styka51
styka51
  14 lipca 2011 (pierwszy post)
Witam serdecznie :)

Przechodzę od razu do konkretów.
Soł... przyznam się szczerze, że temat wygrzebałam na wizażu, ale jestem ciekawa co Wy o tym sądzicie.
Czy nie założenie rajstop/pończoch latem do sukienki na wesele bądź inny bal jest nietaktem?

Czy mimo, iż jest 30 stopni w cieniu, a sukienka jest delikatna należy zakładać rajstopy ( nawet 8 den)?

Odpowiem za siebie: jeżeli jest zimno i do całego stroju pasują rajstopy czy pończochy to je zakładam. Jednak, gdy wesele jest latem, to po co mam się "gotować" w tym, skoro mogę ogolić, nabalsamować nogi i ładnie pomalować paznokcie?

Oto kilka przykładowych wypowiedzi:
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak rajstop/pończoch= Brak elegancji A już w ogóle nie wyobrażam sobie nie mieć ich pod elegancką, odświętną suknią slubną. Po prostu NIE. Można dostać rajstopy bez wzmocnien, wszystkie pończoszki , które kiedykolwiek miałam nie miały ani szwów , ani tym bardziej wzmocnień na paluszkach, więc można i sandały ubrać


Konto usunięte
Konto usunięte: a również nie wyobrażam sobie pójścia na wesele czy do kogoś czy na swoje z gołymi nogami. Jest go dla mnie mało eleganckie, ale też i oznacza brak szacunku dla Młodej Pary czy moich gości. W większości sal jak pisały dziewczyny jest klimatyzacja, więc ciepło nie jest żadną wymówką. W maju wychodzę za mąż i nie wyobrażam sobie nie założyć pończoch, mimo wielu warstw sukni. Wszystko zależy od gustu i wychowania
.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak dla mnie dziewczyny które przy 30 stopniach zakładają rajstopy i zakryte buty wyglądają śmiesznie...szczególnie do lekkiej sukienki Poza tym wszystko właśnie zależy od sukienki. Jeśli ktoś w lecie na wesele ubiera się w balową kiecę z jakiejś tafty no to w sandałach będzie wyglądać głupio. Ale jeśli zakłada się lekką sukienkę to sandałki są jak najbardziej na miejscu ładnie pomalowane pazurki, ogolona nóżka i obcasik wyglądają bardzo elegancko. Ja jak zakładam sandałki na obcasie i krótką sukienkę zawsze mam poczucie elegancji. Noga oddycha i jest super Poza tym idąc na wesele człowiek powinien się po prostu czuć komfortowo-a nie męczyć przez kilka godzin...a mnie rajstopy w lecie męczą


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyobrażam sobie w czerwcu do zwiewnej sukienki założyć rajstop... a tym bardziej zakrytych butów. Teraz jest taki wybór eleganckich sandałek, szpileczek że to kara dla stóp w czółenkach tańczyć. Nigdy na weselu nie miałam rajstop, nigdy nikt nic mi nie powiedział, nigdy nie czułam się "nie elegancka", a wręcz na odwrót. Zazwyczaj wszystkie babeczki mówią że świetnie wyglądam.


Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w lecie nalezy sie golic, a nie chowac nogi pod rajstpami


I nie tylko w lecie należy sie depilowac :tak:
Dokładnie, w Anglii laska w rajstopach przy upałach kojarzona jest z nieogolonymi nogami :LOL:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  14 lipca 2011

Rajstopy to oznaka szacunku dla pary młodej, hahahaha.
Ciekawe, czy para młoda sprawdza na weselu kto z gości ich szanuje a kto nie :D

Po co zakładać rajstopy w upał ? Kto to w ogóle wymyślił, że to rajstopy to niby oznaka elegancji ? Rajstopy zakłada się, żeby nogi ładniej wyglądały. Chodzi o wygląd. A nie o pojęcie elegancji. Jeżeli ktoś ma brzydkie nogi z przebarwieniami i naczynkami etc., to nie będzie to wyglądało w porządku, no wiadomo. Ale jeśli ktoś ma ładne, opalone nogi bez żadnych przebarwień, naczynek etc., to po co grzać się w upał w rajstopach ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  14 lipca 2011
styka51
styka51: Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Ciepło? = gołe nogi.
Chłodno? = jakiekolwiek rajstopy.

