massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011 (pierwszy post)

W artykule pt. "You’ll NEVER Guess Who This Is!" przedstawiono zdjecia slawnej i ponoc najczesciej fotografowanej przez paparazzi celebrytki:

Zgadles/ zgadlas?
Podpowiedz: Ma garderobe, ktorej zazdrosci chyba wiekszosc kobiet i ciuchy, ktore zawstydza nawet Barbie. Jezdzi rozowym Bentleyem i ma wielki dom dla swoich 17-tu Chihuahua.... tak, oto panie i panowie Paris Hilton

w skorze Versace i kozakach Alexandra McQueen'a

w plaszczu Yōji Yamamoto i bondage straps Heather Huey

1. Jak wam sie podoba futurystyczna wersja Paris? Co na tak, co na nie?
2. Wolicie taka wersje Paris czy wersje slodkiej rozwej Barbie? Odpowiedz uzasadnij
3. Ponoc jej nowa "mroczna" wersja zostanie z nami na dluzej, bo zobaczymy ja wkrotce (ponoc jeszcze w tym roku) w TV "The World According To Paris" - bedziecie ogladac?

Pytanie dla myslacych glebiej:
4. W jakim znaczeniu w przypadku panny Hilton jest uzywane slowo "gwiazda"?

Ludzie sie smieja, ze byc moze jest slabo rozpoznawana na zdjeciach, jednak bardzo szybko zidentyfikowaliby jej tozsamosc zadajac proste pytanie z wiedzy powszechnej :lol:

Pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 lipca 2011

ona mi tu lejdi (z)gagę przypomina :ninja:

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  14 lipca 2011

nie wiem ale polecam film one night in paris.dobrze robi gale hiltonowna

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze robi gale hiltonowna


to ty chyba nigdy dobrej paly nie widziales :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  14 lipca 2011

To daj jakis link do filmiku albo sama na mnie zaprezentuj

asiulcia1
asiulcia1
  14 lipca 2011

nie poznalam jej :)

massacre
massacre: 2. Wolicie taka wersje Paris czy wersje slodkiej rozwej Barbie? Odpowiedz uzasadnij

Barbie, bo przyzwyczaiłam sie do takiego jej wizerunku :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.