agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
dynaminka
dynaminka
  22 września 2015

zapomniałam, że jeszcze krople sobie kupiłam. najlepszy zakup, jak mogłam zapomnieć

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  22 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: zapomniałam, że jeszcze krople sobie kupiłam. najlepszy zakup, jak mogłam zapomnieć

Uhuhuhu, widzę laryngolodzy z całego kraju wypisują te krople ^^ (taaa, też miałam...)
dynaminka
dynaminka
  22 września 2015
esquilo
esquilo: Uhuhuhu, widzę laryngolodzy z całego kraju wypisują te krople ^^ (taaa, też miałam...)


Możliwe, ja się nie znam. A działają chociaż? Bo mnie się lekarka zapytała czy ma mi przepisać tańsze krople do oczu, które działają też na uszy, czy droższe (ale niby lepsze) na uszy. Wcześniej miałam antybiotyk ale musiałam go odstawić bo by mnie zniszczył
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  22 września 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Możliwe, ja się nie znam. A działają chociaż? Bo mnie się lekarka zapytała czy ma mi przepisać tańsze krople do oczu, które działają też na uszy, czy droższe (ale niby lepsze) na uszy. Wcześniej miałam antybiotyk ale musiałam go odstawić bo by mnie zniszczył

Nie stosuj kropel, które są do uszu i oczu. Bleeee -,-
Tak, te krople warte są swojej ceny.
dynaminka
dynaminka
  22 września 2015
esquilo
esquilo: Tak, te krople warte są swojej ceny.


uff, to dobrze. mam nadzieję, że mi pomogą, bo antybiotyk który mi dała lekarka ogólna strasznie mnie zawiódł, a jednego wieczoru to już sobie cebulę do ucha wciskałam, bo myślałam, że zdechnę z bólu. nigdy mnie tak ucho nie bolało, nawet nie miałam pojęcia, że może tak boleć. teraz na szczęście już trochę lepiej, ale nie wiem czy dzięki kroplom, bo dopiero dziś zaczęłam je brać
dynaminka
dynaminka
  22 września 2015
esquilo
esquilo: Nie stosuj kropel, które są do uszu i oczu. Bleeee -,-


lekarka gadała, że one niby mają podobny skład i że krople które stosuje się do oczu można też aplikować do uszu. też mi się to wydawało dziwne, więc powiedziałam jej, że wolę krople do uszu bo co mi po kolejnym gówno-leku, który nie zadziała, jak coś działa konkretnie na uszy to zawsze większa pewność, że poskutkuje.

also


w pierwszej miłości jakaś trzecioplanowa aktorka robiąca za tło ma taką samą bluzkę z tally weijl jak ja xD
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  22 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: lekarka gadała, że one niby mają podobny skład i że krople które stosuje się do oczu można też aplikować do uszu. też mi się to wydawało dziwne

Martuś, oczywiście są krople, które tak się stosuje i są typowe z zapisanym/obrazkowo zaznaczonym zastosowaniem "2w1". Tylko mnie jedna pani doktor, ceniona w kręgach uczuliła na takie specyfiki i... stronię od nich.

Konto usunięte
Konto usunięte: że wolę krople do uszu bo co mi po kolejnym gówno-leku, który nie zadziała, jak coś działa konkretnie na uszy to zawsze większa pewność, że poskutkuje.

Te krople jako jedyne pomogły na dłużej (jak dobrze, że zrezygnowałam z antybiotyku...ufff).
dynaminka
dynaminka
  22 września 2015
esquilo
esquilo: Martuś, oczywiście są krople, które tak się stosuje i są typowe z zapisanym/obrazkowo zaznaczonym zastosowaniem "2w1". Tylko mnie jedna pani doktor, ceniona w kręgach uczuliła na takie specyfiki i... stronię od nich.


No nie wiem, nie znam się na lekach. Lekarzom też nie do końca ufam, bo nie raz trafiłam na konowała. Najchętniej leczyłabym się naturalnymi sposobami, ale zapalenia układu słuchowego (podobno tak to się zwie) nie można tak wyleczyć raczej.
esquilo
esquilo: Te krople jako jedyne pomogły na dłużej


no to mam nadzieję, że i mi pomogą!
esquilo
esquilo: (jak dobrze, że zrezygnowałam z antybiotyku...ufff).


