naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 lipca 2011 (pierwszy post)
Potrzebuję dobrego żelu do twarzy, ponieważ mój z Pharmaceris mi się skończył (a w żadnej aptece go nie mogę już dostać, nawet chcieli zamówić, ale w hurtowni też nie ma : / ).

Do cery suchej i bardzo suchej. Najlepiej do 25 zł, ewentualnie 30 zł.

Ten z Pharmaceris wyglądał tak:


Sorry, że takie duże zdjęcie, ale innego nie było.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 lipca 2011
ŹLE POPATRZYŁAM NA ZDJĘCIE, ŻELE SĄ BARDZO PODOBNE NA ZDJĘCIACH, PRZEPRASZAM ZA POMYŁKĘ, MIAŁAM INNY ŻEL NIŻ TEN POWYŻEJ, DOKŁADNIE TEN:


Jaki żel mogłybyście mi polecić ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

mmaryjka
mmaryjka
  28 lipca 2011

musi być żel? czy po prostu coś do usuwania makijażu? czy chodzi bardziej o oczyszczanie?

mmaryjka
mmaryjka
  28 lipca 2011

a swoją drogą to jest jeden i ten sam żel. kiedyś ta linia nazywała się 'd' teraz nazywa się 'e'.

Aneczka17f
Aneczka17f
  28 lipca 2011

Physiogel o ph naturalnym dla skóry

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: musi być żel? czy po prostu coś do usuwania makijażu? czy chodzi bardziej o oczyszczanie?

O oczyszczanie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: a swoją drogą to jest jeden i ten sam żel. kiedyś ta linia nazywała się 'd' teraz nazywa się 'e'.

A no to nie wiedziałam :woot:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  28 lipca 2011

Toleriane La Roche-Posay, choć troszkę wykracza poza podany zakres cen.

mmaryjka
mmaryjka
  28 lipca 2011
naaats
naaats: O oczyszczanie

to tak naprawdę ten żel nie był do oczyszczania, tylko zwykłym micelem do demakijażu w formie żelu.
do oczyszczania to bardziej coś w stylu toniku clinique, złuszczającego, ale on około 60zł z tym, że jest wydajny, ale oczyszcza rewelacyjnie.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to tak naprawdę ten żel nie był do oczyszczania, tylko zwykłym micelem do demakijażu w formie żelu. do oczyszczania to bardziej coś w stylu toniku clinique, złuszczającego, ale on około 60zł z tym, że jest wydajny, ale oczyszcza rewelacyjnie.

W każdym razie i do zwykłego mycia twarzy także sprawdził się rewelacyjnie :tak:
Hm, nie mogę sobie teraz pozwolić na ten Clinique, znasz coś tańszego i równie dobrego? : )

Konto usunięte
Konto usunięte: Toleriane La Roche-Posay, choć troszkę wykracza poza podany zakres cen.

Mhm, masz jakieś jeszcze propozycje? :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  28 lipca 2011
naaats
naaats: Mhm, masz jakieś jeszcze propozycje? :P

Niestety nie, inne żele których używałam/używam są dla skóry problemowej...
Darunia511
Darunia511
  28 lipca 2011

Micerlarny z Biedronki, powaga. :D

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  28 lipca 2011
naaats
naaats: Do cery suchej i bardzo suchej. Najlepiej do 25 zł, ewentualnie 30 zł.

kup sobie mleczko do demakijażu :)
ja mam takie kosztuje ok. 40zł/0,5l
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
boniwinter
boniwinter
  28 lipca 2011
naaats
naaats: Potrzebuję dobrego żelu do twarzy,

ja uzywam zelu Nivea z tej wlasnie serii i jestem bardzo zadowolona


Konto usunięte
Konto usunięte: czy po prostu coś do usuwania makijażu?

usuwanie makizaju, a mycie twarzy to zupelnie inne rzeczy :zonk:
nous
nous
  28 lipca 2011

Polecam tobie to ;*
najlepsze co może byc bynajmniej dla mnie ;*

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 lipca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: kup sobie mleczko do demakijażu :) ja mam takie kosztuje ok. 40zł/0,5l

Chodzi mi o zwykły żel do twarzy, nie musi być mleczko do demakijażu : )

Konto usunięte
Konto usunięte: ja uzywam zelu Nivea z tej wlasnie serii i jestem bardzo zadowolona

Dzięki, wezmę po uwagę : )

Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam tobie to ;* najlepsze co może byc bynajmniej dla mnie ;*

Ile kosztuje i czy dasz może większe zdjęcie albo chociaż jak się nazywa? Bo za małe to zdjęcie i nic nie widać :P

Konto usunięte
Konto usunięte:

Tak : ) Że tamten był akurat przy okazji micelarny do demakijażu, to aptekarka powiedziała, że mogę nim myć normalnie twarz, więc myłam, ale nie chodzi mi koniecznie o demakijaż, tylko o mycie właśnie, tak jak w temacie : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.