kreeeejzi
kreeeejzi
  20 lipca 2011 (pierwszy post)

Jeśli chcecie się odchudzać i chcecie pomocy w tym to pisać.
jeśli pomoc lub pytania to pisac czerwonym

Sama się odchudzam ale nie prowadzę żadnej diety i skutkuje (: :lol:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Na wsi za free, jajo od kury, maślana wiadomo Szczypior zza płota a pyra zza ganka.


styka51
styka51: mielone, surówkę i też pyry na obiad


NuTiiiiii
NuTiiiiii: białą jadłem z cebulką itp :D


styka51
styka51: Kaszanki to z pól roku nie jadłam. Lubię przysmażoną z cebulką,



jestescie bezczelne uje !!! :martuska:

gdzie jest kozaczek? to sie chociaz napije

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
:crylol:

On już nie może. Przecież do tego nawet kozaczka nie trzeba.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I to wszystko zamieniłaś na tesco ;/


kontrastowo pokazalam do jakiego zarcia mam dostep w tej chwili :smutny:

nawet robiac w domu, z angielskich ziemniakow i wieprzowiny nigdy nie wyjdzie taki obiad jak w polsce.
jak w zeszlym roku przyjechalam do polandu pierwszy raz po 4-5 latach i zobaczylam ziemniaki na talerzu, to bylam w szoku, ze sa takie zolciutkie :szok: a jak smakowaly :zakochany: mozna by bylo je jesc bez niczego :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: On już nie może.


jak to juz nie moze?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  20 lipca 2011
massacre
massacre: ide do tesco po gumowa bulke

Bagietkę sobie kup, plus masło i czosnek i do piekarnika... Ulalala :zakochany:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Myślałem, że zrobisz wszystko co się tylko powie. Ale dobrze, że lubisz gotować.

Nie mam za bardzo czasu na gotowanie. Lubię gotować, wymyślać, jakieś nowe przepisy wrzucać do segregatora...ale gdyby ktoś mył za mnie naczynia i sprzątał na blatach w kuchni, to byłaby klasa. Poza tym teraz mam takie postanowienie, że będę lepiej gotować ( za minimum 5 lat) niż bratowa mojego faceta :crylol:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: To i tak jak za darmo :)

Dałoby się przeżyć... jak bieda była, tzn. dostałyśmy z moją siostrą 100 zł na przeżycie, ale wydałyśmy, to trzeba było sobie dawać radę. Chodziłam do wujka po mleko i w kólko naleśniki robiłyśmy... I ser tez umiem zrobić z mleka, masło nawet :lol:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  20 lipca 2011
massacre
massacre: nawet robiac w domu, z angielskich ziemniakow i wieprzowiny nigdy nie wyjdzie taki obiad jak w polsce. jak w zeszlym roku przyjechalam do polandu pierwszy raz po 4-5 latach i zobaczylam ziemniaki na talerzu, to bylam w szoku, ze sa takie zolciutkie a jak smakowaly mozna by bylo je jesc bez niczego

to prawda ze w angli ziemniaki sprzedają umyte? a nie tak jak u nas obłocone i z ziemi? :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011

Ja bym tam zdechł !
Raz kupiłem w Polo jajka i żółtka było białe :ninja:

Nigdzie żarło tak nie smakuje jak u nas.

massacre
massacre: jak to juz nie moze?

Wystrzelał się :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to prawda ze w angli ziemniaki sprzedają umyte? a nie tak jak u nas obłocone i z ziemi?


tak to prawda, mozna wyplukac i wrzucic do gara. mozna tez obrac, ale generalnie obierasz i masz czyste dlonie.

oddam tez wszystkie umyte ziemniaki, za te oblocone z ziemi :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martitta
Martitta
  20 lipca 2011
massacre
massacre: nawet robiac w domu, z angielskich ziemniakow i wieprzowiny nigdy nie wyjdzie taki obiad jak w polsce.

Potwierdzam.

Idę robić polędwiczki w sosie i podam z ziemniaczkami of kors :zakochany:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
styka51
styka51: że będę lepiej gotować ( za minimum 5 lat) niż bratowa mojego faceta

Ale postanowienie :D

styka51
styka51: Chodziłam do wujka po mleko i w kólko naleśniki robiłyśmy... I ser tez umiem zrobić z mleka, masło nawet

Mi by się nie chciało ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wystrzelał się


szybko sie regeneruje

ide na przerwe, bo sie zbieram, zbieram i zebrac nie moge :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Idę robić polędwiczki w sosie i podam z ziemniaczkami of kors

Forum zapchaj dziurę się robi.

Ale to musi być dobre :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  20 lipca 2011
massacre
massacre: tak to prawda, mozna wyplukac i wrzucic do gara. mozna tez obrac, ale generalnie obierasz i masz czyste dlonie. oddam tez wszystkie umyte ziemniaki, za te oblocone z ziemi

serio? masakra myslalam ze to zart.

to co az takie złe te ziemniaki? dziwne, moze ziemia inna :lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
massacre
massacre: ide na przerwe, bo sie zbieram, zbieram i zebrac nie moge

A idź też spadam.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

styka51
styka51
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Raz kupiłem w Polo jajka i żółtka było białe

Powiem tak... mam te 5 kur, dziennie przynoszę po 2 3 jajka ( tzn. moja siostra wybiera, bo ja się kur boję :ninja:), to trochę można uzbierać. Na Wielkanoc często zbieramy, ale zdarza się, że kupujemy... I jak np. uoiekę babkę na jajkach od moich kur, to jest żólta. A jak zrobię ciasto na jajach fermowych, to blade jak mąka wychodzi, musiałabym kurkumy dosypywać :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: to prawda ze w angli ziemniaki sprzedają umyte? a nie tak jak u nas obłocone i z ziemi?

U nas też umyte sprzedają. Ostatnio nawet na targu u "chłopa" kupowałam z tata 5 kg, to umyte były.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ale postanowienie :D

Bo ona baaardzo dobrze gotuje, za każdym razem co tam jestem, to wszystko pycha, soł.. nie mogę być gorsza;p

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mi by się nie chciało ;/

Ser sam się w sumie robi, a masło to trzebą pokulać jednak, i mało masła z litra mleka wychodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Idę robić polędwiczki w sosie i podam z ziemniaczkami of kors

Ale bym sobie takiego mięska przegryzła :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.