legendahyde
legendahyde
  17 lipca 2011 (pierwszy post)

czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

marta0859
marta0859
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sratatata. czy ja gruba jestem?

Nie.
Pisałam ogólnie, przecież wiele jest kobiet, które po ciąży tyją, dużo zależy od genów/trybu życia i czego tam jeszcze, nie ma żadnej reguły, ale jednak WIĘKSZOŚĆ nie ma już takiej samej sylwetki po ciąży jak przed - chodzi mi tu nie tylko o wagę, ale o rozstępy i tym podobne.
asiulcia1
asiulcia1
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

to ja odpowiem pytaniem na pytanie
Dlaczego faceci po ślubie już się nie starają o swoją ukochaną tak jak przed ślubem?
nie wspominając o oglądaniu meczów z alkoholem w ręku

i włosów nie będę ścinać na krótko, bo mi nie do twarzy :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego faceci po ślubie już się nie starają o swoją ukochaną tak jak przed ślubem? nie wspominając o oglądaniu meczów z alkoholem w ręku

tja, zapuszczaja beben piwny oraz drapia sie po tylku i pierdza/bekaja kiedy maja ochote :rotfl:
oraz przestaja sie golic i myc jajka :crylol:
asiulcia1
asiulcia1
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tja, zapuszczaja beben piwny oraz drapia sie po tylku i pierdza/bekaja kiedy maja ochote oraz przestaja sie golic i myc jajka

no niestety, wniosek z tego taki, że najlepiej to się nie hajtać :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety, wniosek z tego taki, że najlepiej to się nie hajtać


i tak sie znajda glupie co sie hajtna :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asiulcia1
asiulcia1
  18 lipca 2011
massacre
massacre: i tak sie znajda glupie co sie hajtna

bo facet je tak zbajeruje tak, że będą chciały zakładać rodziny.A potem zmądrzeją po kilku latach. ;p
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo facet je tak zbajeruje tak, że będą chciały zakładać rodziny.A potem zmądrzeją po kilku latach. ;p

zeby zalozyc rodzine nie trzeba sie hajtac.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo facet je tak zbajeruje tak, że będą chciały zakładać rodziny.A potem zmądrzeją po kilku latach. ;p


mi sie wydaje ze to tkwi gdzies gleboko zakorzenione w kobiecych glowach, gdzie ciagle sa malymi dziewczynkami marzacymi o welonie i dlugiej bialej sukience. Marza by choc w ten jeden dzien poczuc sie jak ksiezniczki, jak najpiekniejsze istoty na swiecie, w centrum zainteresowania u boku swojego ksiecia... Nie mysla o tym, ze to tylko jeden dzien, a po tym dniu czeka ich zmywanie, szorowanie podlog, przynoszenie piwa mezowi, ktory nie myje jajek :lol:
My zalozylismy rodzine, dalej zabiegamy o siebie, dalej sie staramy, dalej o siebie dbamy, nie obiecujemy sobie zycia na dobre i na zle, oboje bowiem wiemy o mojej slabosci do strazakow :crylol:

*zartuje - chcemy ze soba spedzic cale zycie, chcemy sie razem zestarzec, ale nikt nie wie jak sie potocza nasze losy :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

Hejtuję.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

asiulcia1
asiulcia1
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zeby zalozyc rodzine nie trzeba sie hajtac.

chodziło mi bardziej o takie oficjalne zakładanie rodziny, na papierze i w ogóle ;)

massacre
massacre: mi sie wydaje ze to tkwi gdzies gleboko zakorzenione w kobiecych glowach, gdzie ciagle sa malymi dziewczynkami marzacymi o welonie i dlugiej bialej sukience. Marza by choc w ten jeden dzien poczuc sie jak ksiezniczki, jak najpiekniejsze istoty na swiecie, w centrum zainteresowania u boku swojego ksiecia... Nie mysla o tym, ze to tylko jeden dzien, a po tym dniu czeka ich zmywanie, szorowanie podlog, przynoszenie piwa mezowi, ktory nie myje jajek


ale się rozpisałas :mrgreen:
zgodzam się z tym w 100 % ;) każda dziewczyna chciałaby sie poczuć jak księzniczka i nie myślą, że po tym 1 dniu już tak nie będzie :tak:

massacre
massacre: My zalozylismy rodzine, dalej zabiegamy o siebie, dalej sie staramy, dalej o siebie dbamy, nie obiecujemy sobie zycia na dobre i na zle, oboje bowiem wiemy o mojej slabosci do strazakow

za mundurem panny sznurem ;)

massacre
massacre: *zartuje - chcemy ze soba spedzic cale zycie, chcemy sie razem zestarzec, ale nikt nie wie jak sie potocza nasze losy :D

no to oby Wam się udało ;)
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  20 lipca 2011

A ja chcialbym byc ksieciem analnym ale dupa z tego wychodzi

Letal
Letal
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko

no znam kilka takich pan.
Letal
Letal
  20 lipca 2011

w sumie to niech obcinają... kobieta na zapałkę też może być atrakcyjna. :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.