kreeeejzi
kreeeejzi
  20 lipca 2011 (pierwszy post)

Jeśli chcecie się odchudzać i chcecie pomocy w tym to pisać.
jeśli pomoc lub pytania to pisac czerwonym

Sama się odchudzam ale nie prowadzę żadnej diety i skutkuje (: :lol:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wiesz jak ja głodnieje jak to czytam


ja tez, ide na przerwe cos wszamac, bo znajac zlosliwosc Styki, zaraz fote wrzuci maslaneczki, jajeczka uhhh musze sie otrzasnac :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Letal
Letal
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sama się odchudzam ale nie prowadzę żadnej diety i skutkuje

jak to robisz ?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to robisz ?


nastepny :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Letal
Letal
  20 lipca 2011
massacre
massacre: nastepny

ej bo ja żreć moge , a i tak kurde spodnie z tyłka spadają bez paska.
styka51
styka51
  20 lipca 2011
massacre
massacre: pyry podziel sie

Jeszcze trochę w garze zostało ;p

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wiesz jak ja głodnieje jak to czytam

A ja myślałam, że takie biedaczkowate rzeczy to tylko w WLKP b jedzą :lol2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
massacre
massacre: jaki daun z ciebie przecie ona ma 15 lat

Skąd miałem wiedzieć :ziober2:

Tak siostro bieganie to jest to. Zrób 3 km i stopniowo podnieś poprzeczkę, nie dość, że spalić kalorie to jeszcze figurę wyrzeźbisz :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
massacre
massacre: ja tez, ide na przerwe cos wszamac, bo znajac zlosliwosc Styki, zaraz fote wrzuci maslaneczki, jajeczka uhhh musze sie otrzasnac :D

:crylol:

Żebyś wiedziała.
Ona powinna być modem na Kulinariach. Tylko jedzenie jej w głowie :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
styka51
styka51: A ja myślałam, że takie biedaczkowate rzeczy to tylko w WLKP b jedzą

To jest rarytas na szybko i za mało hajsu :D

Na wsi za free, jajo od kury, maślana wiadomo :ziober2:
Szczypior zza płota a pyra zza ganka.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
styka51
styka51: A ja myślałam, że takie biedaczkowate rzeczy to tylko w WLKP b jedzą


WLKP nie jest biedaczkowa ! Tak myslalam owco jedna, pyry to tylko u nas i na slasku chyba mowia, pyrki z modra kapustka :w00t:

bidaczkowe? :martuska: oddam wszystkie kuchnie swiata za kaszanke !

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  20 lipca 2011
massacre
massacre: ja tez, ide na przerwe cos wszamac, bo znajac zlosliwosc Styki, zaraz fote wrzuci maslaneczki, jajeczka uhhh musze sie otrzasnac :D

Hahaha ;p
Wczoraj miałam mielone, surówkę i też pyry na obiad. To trzasnęłam fote i mojemu mms'em wysłałam, bo nie chciał do mnie na obiad przyjechać. Stwierdził, że leczo jego mamusi lepsze :ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
massacre
massacre: ddam wszystkie kuchnie swiata za kaszanke !

Przejadła mi się na grillowaniu w każdej postaci. Nawet już białą jadłem z cebulką itp :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

styka51
styka51
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Żebyś wiedziała. Ona powinna być modem na Kulinariach. Tylko jedzenie jej w głowie :D

Ej no :lol:
Lubię jeść ;p a gotować tylko proste rzeczy umiem...

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Na wsi za free, jajo od kury, maślana wiadomo Szczypior zza płota a pyra zza ganka.

Właśnie tak tanio nie wychodzi... Maślanką 2,70 plus pól kg pyrek ( ale na dwa dni :ziober2:) szczypior i koperek mam ze swojego ogródka :D No i jaja od moich 5 kur ^^

massacre
massacre: WLKP nie jest biedaczkowa ! Tak myslalam owco jedna, pyry to tylko u nas i na slasku chyba mowia, pyrki z modra kapustka bidaczkowe? oddam wszystkie kuchnie swiata za kaszanke !

HAHAHHA :lol:
Kaszanki to z pól roku nie jadłam. Lubię przysmażoną z cebulką, albo z keczupem :zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tak siostro bieganie to jest to. Zrób 3 km i stopniowo podnieś poprzeczkę, nie dość, że spalić kalorie to jeszcze figurę wyrzeźbisz :)


sie wie, nie ucz ojca robic dzieci :swir:
choc u kobiety pozniej z lydkami to mozna przesadzic :and:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ona powinna być modem na Kulinariach.


:lol: a jest takie forum? :lol:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tylko jedzenie jej w głowie :D


mi w tej chwili tez... przez styke przypomniala mi sie won z mlodzienczych lat... swiezo wykrochmalony obrus na stole, kompocik z truskaweczkami, zapachy dochodzace z kuchni, ziemniaczkow z maselkiem i swiezym koperkiem, rosolek, kurczaczek, schabowe, smazona cebulka z mielonym, kluseczki z kapusta, kopytka, pierogi leniwe....

ide do tesco po gumowa bulke :and:
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

monikamonisia20
monikamonisia20
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chcecie się odchudzać i chcecie pomocy w tym to pisać. jeśli pomoc lub pytania to pisac czerwonym Sama się odchudzam ale nie prowadzę żadnej diety i skutkuje (:

a jakiej pomocy udzielasz? znasz się na tym czy tak tylko?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
styka51
styka51: Lubię jeść ;p a gotować tylko proste rzeczy umiem...

Myślałem, że zrobisz wszystko co się tylko powie. Ale dobrze, że lubisz gotować.

styka51
styka51: Właśnie tak tanio nie wychodzi... Maślanką 2,70 plus pól kg pyrek ( ale na dwa dni ) szczypior i koperek mam ze swojego ogródka :D No i jaja od moich 5 kur ^^

To i tak jak za darmo :)

massacre
massacre: choc u kobiety pozniej z lydkami to mozna przesadzic

Jeszcze się z takim czymś nie spotkałem.

massacre
massacre: a jest takie forum?

Oczywiście.

massacre
massacre: mi w tej chwili tez... przez styke przypomniala mi sie won z mlodzienczych lat... swiezo wykrochmalony obrus na stole, kompocik z truskaweczkami, zapachy dochodzace z kuchni, ziemniaczkow z maselkiem i swiezym koperkiem, rosolek, kurczaczek, schabowe, smazona cebulka z mielonym, kluseczki z kapusta, kopytka, pierogi leniwe.... ide do tesco po gumowa bulke


:crylol:

Coż za kontrast. I to wszystko zamieniłaś na tesco ;/

W wieku 50 lat to wszystko wyjdzie, te kupne żarcie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.