Biuna
Biuna
  12 lipca 2011 (pierwszy post)

Proszę o Wasza pomoc i poradę.

Co sadzicie o tym stroju kapielowym ? .
Jestem mloda osoba, bedzie dla mnie fajny ? .

http://allegro.pl/tankini-stroj-kostium-kapielowy-52-xxxxxxl-szorty-i1673370956.html .

Jestem dosc blada, a 23 lipca wyjezdzam. Pewnie solarka mnie juz nie zlapie.
Polecacie jakis balsam brazujacy ktory nie zostawia smug i ladnie pokrywa wszystko >?

368212
368212
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten mi sie bardzo podoba. Ale czarny kurde./

5 minut na solarium i kostium twój :)
Biuna
Biuna
  12 lipca 2011
368212:
5 minut na solarium i kostium twój :)

Byle by jeszcze byl na sklepie :|
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mama w Polsce jest


A kij ja wie :woot: ale w PL mieszka i stroje kupowała w Tesco w Poznaniu na Serbskiej :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Biuna
Biuna
  12 lipca 2011

ciekawe czy mozna zadzwonic do TESCO i zapytac sie czy jest dany stroj

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no, kurde, zrobie Ci zdj w bieliznie i zobaczysz jak ja wygladam ! ..


Wiele z nas ma zbyt wyidealizowane zdanie o cialach innych kobiet :LOL:
Daje sto kolumbijskich pesos ze w bieliźnie nie jest tak zle jak myślisz!

sinaasappelsap
sinaasappelsap: spodenkach i bluzce inaczej w polsce u mnie nie przejdzie


Własnie mni to zastanawia :w00t:
Czy w Polsce sa same idealne kobiety ze to taki wstyd pokazać cellulita czy rozstepa?
Nie wydaje mi sie :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 100 % znajdziesz w TESCO i nikt Ci do przymierzalni nie będzie zaglądał a jak pójdziesz do zwykłego sklepu to babki są chamskie i zapewne będzie ich ciekawił Twój wygląd w takim stroju


Co w tej Polsce sie dzieje :szok:
Pozwalabym szmaty zaglądajace mi do przymierzalni !
Płacilyby odszkodowanie z tych swoich marnych ekspedienckich pensyjek o ile miałyby szanse znalezc prace bo nie omieszkalabym w pozwie ubiegać sie o ich dyscyplinarne zwolnienie :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  12 lipca 2011

A ja myślę, że powinnaś się wybrać do psychologa - i nie żartuję ani nie mam na celu Ciebie ranić, po prostu kompleksy i zerowe poczucie własnej wartości robią z na pewno bardzo fajnej dziewczyny załamaną, zasmuconą, wstydzącą się siebie.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno bardzo fajnej dziewczyny


nie oceniaj ludzi ktorych nie znasz :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: kompleksy i zerowe poczucie własnej wartości


czlowiek sam z siebie nie pojdzie do psychologa, musi byc sila zaciagniety :tak:
z reszta patrzac na moja sis i kuzynke ktore sa po psychologii to osobiscie wolalabym kupic sobie flaszke :kv3:


ale tak serio, to masz racje :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  12 lipca 2011
massacre
massacre: Co w tej Polsce sie dzieje Pozwalabym szmaty zaglądajace mi do przymierzalni !

tak sie dzieje .. poważnie.

Jeden facet nawet opowiadał, że jak przymierzał kąpielówki to babeczka rozsuneła ta płachte .. nawet nie pytając czy sie facet ubrał .. :crylol:
Biuna
Biuna
  12 lipca 2011

Jutro jade szukac :
plus :D

Biuna
Biuna
  12 lipca 2011
+
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem mloda osoba, bedzie dla mnie fajny ? .

skoro jesteś młoda to pokazuj co się da :D
potem będzie za póżno ;)
mi osobiście się nie podoba ;))
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeden facet nawet opowiadał, że jak przymierzał kąpielówki to babeczka rozsuneła ta płachte .. nawet nie pytając czy sie facet ubrał ..


pewnie pytonga nigdy na oczy nie widziala :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Darunia511
Darunia511
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę o Wasza pomoc i poradę. Co sadzicie o tym stroju kapielowym ? . Jestem mloda osoba, bedzie dla mnie fajny ? . http://allegro.pl/tankini-stroj-kostium-kapielowy-52-xxxxxxl-szorty-i1673370956.html .

Warto wziąć pod uwagę, ze manekin jest szczupły a osoba gruba będzie w nim zupełnie inaczej wyglądać. Wazne zebyś brzuch zakryła
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.