Nigdy nie przesadzałam z tym i ubieram się adekwatnie do pogody, a nie tak "jak to wypada a jak nie" :).
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
mmaryjka
mmaryjka
  15 lipca 2011

właśnie mi rajstopy zazwyczaj kojarzą się z wieloma rzeczami, ale nie z elegancją.
już sama nazwa jest taka jakaś ohydna:and:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 lipca 2011
Sylvinka
Sylvinka: jak to wypada a jak nie" :).


Kiedy to własnie nie wypada chodzić w rajstopach w upale, to fenomen z lat 80-tych, myśle ze komuś sie lata pomyliły

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  15 lipca 2011
massacre
massacre: Załóż tam temat, jak przypomnę sobie login, to zrobimy ogień

Kurde tam to pełno jest takich tematów, pewnie zaraz zjadłby mnie te hieny i na dodatek zamknęły by ten temat :ninja:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 lipca 2011
styka51
styka51: Kurde tam to pełno jest takich tematów, pewnie zaraz zjadłby mnie te hieny i na dodatek zamknęły by ten temat


ja tam kiedys zalozylam konto, odnosnie wlosow, ale tam to takie specjalistki sa, ze o ja kuwa nie piedole - wole tutaj byc. tam to one wszystkie jakby mialy z 50 lat i zatrzymaly sie w sredniwieczu :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 lipca 2011
massacre
massacre: I nie tylko w lecie należy sie depilowac Dokładnie, w Anglii laska w rajstopach przy upałach kojarzona jest z nieogolonymi nogami

ja w ogole nie lapie jak tak mozna - przeciez nogi sie poca i nieladnie mowiac - giry beda yeba na kilometr :rotfl:
styka51
styka51
  15 lipca 2011
massacre
massacre: ja tam kiedys zalozylam konto, odnosnie wlosow, ale tam to takie specjalistki sa, ze o ja kuwa nie piedole - wole tutaj byc. tam to one wszystkie jakby mialy z 50 lat i zatrzymaly sie w sredniwieczu

Ja tam lubię sobie na intymnym posiedzieć i poczytać jakie ludzie problemy mają, sama czasem się o coś zapytam. Ale ogólnie średnia wieku tam jest duuuużo wyższa i to widać :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 lipca 2011
styka51
styka51: a tam lubię sobie na intymnym posiedzieć


nigdy nie bylam - co tam sie dzieje?>

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja w ogole nie lapie jak tak mozna - przeciez nogi sie poca i nieladnie mowiac - giry beda yeba na kilometr


uj tam z Anglia, przeciez to kraj wynalazkow, Londyn to stolica prekursatorow mody, ktorzy zazwyczaj na Londynie koncza :crylol: tutaj rajstopy latem sa passe, ale kozaki - why not? :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  15 lipca 2011
massacre
massacre: nigdy nie bylam - co tam sie dzieje?>

Hmmm... Ludzie opisują problemy jakie mają z : mężem/chłopakiem/kochankiem, teściową/teściem, matką/ojcem itp.
A w intymnym jest jeszcze dział SEKS tam to są tematy poruszane, że hoho :ziober2:
Np. Ja kochanka, Maseczka ze spermy...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 lipca 2011
styka51
styka51: Hmmm... Ludzie opisują problemy jakie mają z : mężem/chłopakiem/kochankiem, teściową/teściem, matką/ojcem itp. A w intymnym jest jeszcze dział SEKS tam to są tematy poruszane, że hoho Np. Ja kochanka, Maseczka ze spermy...


daj mi linka :ziober2:
choc dzisiaj kuwa mam troche roboty... demet :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  15 lipca 2011
massacre
massacre: daj mi linka choc dzisiaj kuwa mam troche roboty... demet :/

http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=72

Dasz radę troszku poczytać :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.