xOczyPelneLezx
xOczyPelneLezx
  27 czerwca 2011 (pierwszy post)

Hej :)
Nie jestem pewna czy pisze w odpowiednim dziale, ale mam nadzieję, że otrzymam jakieś odpowiedzi :)
Otóż mam problem, ostatni okres spóźnił mi się o 1,5tyg. Był normalny więc się za bardzo nie przejęłam bo pomyślałam że to przez stres. Jednak po tygodniu znowu pojawiło się krwawienie. Przeszło po około 4dniach, czyli tak jakby normalny okres. Teraz znowu minął tydzień i krwawienie znowu się pojawiło, czyli mam tak jakby okres co tydzień ;/ Umówiłam się już do lekarza, lecz mam do Was pytanie. Miałyście kiedyś podobną sytuację? Co powiedział lekarz?

pozdrawiam- Karolcik :bye:

SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lat mam prawie 19

w tym roku matura ?
Darunia511
Darunia511
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niewyraźnie napisałam? Boni również? Naucz się czytać ze zrozumieniem co się do Ciebie pisze, a dopiero potem próbuj zabierać się za sprawy, które Ciebie nie dotyczą. I przestań być dla nowych chamska. Reflektuj.

Okej, czyli od teraz mam tu pisac np. o seksie, bo wpływa to na samopoczucie a to 'samopoczucie wewnętrzne'? Ja nie jestem chamska dla nowych uzytkowników, a dla ludzi, którzy nie potrafią zapoznac się z regulaminem, czego Ty pilnować powinnaś, śmierdzi hipokryzją.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 czerwca 2011

forum Ginekologia i Położnictwo

zamykam :ziober2:

boniwinter
boniwinter
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No w sumie nie podałam szczegółów.. Lat mam prawie 19, miesiączkuję od jakiś 5lat, tabletek antykoncepcyjnych nie stosuję..

ech...byc moze zwariowaly Twoje hormony. Byc moze zaczelas niedawno wspolzyc z partnerem. To bardzo duzo zmiana. Jezeli bylas dziewica to widocznie potrzebowalas stosunku sexualnego....tak by powiedzial moj ginekolog hehe
Nie martw sie za bardzo... to na pewno nie bedzie swiadczylo, ze cos bardzo sie zlego dzieje...mowie o jakims raku, nadrzerce itp... bo to tak sie nie objawia. Wiem o tym bo sie pytalam mojego ginekologa i miesiaczka nie ma nic do rzeczy z tymi najtragiczniejszymi rzeczami.
Mam nadzieje, ze chociaz tym moglam Cie troche uspokoic.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Okej, czyli od teraz mam tu pisac np. o seksie, bo wpływa to na samopoczucie a to 'samopoczucie wewnętrzne'? Ja nie jestem chamska dla nowych uzytkowników, a dla ludzi, którzy nie potrafią zapoznac się z regulaminem, czego Ty pilnować powinnaś, śmierdzi hipokryzją.

Jeśli nie rozumiesz po polsku co się pisze, to wybacz, ale nie będę Ci tego rozrysowywać.
I nie pisz bzdur, że nie jesteś chamska bo złośliwościami w stosunku do osób zakładających tematy ociekasz na tyle, że cała się od niech lepisz.
A jak cierpisz na amnezje, to poczytaj tematy, w których dziewczyna pyta o ubiór, a Ty komentujesz jej wygląd zamiast pomóc, "nie hipokrytko".
Darunia511
Darunia511
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli nie rozumiesz po polsku co się pisze, to wybacz, ale nie będę Ci tego rozrysowywać. I nie pisz bzdur, że nie jesteś chamska bo złośliwościami w stosunku do osób zakładających tematy ociekasz na tyle, że cała się od niech lepisz. A jak cierpisz na amnezje, to poczytaj tematy, w których dziewczyna pyta o ubiór, a Ty komentujesz jej wygląd zamiast pomóc, "nie hipokrytko".

Może weź pod uwagę, ze nie umiesz się wysłowić, tydzień masz problem z opisaniem o co Ci chodzi, a nie wszyscy nie potrafią czytać ze zrozumieniem?
Co z Ciebie za 'fotka przyjaciel' skoro nie potrafisz nic zrobić z tematem który nie powinien się tu znajdować? Po co CI ta rola? Żeby miec znaczek przy loginie? Na to wychodzi.
PS. Od niczego się nie lepię, własnie się kapałam. ;]
Darunia511
Darunia511
  27 czerwca 2011
*tudzież.
FejkiemJestem
wpis jest ukryty
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 czerwca 2011

No to teraz ,droga autorko już wiesz, że tutaj porady nie znajdziesz. Jest parę osób, które mogą pomóc, ale zdecydowana większość woli nadskakiwać, mądrzyć się i pisać głupoty.
Żeby nie było - jeśli temat byłby założony przez jakiegoś pokemona, który nie umie sformułować nawet prawidłowo pytania, to ok, rozumiem.. no ale dziewczyna normalnie pyta, więc można jej NORMALNIE odpisać, a jeśli się nie da, to chociaż można się powstrzymać od uszczypliwości. Bądźmy wobec siebie trochę bardziej przyjaźnie nastawieni ;>

