naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  12 lipca 2011 (pierwszy post)
Cześć.

Nie wiem, czy zauważyłyście, ale w tym roku ciężko jest znaleźć kobietom odpowiedni dla siebie strój kąpielowy, ponieważ jak znajdą taki, który im się podoba, to potem a to krój nie taki itp.

Ja wciąż szukam odpowiedniego stroju na plażę dla siebie, jeśli nie znajdę, będę musiała korzystać z mojego stroju z tamtego roku dwuczęściowego całego czerwonego z białymi paseczkami.

W tym roku szukam stroju w paseczki najlepiej kolorowe albo marynarskie (granat-biel-czerwień).

Dobra, koniec ględzenia, pytania :ziober2:

#1 Gdzie kupić taki strój, jak wyżej wspomniałam? Pomysły mi się skończyły :>
Przykład:

Tylko nie wiązany po bokach :D

I nie szukam stroju typu "tęcza", bo takie to widziałam i mi się strasznie nie podobają :nie:


#2 W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zakładało się to co wygodne.

faktycznie wyglada na mega wygodne :rotfl:


Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz? chociażby cycek miał wyskoczyć to i tak kupię ten strój, bo on jest hot...


postow chyba nie czytasz, albo czytasz wybiorczo

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Maryla
Maryla
  12 lipca 2011
massacre
massacre: jestem za siateczka zamiast biustonosza

jak rozpracuję jak tę cholerną siateczkę odpruć, pomyślę nad propozycją :ziober2:
SoDope
SoDope
  12 lipca 2011
naaats
naaats: 2 W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?

w tym roku raczej nie wyjde na plaże.. więc nie jest mi potrzebny strój :D
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  12 lipca 2011

widziałam dzisiaj ładne w new yorkerze kilka modeli było takich jak ten z 1 zdjęcia taki biustonosz miały a kolory i wzory były różne, ja mam z esotiq ( zdjęcie na profilu ) kupiłam za 40 zł i jestem zadowolona wzór ma podobny do victorias secret na który się czaiłam ale kosztuje ponad stówkę

iffy
iffy
  12 lipca 2011
massacre
massacre: mojemu ze kapielowek do kolan zrobily sie stringi

:rotfl:
mi też się zawsze robią. :ninja:
razotka
razotka
  12 lipca 2011

a ja wątpię w to, że cięzko znaleść odpowiedni krój w tym roku bo jest tyyyyyle wyboró, fasonów, koloró , że na każdy dzień tygodnia można coś znaleść

Transcendencja
Transcendencja
  12 lipca 2011
naaats
naaats: #2 W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?

W spoko bokserki :ziober2:
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  12 lipca 2011
naaats
naaats: marynarskie

w AVONie teraz mają zajawkę na takie dodatki .. tylko nie jestem pewna czy jest strój ;) .
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: naaats: marynarskie w AVONie teraz mają zajawkę na takie dodatki ..


bo marynarskie kolory i paski sa trendy tego lata :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

denatka
denatka
  14 lipca 2011
naaats
naaats: Przykład:

Identyczny widziałam dzisiaj w Chińskim Markecie :D
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Identyczny widziałam dzisiaj w Chińskim Markecie :D

Oo, gdzie dokładnie ??

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

DasIstKrieg
DasIstKrieg
  14 lipca 2011
naaats
naaats: #2 W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?

Nie - po zrobieniu porządków w szafie zostały mi trzy komplety bikini i jeden strój jednoczęściowy.
więcej mi do szczęścia nie trzeba, szczególnie, że gustuję w tym przypadku w typowej klasyce - ma być proste, normalne i jednokolorowe.
SuczNaPotege
SuczNaPotege
  15 lipca 2011
naaats
naaats: #1 Gdzie kupić taki strój, jak wyżej wspomniałam? Pomysły mi się skończyły :>

widzialam identyczny ale caly carny w H&M tylko ze to bylo z miesiac temu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.