Biuna
Biuna
  12 lipca 2011 (pierwszy post)

Proszę o Wasza pomoc i poradę.

Co sadzicie o tym stroju kapielowym ? .
Jestem mloda osoba, bedzie dla mnie fajny ? .

http://allegro.pl/tankini-stroj-kostium-kapielowy-52-xxxxxxl-szorty-i1673370956.html .

Jestem dosc blada, a 23 lipca wyjezdzam. Pewnie solarka mnie juz nie zlapie.
Polecacie jakis balsam brazujacy ktory nie zostawia smug i ladnie pokrywa wszystko >?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Anja
Anja: Ten jest naprawdę fajny


i moje duze cyce trzyma jak nalezy :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak jedna dziewczyna wspomina tam są bardzo fajne stroje kapielowe i to już zauważyłam w tamtym roku.


moja mama jest rozmiar 44 czy 46 i takie stroje sobie kupila przed wakacjami na majorce ze szczena opada ! :rock:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iffy
iffy
  12 lipca 2011
massacre
massacre: Jeszcze raz przypomne, lezec na plazy mozesz spokojnie w stroju dwuczesciowym, odkrytym, rozwiazanym - nie wydaje mi sie by ludzie mieli sie zebrac akurat nad toba i patrzec jak piedolnieci ;)

dokładnie! nie ma co popadać w paranoje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Biuna

plaża służy do opalania, to nie pokaz mody, więc wskakuj w normalny strój i się nie przejmuj. ;)
SoDope
SoDope
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale naprawde, takie jakie pokazujecie, nie sa na mnie.

wydaje mi się, że ten co pokazała masakra z tesco - jednocześciowy w panterke mogłabyś zobaczyć czy jest na sklepie ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym kogos nie widziala , tez bym dawala propozycje takich pieknych strojow. Ale naprawde, takie jakie pokazujecie, nie sa na mnie.


widzialam ludzi z czerownymi rozstepami na placy, zwislymi brzuchami - jakos dziwi mnie twoja awersja :woot:
widzialam kolesia opalajacego sie nago z fju *** em wielkosci mojego kciuka - to jest wstyd! :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  12 lipca 2011
massacre
massacre: moja mama jest rozmiar 44 czy 46 i takie stroje sobie kupila przed wakacjami na majorce ze szczena opada !

ale mama w Polsce jest ? :ziober2:
iffy
iffy
  12 lipca 2011
massacre
massacre: i moje duze cyce trzyma jak nalezy

mierzyłam go, ale moje b75 wygląda w nim naprawdę marnie. :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale naprawde, takie jakie pokazujecie, nie sa na mnie.


ale prosze cie, po ciazy nosilam rozmiar 16 czyli tylko o jeden rozmiar mniejszy od twojego, wyobraz sobie, ze i tak chlopy za mna gwizdaly i sie ogladaly :crylol:
na plazy tez nie robilam tragedii :D wrecz przeciwnie smazylam brzucha :D

natomiast jesli rozmiar to naprawde taki duzy problem dla ciebie, to moze jakas delikatna dieta? choroba choroba, ale przeciez mozna schudnac :woot: nie mowie dieta cud 30 kilo w 2 tygodnie, ale powolutku powolutki i na nastepne wakacje mozna spuscic 2 rozmiary :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się, że ten co pokazała masakra z tesco - jednocześciowy w panterke mogłabyś zobaczyć czy jest na sklepie ;)


moja mama ma z tesco bo ona ma wielkie cycory i nosi podobny rozmiar do Biuny (lub taki sam :woot:)
ma w panterke i w zeberke, razem z kaftanami

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Biuna
Biuna
  12 lipca 2011
massacre
massacre: ale prosze cie, po ciazy nosilam rozmiar 16 czyli tylko o jeden rozmiar mniejszy od twojego, wyobraz sobie, ze i tak chlopy za mna gwizdaly i sie ogladaly na plazy tez nie robilam tragedii :D wrecz przeciwnie smazylam brzucha :D natomiast jesli rozmiar to naprawde taki duzy problem dla ciebie, to moze jakas delikatna dieta? choroba choroba, ale przeciez mozna schudnac nie mowie dieta cud 30 kilo w 2 tygodnie, ale powolutku powolutki i na nastepne wakacje mozna spuscic 2 rozmiary :)


Ja mam problem z utrata wagi, gdzie pisalam kiedys w temacie. Lekarze pchali we mnie sterydy i hormony, gdzie w rezultacie przytylam do rozmiarow Walenia lub wieloiryba.

Nie wiem, moze jeszcze przejade sie po jakis sklepach, ale mam malo czasu zeby ryzykowac...
SoDope
SoDope
  12 lipca 2011
massacre
massacre: tak chlopy za mna gwizdaly i sie ogladaly

wierze :crylol

XDDDD
Biuna
Biuna
  12 lipca 2011
massacre
massacre: ale prosze cie, po ciazy nosilam rozmiar 16 czyli tylko o jeden rozmiar mniejszy od twojego, wyobraz sobie, ze i tak chlopy za mna gwizdaly i


no, kurde, zrobie Ci zdj w bieliznie i zobaczysz jak ja wygladam ! ..

btw. mam skierowanie do dietetyka.
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  12 lipca 2011

a gdzie jedziesz dokładnie?
kurde ja osobiście się wstydzę pokazać w stroju kąpielowych i kąpie się w krótkich spodenkach i bluzce inaczej w polsce u mnie nie przejdzie :and:
za granicą to mam w dupie

maybe I had said something that was wrong

SoDope
SoDope
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecacie jakis balsam brazujacy ktory nie zostawia smug i ladnie pokrywa wszystko >?

Polecam Ci z Sun Ozon spray brązujący
Biuna
Biuna
  12 lipca 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: a gdzie jedziesz dokładnie? kurde ja osobiście się wstydzę pokazać w stroju kąpielowych i kąpie się w krótkich spodenkach i bluzce inaczej w polsce u mnie nie przejdzie za granicą to mam w dupie

Do jastarni.

Ja chyba tez tak zrobie.
Biuna
Biuna
  12 lipca 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: kurde ja osobiście się wstydzę pokazać w stroju kąpielowych i kąpie się w krótkich spodenkach i bluzce inaczej w polsce u mnie nie przejdzie

Przeciez szczupła jestes ! :|
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.