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może weź pod uwagę, ze nie umiesz się wysłowić, tydzień masz problem z opisaniem o co Ci chodzi, a nie wszyscy nie potrafią czytać ze zrozumieniem? Co z Ciebie za 'fotka przyjaciel' skoro nie potrafisz nic zrobić z tematem który nie powinien się tu znajdować? Po co CI ta rola? Żeby miec znaczek przy loginie? Na to wychodzi. PS. Od niczego się nie lepię, własnie się kapałam. ;]

Nie wszyscy, tylko Ty nie potrafisz. Dziwne, że Cię nie nauczyli.
Przestań się rzucać, to po pierwsze. Po drugie nikt oprócz Ciebie nie ma wiecznych obiekcji. Po trzecie, jak nie chcesz pomóc komuś (a zakładam, że nikt Cię nie przywiązał do klawiatury) to nie musisz siedzieć w temacie i się na siłę udzielać. Przyjmij to do wiadomości i ewentualnie czytaj tak długo, aż pojmiesz.

Bardzo mnie cieszy, że się kąpałaś. Niezmiernie ubolewam jednak nad tym, że do wątku wyśmiewania wyglądu użytkowniczki się już nie odniosłaś.

A co ze mnie za FP? Widocznie taki, który traktuje ludzi poważnie i myśli logicznie, jak również nie jest tu po to by sączyć jad. W przeciwieństwie do Ciebie. Ja skończyłam. Nie przywykłam do pisania ze ścianą ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: No to teraz ,droga autorko już wiesz, że tutaj porady nie znajdziesz. Jest parę osób, które mogą pomóc, ale zdecydowana większość woli nadskakiwać, mądrzyć się i pisać głupoty. Żeby nie było - jeśli temat byłby założony przez jakiegoś pokemona, który nie umie sformułować nawet prawidłowo pytania, to ok, rozumiem.. no ale dziewczyna normalnie pyta, więc można jej NORMALNIE odpisać, a jeśli się nie da, to chociaż można się powstrzymać od uszczypliwości. Bądźmy wobec siebie trochę bardziej przyjaźnie nastawieni ;>

No jak widać.
Darunia511
Darunia511
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszyscy, tylko Ty nie potrafisz. Dziwne, że Cię nie nauczyli. Przestań się rzucać, to po pierwsze. Po drugie nikt oprócz Ciebie nie ma wiecznych obiekcji. Po trzecie, jak nie chcesz pomóc komuś (a zakładam, że nikt Cię nie przywiązał do klawiatury) to nie musisz siedzieć w temacie i się na siłę udzielać. Przyjmij to do wiadomości i ewentualnie czytaj tak długo, aż pojmiesz. Bardzo mnie cieszy, że się kąpałaś. Niezmiernie ubolewam jednak nad tym, że do wątku wyśmiewania wyglądu użytkowniczki się już nie odniosłaś. A co ze mnie za FP? Widocznie taki, który traktuje ludzi poważnie i myśli logicznie, jak również nie jest tu po to by sączyć jad. W przeciwieństwie do Ciebie. Ja skończyłam. Nie przywykłam do pisania ze ścianą ;)

No popatrz, a po twoim zachowaniu tutaj wywnioskowac idzie iz to Twoje hobby, ludzie potrafią być nieprzewidywalni :)
Nie odniosłam się, gdyż nie wiem nawet o który temat Ci chodzi, przeciez obrażam każdego wszedzie no nie?
Co Twoja wypowiedź tu wniosła? Doszukuję się w niej więcej jadu, niżeli w mojej, powinnaś mi jeszcze podziękować, ze robię to, co Ty powinnaś robić, a nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków.
katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: forum Ginekologia i Położnictwo zamykam

:crylol:

* Użytkownik nie posiada uprawnień do wykonania czynności

Przepraszam, musiałem :mrgreen:

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

Darunia511
Darunia511
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No to teraz ,droga autorko już wiesz, że tutaj porady nie znajdziesz. Jest parę osób, które mogą pomóc, ale zdecydowana większość woli nadskakiwać, mądrzyć się i pisać głupoty.

Znajdzie jeszcze parę osób, które wolą lizać tyłki FP zamiast miec swoje zdanie.
Teraz pewnie dostane bana, bo się dziewczyna poczuje urazona, dynda mi to, jak prawda w oczy kole, to banuj. :)
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znajdzie jeszcze parę osób, które wolą lizać tyłki FP zamiast miec swoje zdanie. Teraz pewnie dostane bana, bo się dziewczyna poczuje urazona, dynda mi to, jak prawda w oczy kole, to banuj. :)

Moje zdanie, od dawien dawna jest takie, że chciałbym aby na forum panowała względna kultura i jakaś normalna atmosfera ,a nie najeżdżanie na nowe osoby tylko dlatego ,że temat różni się od tematów stałych bywalców. Jeśli to ,że chce ,żeby choć tu( na Modzie i Urodzie) panowała w miarę normalna atmosfera ,nazywasz lizaniem dupy FP no to sorry, ale chyba nie o to mi chodzi. Po prostu można by trochę przychylniej patrzeć na nowych użytkowników. W końcu my sami też kiedyś zaczynaliśmy, mieliśmy jakiś początek, więc powinniśmy to rozumieć.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka.pl

o jaka kpina :rotfl:
widze jakiś moderator z kompleksami tu chodzi i banuje :rotfl:

niech sie tchórz przyzna :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.