mmaryjka
mmaryjka
  26 lipca 2011 (pierwszy post)

witam miłych forumowiczów!:mrgreen:

ostatnio jakiś szał nastał na markę alterra, więc też postanowiłam coś wypróbować;)

1. Co polecacie oprócz produktów do włosów?
2. Czego zdecydowanie nie polecacie?

szczerze mówiąc jestem zainteresowana chusteczkami do demakijażu, taniocha, ale boję się reakcji alergicznej i tak ciągle się waham.

pozdrawiam, również tylko miłych forumowiczów

madzia2143
madzia2143
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedną spokojnie zmyjesz podkład, ale ja zawsze wycieram jeszcze drugą żeby dokładnie zmyć. :-)


Konto usunięte
Konto usunięte: jedna ;) sa naprawde w porownaniu z innymi mega duze i mocno nawilżone ;)


o to bardzo fajnie ;) tzn ja bym zmywała makijaż tradycyjnie a tych chusteczek bym używała bardziej to upewnienia się w tym że buzia jest czysta. myślicie że nie będzie za dużo w tym momencie kosmetyków na buzi?
asiulcia1
asiulcia1
  26 lipca 2011
Sa w rossmannie te chusteczki??

Bo jak takie dobre to bym sobie kupila :)
voiceontheradio
voiceontheradio
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: są mocno nasączane, są to substancje odpowiednie dla vege, są 100% naturalne a nie jakies chemiczne gowna. mnie sie wlasnie skora nie kleila a jestem bardzo wyczulona na tym punkcie.

no mi nie pasują, NIE KAŻDEMU MUSZĄ.

poza tym zapach jest straszny
Paulinessa
Paulinessa
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sa w rossmannie te chusteczki??


Tylko tam możesz dostać Alterre :)
asiulcia1
asiulcia1
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko tam możesz dostać Alterre :)

ok, dzieki.
szczerze mowiac pierwszy raz slysze o tej firmie, jakoś nie zauważyłam ;)
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a w rossmannie te chusteczki??

to jest produkcja tylko dla rossmana :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: o to bardzo fajnie ;) tzn ja bym zmywała makijaż tradycyjnie a tych chusteczek bym używała bardziej to upewnienia się w tym że buzia jest czysta. myślicie że nie będzie za dużo w tym momencie kosmetyków na buzi?

ja zmywam zawsze chusteczką a potem smaruję twarz kremem, nie sądze aby było za dużo jeśli umyjesz twarz a potem przetrzesz tym :-)
mmaryjka
mmaryjka
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak najbardziej :) zmywaja super caly makijaz łącznie z cieniami, kredką itd. ;)

to super. chociaż chodzi mi wyłącznie o podkład/puder bo oczy zmywam czymś innym.

Konto usunięte
Konto usunięte: , mmaryjka żyje.

żyje żyje
kissangelkiss
kissangelkiss
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to super. chociaż chodzi mi wyłącznie o podkład/puder bo oczy zmywam czymś innym.


no to jak najbardziej w tej roli sie sprawdzą :)
mmaryjka
mmaryjka
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to jak najbardziej w tej roli sie sprawdzą :)

to jutro kupię, ale zacznę testować po weekendzie bo wyjeżdżam i nie chcę sobie zrobić masakry na twarzy.
teraz używam super chusteczek, ale 40zł za 20 sztuk to trochę sporo, mimo, że jedna wystarczy do całkowitego zmycia, łącznie z tuszem
Darunia511
Darunia511
  27 lipca 2011
Chusteczki aloe vera - najlepsze jakie miałam. Pięknie pachną, są na prawde mokre i buzia jest po nich czysta są duże. No i kosztują 3 zł
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  29 lipca 2011

Miałam kupic te chusteczki o których tu mowa , ale zawsze się wachałam i chyba teraz sie skuszę , bo tak zachwalacie.. osobiscie mam szampon do włosów suchych , jest dobry . Peeling mam , ale tylko dla tych którzy lubią delikatne peelingi , delikatnie obchodzi sie ze skórą .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.