

ta, gdybym nie sprzatala, nie zmywala itd to bym miala mocne paznokcie i wcale nie musialabym sie o nie martwic:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte:

dzieki, ogladne na innym kompie, bo glosniki mi sie zepsuly ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.