agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
dynaminka
dynaminka
  26 września 2015

mame kupiła mi różowe legginsy w kwiatki jakich szukałam całe życie :)))) nigdzie nie mogłam znaleźć i okazało się, że są takie w carrefourze
Najlepszy zakup w tym miesiącu

dynaminka
dynaminka
  26 września 2015

wzór mają podobny do tych i są wspaniałe :)))


pokażę w temacie outfitowym jak będę miała je ubrane

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 października 2015

Botki - ccc
płaszcz - motivi
sukienka - promod

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
dynaminka
dynaminka
  14 października 2015

Dzisiaj kupiłam różowe ubranko dla psa, kilka paczek psich przysmaków, szampon i odżywkę dla psa i wielkie świńskie ucho, które mój pies uwielbia obgryzać


ja nienawidzę widoku i zapachu tego świńskiego ucha, ale czego się nie robi dla mojego futrzanego maleństwa d83ddc97 :))))

dla siebie też kupiłam kilka rzeczy, ale już rozpakowałam i powsadzałam do szafek z kosmetykami, więc jpg nie będzie :(((

dynaminka
dynaminka
  18 października 2015


który kolor kupić? oprócz fioletowo-różowego, bo ten już miałam, ale zdecydowałam się dać psu (bo uwielbia czesanie tą szczotką), a sobie kupić nową :))) wszystkie kolory są tak apetyczne, że nie wiem, na jaki się zdecydować.
dynaminka
dynaminka
  19 października 2015

dobra, mam już inną :)))
z innej firmy, ale połowę tańsza ot tych wyżej i przynajmniej ma jakiś uchwyt

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  24 października 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

kardigan - promod
olejek odbudowujacy do włosów - yves rocher
lakier do paznokci - yves rocher (uwielbiam ich lakiery! :zakochany: )
blyszczyk - eveline

Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, mam już inną :))) z innej firmy, ale połowę tańsza ot tych wyżej i przynajmniej ma jakiś uchwyt


i jak sie spisuje?
mi po tego typu szczotkach zazwyczaj starsznie sie wlosy elektryzuja :(
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
dynaminka
dynaminka
  25 października 2015
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: jak sie spisuje? mi po tego typu szczotkach zazwyczaj starsznie sie wlosy elektryzuja :(


Ogólnie ok, chociaż ma swoje plusy i minusy. Dla mnie plusem jest to, że ma twardsze ząbki od TT, przez co lepiej sprawdza się na dłuższych i gęstszych włosach, można ją też wrzucić do torebki bez obaw o to, że się zniszczy, ale te twarde ząbki mają też swój minus- są zbyt "agresywne" dla skóry głowy moim zdaniem i moja siostra twierdzi, że mogą też niszczyć włosy, chociaż ja bym tu nie przesadzała. Szczotka tangle teezer na pewno jest delikatniejsza i ząbki są bardziej elastyczne. No ale ta znowu ma rączkę, co jest wygodniejsze przy czesaniu. Moim zdaniem tą wersję warto mieć do torebki, a oryginalną tt do czesania w domu.

A ogólnie jeżeli chodzi o "tego typu szczotki" (czyli z plastiku mam rozumieć?), to mi nie elektryzują włosów. Miałam kiedyś ten problem przy zwykłych szczotkach, zazwyczaj zimą, ale to pewnie przez kaloryfery, szaliki, zimno na dworze, gorszą kondycję włosów i nie sądzę, żeby to było uzależnione od szczotki.
dynaminka
dynaminka
  30 października 2015


dzisiaj kupiłam coś takiego i właśnie niedawno użyłam, wspaniały zapach 2764
Mem0ry
Mem0ry
  7 listopada 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
palete z cieniami do powiek aczkolwiek selfie pozbawione jakości więc nie oddaje dobrze kolorów...które są intensywniejsze i ciemniejsze niż na zdjęciu.
Mem0ry
Mem0ry
  7 listopada 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
i moją ulubioną mleczną czekoladę przed wyjazdem ;d z Coopa ale w Migrosie też są ;d
dynaminka
dynaminka
  7 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: moją ulubioną mleczną czekoladę


wygląda smakowicie
Mem0ry
Mem0ry
  7 listopada 2015

no smakuje niemalże jak baton milki way :D chociaż na batonie ta czekolada jest bardziej miękka ale tu też jak na czekoladę jest bardzo miękka i rozpływa się w ustach ;x a do czekolad to w sumie smak podobny jak kinder chocolate ;d

Mem0ry
Mem0ry
  7 listopada 2015

Coś NA WŁOSY w sumie to i mi by się przydało bo mam zniszczone, w sumie niegdyś nie interesowałam się jak dobrze je pielęgnować teraz coraz częściej oglądam filmiki na yt ale nadal używam prawie zwykłych szamponów.
Zawsze się dziwiłam jak widziałam 1 na ileś tysięcy która miała włosy niemalże za dupę...Bo ja mimo że kiedyś w ogóle miałam nie obcinane do może 1 gimbazy to nigdy takich nie mialam.Ostatnio mnie zaskoczyło jak usłyszałam że dziewczyna na yt mówiła że wklepuje we włosy maść końską ! ;o produkt znany ale nigdy nie przyszło mi do głowy że właśnie można na włosy, że to z racji rozgrzewania pobudza cebulki włosów do wzrostu.Jeszcze nie próbowałam najpierw muszę prześledzić dokładnie jej skład w sumie gdzieś w domu mam.To było to co mnie zadziwilo bo podawała też właśnie różne olejki i szampony, ale że ta maść :| hm

dynaminka
dynaminka
  8 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: no smakuje niemalże jak baton milki way :D


Za tymi batonikami akurat nigdy specjalnie nie przepadałam, trochę za mdłe w smaku.
Konto usunięte
Konto usunięte: jak kinder chocolate ;d


za tym też nie przepadałam xD
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nadal używam prawie zwykłych szamponów.


Nie ma znaczenia, jakiego używasz szamponu. Zawsze śmiecham z loch, które kupują szampony za over 50 cbl i myślą, że to ma jakikolwiek wpływ na cokolwiek. Najtańsze szampony typu Familijny to protip, bo mają najprostszy skład i nie mają żadnych agresywnych składników, które mogą podrażnić skórę głowy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio mnie zaskoczyło jak usłyszałam że dziewczyna na yt mówiła że wklepuje we włosy maść końską ! ;


o tym nigdy nie słyszałam.
Konto usunięte
Konto usunięte: awsze się dziwiłam jak widziałam 1 na ileś tysięcy która miała włosy niemalże za dupę...Bo ja mimo że kiedyś w ogóle miałam nie obcinane do może 1 gimbazy to nigdy takich nie mialam.


Może manie długich włosów nie jest ci dane po prostu. Nie każdy może mieć włosy do pasa, niektóre włosy mogą osiągnąć swoją maksymalną długość na innej długości, Mi jeszcze w gimbazie włosy rosły bardzo szybko, mogłam latem obciąć do szyi, a na następne lato mieć już do połowy pleców. Teraz niby też w miarę szybko mi rosną, ale już nie aż tak.Poza tym dużo zależy też od tego, czy włosy ci się łamią, bo jak są podatne na łamanie, to ciężej jest zapuścić.