legendahyde
legendahyde
  17 lipca 2011 (pierwszy post)

czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

DasIstKrieg
DasIstKrieg
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?

Może nie modne, ale są przypadki, które przed ślubem są śliczne, zgrabne i chętne, a po ślubie zmieniają się w stroniące od łóżka zaniedbane pasztety.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie

Tak samo jak i teraz.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 lipca 2011

Tak, to prawda

Dlatego sie nie hajtam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

Tyją bo dzieci rodzą. :ninja:
Ja do 40stki mam zamiar dobrze się trzymać i nie przytyć nawet 5 kg, dzieci i ślubu nie chcę więc problemu nie będzie, dbam o siebie od zawsze i wątpię, żeby kiedykolwiek się to zmieniło, a kiedy przyjdzie starość to wezmę to jakoś na klatę. :ziober2: Na wszystko musi być w życiu czas.
Tak właśnie sobie to wyobrażam Marcinie.
Martitta
Martitta
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?

Tak oczywiście. Jestem po ślubie mam krótkie włosy i nadwagę.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

Mam zamiar się zapuścić się jeszcze bardziej :tak:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 lipca 2011
massacre
massacre: Dlatego sie nie hajtam

Ty juz utyłas :ziober2:
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem po ślubie mam krótkie włosy

Ja mam bez ślubu :ziober2:
A na nadwagę właśnie w tej chwili pracuję.
Zadziora
Zadziora
  17 lipca 2011

Nie wiem jak będzie, a krótkie włosy są bardzo seksi :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty juz utyłas


a wyobraz sobie mnie po slubie, kolejne 30kilo do przodu - 130 to juz by byla przesada :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 lipca 2011

- Krycha, ale ty schudłaś!
-No.. 15 kilo, mąż mnie zdradza!
-To co? Rozwiedziesz się z nim?
-Nie, chce schudnąć jeszcze z 10... :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

Teraz nie wyglądam najgorzej i w przyszłości nie mam zamiaru się zmieniać.
Podejrzewam, że nawet po ślubie nie utyje, a włosów na krótko na 100 procent nie zetnę.
pijana
pijana
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?

A faceci próbują przykryć łysinę, też tyją, chwytają piwo, gazetę, siadają przed tv i też nie chcą się kochać.
To takie MODNE ! :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

Żeby dbać o siebie tak jak Madonna trzeba by zarabiać miliony, bo nawet nie chcę myśleć ile ona wydaje na chirurga plastycznego. Ja jednak chcę być trochę bardziej naturalna, co nie znaczy, że sobie nie wstrzyknę kiedyś ODROBINY botoxu czy czegoś w ten deseń w zmarszczki, aby czuć się i wyglądać lepiej.
sylwik
sylwik
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

zdarzaja sie przypadki, ale wg mnie waga i zaniedbanie sa zwiazane bardziej z przybywajacymi dziecmi i 'zastaniem' w zwiazku.
jestem pewna ze z uplywem czasu bede o siebie dbac o wiele bardziej:mrgreen:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

Bardzo często to się sprawdza, ale nie zawsze tak jest.
Ja tam nie zamierzam ani przytyć, ani ściąć włosów na krótko.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pFyk
pFyk
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to prawda ze modne wsrod kobiet jest to ze po slubie obcinaja wlosy na krotko,strasznie tyja i nie chca sie kochac?jak w przyszlosci wyobrazasz sobie dbanie o siebie?cos jak madonna?

nie wiem ale ja na pewno nie obetnę włosów na krótko, nie utyję bo i tak jem co chcę a waga stoi. a nie wiem jak można nie chcieć się kochać :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tyją bo dzieci rodzą.

sratatata. czy ja gruba jestem?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.