naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 lipca 2011 (pierwszy post)
Potrzebuję dobrego żelu do twarzy, ponieważ mój z Pharmaceris mi się skończył (a w żadnej aptece go nie mogę już dostać, nawet chcieli zamówić, ale w hurtowni też nie ma : / ).

Do cery suchej i bardzo suchej. Najlepiej do 25 zł, ewentualnie 30 zł.

Ten z Pharmaceris wyglądał tak:


Sorry, że takie duże zdjęcie, ale innego nie było.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

mmaryjka
mmaryjka
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: usuwanie makizaju, a mycie twarzy to zupelnie inne rzeczy

imo zmycie makijażu, a oczyszczanie twarzy owszem, to ZUPEŁNIE inne rzeczy:].
jak chcesz sobie zmywać makijaż czymś oczyszczającym i przy okazji cały dzienny brud z twarzy wmasowywać w pory to endżoj.
i nie zonkaj tak kotek bo ci zaszkodzi na cerę na buziuni

naaats
naaats: Hm, nie mogę sobie teraz pozwolić na ten Clinique, znasz coś tańszego i równie dobrego?

szczerze mówiąc to nie. ten clinique jest delikatnie złuszczający i bez alkoholu więc dla mojej ekstremalnie suchej skóry jest idealny i wart swojej ceny. tym bardziej, że można trafić na promocję w sephorze i jest za ok 40zł.
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  29 lipca 2011
http://www.dourody.pl/media/repository/recenzje/delia.jpg
nie wiem czy sie wyswietli ....
Delia - Hipoarelgiczny żel do mycia twarzy i demakijażu .
Ostatnio kupiłam , dosyc przyjemny ., ale nie zbyt wydajny , po użyciu trzeba nalozyc sobie krem jakis nawilazajacy gdyż żel może trochę skórę wysuszyc , ale wystarczy krem jakis nałozyc i spoko
Dostępny w drogeriach Natura .
cena - w granicach ośmiu zł , teraz w Naturii jest za 5.99 .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  29 lipca 2011
naaats
naaats: Chodzi mi o zwykły żel do twarzy, nie musi być mleczko do demakijażu : )

to ci niestety nie pomogę :and:
ja używam czasem żelu clean deeper z nivea jest całkiem dobry, ale nie wiem jak by działał na suchą cerę

jednak jeśli potrzebujesz czegoś do zmywania makijażu i mycia buzi to jednak bardziej polecam ci mleczka, gdyż one nie drażnią suchej skóry :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
nous
nous
  30 lipca 2011
naaats
naaats:

Tylko ze ten zel kosztuje kolo 25-40zl.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.