gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  27 czerwca 2011 (pierwszy post)

Mam położony akryl na swoich naturalnych paznokciach. Jak to ''zdjąć''? Muszę iść do kosmetyczki, tak? Jak zregenerować paznokcie po takim czymś? Bardzo źle będą wyglądały?

Pozdrawiam, Aga.

BeataAnnax
BeataAnnax
  27 czerwca 2011
gagulina
gagulina: Jak to ''zdjąć''? Muszę iść do kosmetyczki, tak?

:tak:

gagulina
gagulina: Jak zregenerować paznokcie po takim czymś? Bardzo źle będą wyglądały?

jakies odzywki, suplementy... obetnij je na krotko najlepiej, bo i tak beda cienkie jak papier. ale jak Ci zdejmie kosmetyczka, powinny wygladac o wiele lepiej, niz kiedy zrobilam to raz samodzielnie, czego nie polecam;)
miami1
miami1
  27 czerwca 2011

witamina E też dla uzupełnienia

SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
gagulina
gagulina: Mam położony akryl na swoich naturalnych paznokciach. Jak to ''zdjąć''? Muszę iść do kosmetyczki, tak?

ewentualnie mozesz sama sobie spiłować. o ile czujesz 'moc' w pilniku.
moonlight28
moonlight28
  27 czerwca 2011
gagulina
gagulina: Muszę iść do kosmetyczki, tak?

Chyba ze masz aceton i będzie chciało Ci się bawić...moczyć paznokcie i spiłowywać jak trochę zmięknie i tak aż zejdzie Ci wszystko

gagulina
gagulina: Bardzo źle będą wyglądały?

Nie ma regułu, u jednych bardzo się niszczą po akrylu u innych wcale nie, zależy od Twoich paznokci
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba ze masz aceton i będzie chciało Ci się bawić...moczyć paznokcie i spiłowywać jak trochę zmięknie i tak aż zejdzie Ci wszystko


nigdy nie mialam akrylu, ale zelowe to na zywca zdzieralam, kwiczalam momentami, ale dalam rade :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 czerwca 2011

tipsy to zło

pijana
pijana
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: nigdy nie mialam akrylu, ale zelowe to na zywca zdzieralam, kwiczalam momentami, ale dalam rade

Chyba większość co miała żele tak robiła :lol2: Na szczęście paznokcie mi się szybko regenerowały, bo po takim zdarciu to była istna masakra.
moonlight28
moonlight28
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: nigdy nie mialam akrylu, ale zelowe to na zywca zdzieralam, kwiczalam momentami, ale dalam rade

dlatego preferuję akryl bo łatwiejszy do sciągnięcia :D
SuczNaPotege
SuczNaPotege
  27 czerwca 2011
gagulina
gagulina: Mam położony akryl na swoich naturalnych paznokciach. Jak to ''zdjąć''? Muszę iść do kosmetyczki, tak? Jak zregenerować paznokcie po takim czymś? Bardzo źle będą wyglądały?

musisz spilowac pilnikiem papierowym no i po jednym razie nie bedzie zle, wiem bo zajmuje sie tym juz jakis czas, choc zelami ale wiem bo mialam kontakt z akrylem. jesli masz jakas odzywke do paznokci to maluj co dwa dni a nawet codziennie zmywajac stara ;)
BeataAnnax
BeataAnnax
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: ale zelowe to na zywca zdzieralam, kwiczalam momentami, ale dalam rade

zelowe mi schodzily jak plastikowe za 5 zl:woot: za to

Konto usunięte
Konto usunięte: preferuję akryl bo łatwiejszy do sciągnięcia :D

o malo co wlasnych paznokci nie zdjelam
Zadziora
Zadziora
  27 czerwca 2011

ja zgryzłam lakier, nie uszkodziło to mojej płytki :)

Zadziora
Zadziora
  27 czerwca 2011

tfuuu akryl ^^

moonlight28
moonlight28
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o malo co wlasnych paznokci nie zdjelam

bo jak się robi na chama to nie dziwota
moonlight28
moonlight28
  27 czerwca 2011

Najłatwiej jest to zrobić frezarką, ale wiadomo ze w domu nie każda ma, ale akryl w przeciwieństwie do zelu ładnie rozpuszcza się w acetonie lub płynach innych do ściągania akrylu które i tak są na bazie acetonu, mogą jedynie ładniej pachniec ;) Nie wyobrażam sobie ściągać akrylu samym piłowaniem, chyba bym oszalała ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.