gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  27 czerwca 2011 (pierwszy post)

Mam położony akryl na swoich naturalnych paznokciach. Jak to ''zdjąć''? Muszę iść do kosmetyczki, tak? Jak zregenerować paznokcie po takim czymś? Bardzo źle będą wyglądały?

Pozdrawiam, Aga.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Okropność. Takie sceny odwalać za 300 zeta.

Mam sąsiada, H... ma na imię, 19 lat. To, że ma problemy z głową to inna sprawa, no ale wyobraź sobie,że zobaczyłem go w Rozmowach w Toku w odcinku o tym ,że nic nie robię, wagaruje itd. W sumie nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby kolega w Rozmowach w Toku nie został przedstawiony jako Patryk, lat 17 w blond peruce :crylol: . Rozpoznałem go pogłosie.. ale podobno 700 zł dostał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Każda normalna to takiej kazałaby się puknąć w łepetynę bo wiadome jest że pod tipsem zbiera się od cholery bakterii, nie wiem jak można tym dziubać żarcie a potem ze smakiem to wszamać, bleh

A one tymi tipsami to brały cukier, słodziły herbatę i mieszały ją ;D
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam sąsiada, H... ma na imię, 19 lat. To, że ma problemy z głową to inna sprawa, no ale wyobraź sobie,że zobaczyłem go w Rozmowach w Toku w odcinku o tym ,że nic nie robię, wagaruje itd. W sumie nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby kolega w Rozmowach w Toku nie został przedstawiony jako Patryk, lat 17 w blond peruce . Rozpoznałem go pogłosie.. ale podobno 700 zł dostał.

:rotfl:
Najlepsze są te, które się szczycą tym co opowiadają, a siedzą z głową spuszczoną w peruce. Żałosne :)

Ale ten odcinek z tipsami akurat jakoś utkwił mi w pamięci :mrgreen:
Ja jakbym miała takie, czułabym się jak Freddy i nie umiałabym guzika zapiąć nawet :nie:
SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pokazywały jak czyszczą ryby, gotują, grillują

oglądałam to .. - jak dziewczyna się chwaliła, że ona jest idealną gospodynią domową bo nie potrzebuje sztućców bo paznokietkami nakłada..

ale nadal żadna nie powiedziała jak dupe wyciera .. :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.