Ja bym go pewnie dalej brała, gdyby nie to, że wczoraj przez niego cały wieczór rzygałam jak nigdy wcześniej :wtf: co prawda jest na ulotce napisane o skutkach ubocznych, ale mnie nigdy takie rzeczy nie dotyczyły, nigdy nie odczułam skutków ubocznych żadnych innych antybiotyków, więc zdziwiło mnie to. dobrze że akurat wczoraj rano miałam wizytę u laryngologa, w samą porę. ale na krople i tak musiałam czekać, bo w aptece musieli je zamówić i dziś dopiero przyszły.
dynaminka
dynaminka
  22 września 2015

dodam, że ten antybiotyk od lekarki ogólnej brałam od piątku aż do wczoraj, kiedy musiałam go odstawić- nie zadziałał nic a nic, jedynie mnie ucho trochę przestało boleć, ale to pewnie kwestia czasu, a nie zasługa antybiotyku, bo wiecznie przecież nie może boleć, ale laryngolog wczoraj stwierdziła, że nawet do przewodu nie może zajrzeć jakiegoś tam w uchu, bo cały zwężony, więc jak widać, antybiotyk gówno pomógł

praksa
praksa
  24 września 2015

z ubrań, to kurtke, bluze, spodnie, czapkę f4 eee ubrania to się ciagle jakieś kupuje, a i tak najlepiej w dresach albo jeansach rurkach sie czuje i w trampkach xd
słuchawki, tableta, który po miesiacu jest juz w serwisie, telefon samsunga galaxy note,
z kosmetyków to krem do loków, kilka odżywek w spreju bez splukiwania.

praksa
praksa
  24 września 2015

fotki wstawić czy nie, bo nie wiem, tylko tableta mam w serwisie tylko etui mam po nim.

praksa
praksa
  24 września 2015
a a i koszulke techniczną mam z rajdu rowerowego i skarpetki, akurat to dostałam, nie kupiłam
dynaminka
dynaminka
  24 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: tableta, który po miesiacu jest juz w serwisie


jaka firma? będę unikać
praksa
praksa
  24 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: jaka firma? będę unikać

jakas podróbka tania MANTA jakoś 350zł kosztowała, taką kupiłam do oglądania filmów w łóżku czy jak bede na dworze latem sie opalać to zcas inaczej zleci jak pod ręką tablet bedzie, tym bardziej ze wi fi mi sięga dosyc daleko, no ale jak rozmawialąm z tym gostkiem w serwisie stwierdził ze one tak mają a ja to mogłam cos droższego kupić, to by mnie tu nie było? a on ze nie, na to nie ma reguły. pne albo są dobre i nic sie nie dzieje albo ciagle coś, zalezy bo nawet przychodzą z takimi za tysiaka i więcej, no cóż..
dynaminka
dynaminka
  24 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: jakas podróbka tania MANTA jakoś 350zł kosztowała


Aaaa, to mnie nie dziwi. Czasem nie warto oszczędzać, tylko dołożyć kilka stówek więcej i mieć na dłużej, bo takie sprzęty wbrew pozorom mogą (!) służyć długimi latami. Mi się rozp... laptop powoli (a raczej obudowa), z czego się nie cieszę, bo zawsze tak mam, że jak się przyzwyczajam do pisania na jednym laptopie, to na innym już mi się źle pisze, więc na ile się da to go skleję, ale pewnie dłużej niż pół roku i tak nie wytrzyma, więc będzie trzeba kupić coś nowego. Zastanawiałam się właśnie czy nie kupić tableta (ale samsunga) z klawiaturą na takiej podstawce, to chyba lepsza opcja, przynajmniej nie rozwali się obudowa. To już kolejny laptop który mi się rozpieprzył po 2 latach, a najgorsze jest to, że działa normalnie, tylko te zawiasy od laptopów są tak kijowe.