kreeeejzi
kreeeejzi
  20 lipca 2011 (pierwszy post)

Jeśli chcecie się odchudzać i chcecie pomocy w tym to pisać.
jeśli pomoc lub pytania to pisac czerwonym

Sama się odchudzam ale nie prowadzę żadnej diety i skutkuje (: :lol:

ryjek
ryjek
  20 lipca 2011

temat o zdrowiu, dietach i ćwiczeniach już jest :)
tak na marginesie chętnie pozbyłabym się kilku kilogramów

kreeeejzi
kreeeejzi
  20 lipca 2011
ryjek
ryjek: tak na marginesie chętnie pozbyłabym się kilku kilogramów


hmm...no to duzo ćwiczeń np. 6 weidera :)
Biegaj.
no i chodz na silownie..
no i na pewno dobra dieta . xD
w dietach nie kojaze ale dam stronke
www.fitness-odchudzanie.pl
polecam
FukMe
FukMe
  20 lipca 2011

forum o dietach i cwiczeniach :bye:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sama się odchudzam ale nie prowadzę żadnej diety i skutkuje (:

To co nie jesz?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

marta0859
marta0859
  20 lipca 2011

W dietetyka się bawisz? :woot: Taki temat już przecież jest.

styka51
styka51
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sama się odchudzam ale nie prowadzę żadnej diety i skutkuje (:

A ja powiem lepszego hita:
Na początku wakacji moja waga wynosiła 50 kg. Aktualnie waże 47 kg a: nie stosuję żadnych wspomagaczy odchudzających, moja aktywność fizyczna nie zwiększyła się, a porcje jedzenia nie zmniejszyły się... Co z tym fantem zrobić?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
styka51
styka51: Na początku wakacji moja waga wynosiła 50 kg. Aktualnie waże 47 kg a: nie stosuję żadnych wspomagaczy odchudzających, moja aktywność fizyczna nie zwiększyła się, a porcje jedzenia nie zmniejszyły się... Co z tym fantem zrobić?


w wakacje latwiej sie traci kilogramy, wiecej wypacasz podczas upalow i mniejsza waga moze byc spowodowana najzwyczajniej w swiecie zmniejszona iloscia wody w organizmie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kreeeejzi
kreeeejzi
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To co nie jesz?

Jem ale w małych ilościach.
przez 3 dni piłam samą wode i jadlam tylko obiad (małą porcje) by zmniejszyc zołądek.
teraz pije butelke 1,5l dziennie robie brzuszki biegam itp . i chudne xD
wazylam 60 kg teraz 56
styka51
styka51
  20 lipca 2011
massacre
massacre: w wakacje latwiej sie traci kilogramy, wiecej wypacasz podczas upalow i mniejsza waga moze byc spowodowana najzwyczajniej w swiecie zmniejszona iloscia wody w organizmie :)

Więc w ramach tego dziś na obiad mam:
pyry, maślankę i jaja sadzone :zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jem ale w małych ilościach. przez 3 dni piłam samą wode i jadlam tylko obiad (małą porcje) by zmniejszyc zołądek. teraz pije butelke 1,5l dziennie robie brzuszki biegam itp . i chudne xD wazylam 60 kg teraz 56


dziecko drogie, poczytaj troche w temacie wyzej o dietach i cwiczeniach, ameryki nie odkrylas, a i nauczysz sie troche :)

:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wazylam 60 kg teraz 56

Tyle to ja chudnę jedząc za 3 osoby i też uprawiając sporty. 3 razy w tygodniu bieganie i 3kg w 2tyg.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jem ale w małych ilościach. przez 3 dni piłam samą wode i jadlam tylko obiad (małą porcje) by zmniejszyc zołądek. teraz pije butelke 1,5l dziennie robie brzuszki biegam itp . i chudne xD

A to mi podchodzi pod anoreksję.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
styka51
styka51: Więc w ramach tego dziś na obiad mam: pyry, maślankę i jaja sadzone


pyry :w00t: podziel sie :napalony:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2011
styka51
styka51: Więc w ramach tego dziś na obiad mam: pyry, maślankę i jaja sadzone

Wiesz jak ja głodnieje jak to czytam :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tyle to ja chudnę jedząc za 3 osoby i też uprawiając sporty. 3 razy w tygodniu bieganie i 3kg w 2tyg.


:rock:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A to mi podchodzi pod anoreksję.


jaki daun z ciebie :rotfl: przecie ona ma 15 lat

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.