naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  12 lipca 2011 (pierwszy post)
Cześć.

Nie wiem, czy zauważyłyście, ale w tym roku ciężko jest znaleźć kobietom odpowiedni dla siebie strój kąpielowy, ponieważ jak znajdą taki, który im się podoba, to potem a to krój nie taki itp.

Ja wciąż szukam odpowiedniego stroju na plażę dla siebie, jeśli nie znajdę, będę musiała korzystać z mojego stroju z tamtego roku dwuczęściowego całego czerwonego z białymi paseczkami.

W tym roku szukam stroju w paseczki najlepiej kolorowe albo marynarskie (granat-biel-czerwień).

Dobra, koniec ględzenia, pytania :ziober2:

#1 Gdzie kupić taki strój, jak wyżej wspomniałam? Pomysły mi się skończyły :>
Przykład:

Tylko nie wiązany po bokach :D

I nie szukam stroju typu "tęcza", bo takie to widziałam i mi się strasznie nie podobają :nie:


#2 W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

BeataAnnax
BeataAnnax
  12 lipca 2011
naaats
naaats: #2 W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?

mam z poprzednich lat zloty, niebieski i dwa czarne. nie kupuje bo raczej nigdzie nie jade na dluzszy czas, na jednodniowe wypady mi sie nie oplaca nowego kupowac:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
naaats
naaats: tym roku ciężko jest znaleźć kobietom odpowiedni


Nie mam problemów ze znalezieniem stroju, u mnie wyboru jest w brud, co sobie narysuje to bankowo znajdę w sklepie

naaats
naaats: #2 W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?


Juz wklejalam ... Ile jeszcze bedzie tych tematów?
Mam panache najlepszy Moj, znalazł sie w top 10 strojów na to lato w majowym albo czerwcowym Cosmo :ziober2: mam kilka z h&m bo sa tanie, zwykle trojkatowe na sznurkach :LOL:
Mam cały biały zawiazywany halterneck z TK Maxx ale go nie lubię.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  12 lipca 2011
naaats
naaats: #2 W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?

Ja mam strój złączony z dwóch, kupiłam w c&a :-) mam białe majtki kąpielowe, proste ale mają taką zakładkę marszczoną, bez żadnego wzoru a do tego góra - stanik - w takie biało -granatowe marynarskie paski :D wygląda zabójczo!
iffy
iffy
  12 lipca 2011

mam taki, majtki są granatowe. Kupiłam go w jakimś butiku, w dodatku za śmieszne pieniądze, ale jestem zadowolona. :mrgreen:
pijana
pijana
  12 lipca 2011
naaats
naaats: Nie wiem, czy zauważyłyście, ale w tym roku ciężko jest znaleźć kobietom odpowiedni dla siebie strój kąpielowy, ponieważ jak znajdą taki, który im się podoba, to potem a to krój nie taki itp.

Ja tam nie mam żadnego problemu, a do najmniejszych nie należę. W tym roku jest taki wybór, że aż miałam problem który strój wziąć, a którego nie.
naaats
naaats: #1 Gdzie kupić taki strój, jak wyżej wspomniałam?

W Tesco widziałam w kolorowe paski, ale nie wiem czy nie był przypadkiem wiązany i czy nie był tęczowy. Ale tam wybór jest duży, więc MOŻE coś znajdziesz.
naaats
naaats: #2 W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?

W malinowe bikini z C&A, wiązane, z jakimiś koralikami chyba, nawet nie pamiętam. Oprócz niego mam chyba z 5 innych kostiumów.
pijana
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pijana

Dzięki, poszperam tam gdzie mówiłaś ; )

A orientujecie się, czy ten strój jest jeszcze w C&A?
http://2.bp.blogspot.com/-g7esXJN2w5o/TgM1mdG0oXI/AAAAAAAAALg/r1a75bQgj34/s1600/Zdj%25C4%2599cie1418.jpg

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

sylwik
sylwik
  12 lipca 2011
naaats
naaats: #2 W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?

w sumie nie mam bikini jako takiego, bo na plaze nie chodze, ale gory mam ze dwie. kupilam w tesco w paseczki w tym roku, ale teczowe, male;)
Maryla
Maryla
  12 lipca 2011
naaats
naaats: W jakie wy same zaopatrzyłyście się bikini w tym roku ?

zwykły, dwuczęściowy czerwony z ozdobną 'siateczką' na biustonoszu :-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam taki,


juz widze rzesze wielbicieli jakbys w takim staniku zjechala ze zjezdzalni w aquaparku :crylol:
mojemu ze kapielowek do kolan zrobily sie stringi :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Maryla
Maryla: czerwony z ozdobną 'siateczką' na biustonoszu


jestem za siateczka zamiast biustonosza :w00t:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

monikamonisia20
monikamonisia20
  12 lipca 2011
szczerze to zauważyłam, że kobietom ciężko dogodzić. Kiedyś tego nie było. Każdy ślepo podąża za modą. To tylko moja opinia.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze to zauważyłam, że kobietom ciężko dogodzić.


ameryke odkrylas :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś tego nie było


a co bylo kiedys?

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy ślepo podąża za modą.


bo to Moda i Uroda - forum ludzi proznych i zakochanych w sobie :rock:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

monikamonisia20
monikamonisia20
  12 lipca 2011
massacre
massacre: ameryke odkrylas

w konserwie do tego

massacre
massacre: a co bylo kiedys?

zakładało się to co wygodne. A teraz? chociażby cycek miał wyskoczyć to i tak kupię ten strój, bo on jest hot...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.