xOczyPelneLezx
xOczyPelneLezx
  27 czerwca 2011 (pierwszy post)

Hej :)
Nie jestem pewna czy pisze w odpowiednim dziale, ale mam nadzieję, że otrzymam jakieś odpowiedzi :)
Otóż mam problem, ostatni okres spóźnił mi się o 1,5tyg. Był normalny więc się za bardzo nie przejęłam bo pomyślałam że to przez stres. Jednak po tygodniu znowu pojawiło się krwawienie. Przeszło po około 4dniach, czyli tak jakby normalny okres. Teraz znowu minął tydzień i krwawienie znowu się pojawiło, czyli mam tak jakby okres co tydzień ;/ Umówiłam się już do lekarza, lecz mam do Was pytanie. Miałyście kiedyś podobną sytuację? Co powiedział lekarz?

pozdrawiam- Karolcik :bye:

mmaryjka
mmaryjka
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy nie pojawi się podobny temat, zawsze wklejasz swoją formułkę, jakbyś innych zdań nie znała.

dopiszcie do regulaminu "można też pisać o zdrowiu i okresie" bo to naprawdę już nudne, a powtarza się za każdym razem od określonych użytkowników.
katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  27 czerwca 2011
JestemFejkiem
JestemFejkiem: widze jakiś moderator z kompleksami tu chodzi i banuje

Theo wrócił :ninja:

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

Zadziora
Zadziora
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co to ma do mody i urody.


Konto usunięte
Konto usunięte: Moda i uroda Stylowe forum o schludnym wyglądzie i idealnie dobranych dodatkach ;)

To tylko opis jaki został dodany, a nie kategoryczne pisanie tylko i wyłącznie o modzie i urodzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałyście kiedyś podobną sytuację? Co powiedział lekarz?

Jeżeli nie ciąża, to nie masz się co bać ;) Na okres wpływa wiele czynników i na pewno razem z lekarzem do tego dojdziecie ;)
Zadziora
Zadziora
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dopiszcie do regulaminu "można też pisać o zdrowiu i okresie" bo to naprawdę już nudne, a powtarza się za każdym razem od określonych użytkowników.

jest to zbędne :) jak ktoś nie może tego zrozumieć, to już nie nasz problem :)
mmaryjka
mmaryjka
  28 czerwca 2011
Zadziora
Zadziora: jest to zbędne :) jak ktoś nie może tego zrozumieć, to już nie nasz problem :)

mi to lata, wieje i jeszcze pare innych rzeczy, ALE to jest naprawdę nudne i dość uciążliwe bo ten sam problem pojawia się bardzo często, dyskusja trwa dłużej niż sam temat, a to TYLKO dwa czy trzy słowa.
spoko, jak się nie da to mnie to jak wyżej. tylko wysunęłam propozycję która ucięłaby zbędne komentarze i pozwoliła zająć się tematem, no ale cóż. przynajmniej ktoś będzie mógł wylać trochę swoich żali
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 czerwca 2011
katuszo
katuszo: Theo wrócił

juz lepszy on niz brołken :ziober2:
katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: juz lepszy on niz brołken

:rotfl:

a nie , on jednak stracił patent

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

Zadziora
Zadziora
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi to lata, wieje i jeszcze pare innych rzeczy, ALE to jest naprawdę nudne i dość uciążliwe bo ten sam problem pojawia się bardzo często, dyskusja trwa dłużej niż sam temat, a to TYLKO dwa czy trzy słowa. spoko, jak się nie da to mnie to jak wyżej. tylko wysunęłam propozycję która ucięłaby zbędne komentarze i pozwoliła zająć się tematem, no ale cóż. przynajmniej ktoś będzie mógł wylać trochę swoich żali

Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, a nie będę się zabijała żeby zmienić opis. Nie wiem czy w ogóle ktoś ma na to czas. Jak widzę problemy mają wciąż Ci sami:)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powinnaś mi jeszcze podziękować, ze robię to, co Ty powinnaś robić, a nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków.

Dam Ci panel wybawco! :)) :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: dopiszcie do regulaminu "można też pisać o zdrowiu i okresie" bo to naprawdę już nudne, a powtarza się za każdym razem od określonych użytkowników.

Możliwe, że i coś takiego by się przydało, skoro niektórzy nie są w stanie pojąć, że zdrowie ma wpływ na wygląd. Chociaż skoro z tym jest problem, to regulamin musiałby zawierać każdy możliwy temat, bo zawsze wyniucha jakiś, do którego można się przyczepić, a to raczej jest awykonalne :)
miami1
miami1
  28 czerwca 2011

znam Panią która ze stresu rok nie miała okresu (ale naprawdę dużo się u niej działo) także takie 1,5 tygodnia "szaleństwa" to nic :)

katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze stresu rok nie miała okresu

:ziober2:

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

miami1
miami1
  28 czerwca 2011
katuszo
katuszo:

hahahahahahaha :D
denatka
denatka
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś podobną sytuację? Co powiedział lekarz?

Osobiście nie, ale wiele koleżanek miało i przyczyny mogą być naprawdę różne, od odchudzania się po stosowanie antybiotyków itd... ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.