mmaryjka
mmaryjka
  26 lipca 2011 (pierwszy post)

witam miłych forumowiczów!:mrgreen:

ostatnio jakiś szał nastał na markę alterra, więc też postanowiłam coś wypróbować;)

1. Co polecacie oprócz produktów do włosów?
2. Czego zdecydowanie nie polecacie?

szczerze mówiąc jestem zainteresowana chusteczkami do demakijażu, taniocha, ale boję się reakcji alergicznej i tak ciągle się waham.

pozdrawiam, również tylko miłych forumowiczów

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam, również tylko miłych forumowiczów

to se :jezyk:

a co do tematu to nie znam tej firmy :D
mmaryjka
mmaryjka
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to se

jesteś miła, przestań:mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś miła, przestań

no dobra, powiedzmy :mrgreen:
kissangelkiss
kissangelkiss
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Czego zdecydowanie nie polecacie?

chusteczki z aloesem, najlepsze, duze mocno nawilzone, ładny zapach... dobrze oczyszczaja a twarz jest oczyszczona i gładka ;D super sa no i jest ich 25 za 3 zł wiec naprawde warto ;)
kissangelkiss
kissangelkiss
  26 lipca 2011

ups zle zacytowałam:D mialo byc to co POLECAM :D

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chusteczki z aloesem, najlepsze, duze mocno nawilzone, ładny zapach... dobrze oczyszczaja a twarz jest oczyszczona i gładka ;D super sa no i jest ich 25 za 3 zł wiec naprawde warto ;)

a wlasnie, wczoraj tez je kupilam i bylam mile zaskoczona, sa bardzo mokre, dobrze zmywaja makijaz, 3 istotne plusy: skora nie jest lepka, skora nie jest przesuszona, skora nie jest tlusta

polecam.
kissangelkiss
kissangelkiss
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a wlasnie, wczoraj tez je kupilam i bylam mile zaskoczona, sa bardzo mokre, dobrze zmywaja makijaz, 3 istotne plusy: skora nie jest lepka, skora nie jest przesuszona, skora nie jest tlusta


dokładnie, moim zdaniem najlepsze chusteczki ze wszystkich ;)
mmaryjka
mmaryjka
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chusteczki z aloesem, najlepsze, duze mocno nawilzone, ładny zapach... dobrze oczyszczaja a twarz jest oczyszczona i gładka

właśnie o nich myślałam, ale nie wiem czy nadadzą się do demakijażu? bo ogólnie to tylko do tego są mi potrzebne
kissangelkiss
kissangelkiss
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie o nich myślałam, ale nie wiem czy nadadzą się do demakijażu? bo ogólnie to tylko do tego są mi potrzebne

jak najbardziej :) zmywaja super caly makijaz łącznie z cieniami, kredką itd. ;)
voiceontheradio
voiceontheradio
  26 lipca 2011

dla mnie są fatalne te chusteczki
mają jakąś piane (?) :wtf: według mnie w ogóle się nie nadają do twarzy, ba! nawet do rąk nie bo całe się kleiły po tych chusteczkach

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mają jakąś piane (?) według mnie w ogóle się nie nadają do twarzy, ba! nawet do rąk nie bo całe się kleiły po tych chusteczkach

są mocno nasączane, są to substancje odpowiednie dla vege, są 100% naturalne a nie jakies chemiczne gowna.
mnie sie wlasnie skora nie kleila a jestem bardzo wyczulona na tym punkcie.
madzia2143
madzia2143
  26 lipca 2011

o, mmaryjka żyje.

pytanie mam do tych chusteczek - ile potrzeba chusteczek aby zmyć np. podkład?
Chusteczkami oczu nie zmywam, każde podrażniały mi skórę więc ciekawi mnie bardziej o oczyszczanie twarzy.

kissangelkiss
kissangelkiss
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie mam do tych chusteczek - ile potrzeba chusteczek aby zmyć np. podkład?

jedna ;) sa naprawde w porownaniu z innymi mega duze i mocno nawilżone ;)
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie mam do tych chusteczek - ile potrzeba chusteczek aby zmyć np. podkład?

Jedną spokojnie zmyjesz podkład, ale ja zawsze wycieram jeszcze drugą żeby dokładnie zmyć. :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.