agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
pijana
pijana
  28 maja 2014

Pięć miesięcy roku, pięć flakonów perfum wygrane :-D Tym razem Avril Lavigne Forbidden Rose. A w innym konkursie próbki perfum (nie wiem jakich).

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 maja 2014

Szorty i top NEW YORKER
Sukienka Zara

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Lol xD W sumie żaden jej zapach nie zapadł mi szczególnie w pamięć, wydaje mi się, że są raczej podobne do siebie. Ale za pounda można brać xD

no wlasnie to samo pomyslalam xDte dokladnie (100 ml)
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisałyśmy ostatnio o pięknych pudrach, w końcu jakaś polska marka też wyprodukowała coś ładnego (rozświetlacz Provoke/Irena Eris):
ladne :)
pijana
pijana
  5 czerwca 2014

2 kolejne (chyba ostatnie) butelki Givenchy Play, balsam i antyperspirant Eucerin

pijana
pijana
  6 czerwca 2014

Fullcapa Vans (wiem, że to gimboczapka, ale potrzebuję czegoś na deszcz lub słońce), kurtkę Stoprocent

pijana
pijana
  14 czerwca 2014

Szampon jajeczny Z apteczki babuni (szukałam go chyba od roku), pachnie obłędnie i bardzo mi służy
I zgrzeszyłam w TOUS

styka51
styka51
  15 czerwca 2014

Dwie bokserki, koszulę, chabrowe spodnie, jakieś tam alladynki, niebieską narzutkę, wosk do depilacji, tusz do rzęs, podkład, krem do twarzy, błękitny i żółty lakier do paznokci i pewnie jeszcze coś, ale nie pamiętam.

styka51
styka51
  16 czerwca 2014

Przyszedł kąpielnik ;D

pijana
pijana
  17 czerwca 2014

Wygrałam miniaturę eyelinera Benefit i coś za aktywność na perfumeryjnym blogu, będzie niespodzianka :)

pijana
pijana
  19 czerwca 2014

3 bluzki w Jacqueline Riu.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 czerwca 2014

torebka naszyjnik mohito, legginsy koszula butik, kombinezon zara, jakaś sportowa sukienka 2w1 i bluza house, klapki diverse, czółenka ryłko

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  26 czerwca 2014

Zaszalałam i kupiłam až cztery maseczki do twarzy d83dde03

Yes,we can!
malwina2014
malwina2014
  26 czerwca 2014

ja ostatnio kupiłam sobie szpilki na http://www.eobuwie.com.pl/damskie/polbuty/szpilki.html Jak szukacie fajnych szpilek to polecam ten sklep . Ja tam zazwyczaj kupuje wszystkie swoje buty. Kilka razy już nacięłam się na kiepskie buty w CCC i teraz wolę kupować droższe buty ale przynajmniej znanej marki.
Boskie jest obuwie marki Neścior. Jak nie miałyście nigdy z nią styczności to polecam się zapoznać. Teraz na chrzciny siostrzeńca kupiłam sobie szpilki
Są bardzo wygodne i ślicznie wyglądają na nodze.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 czerwca 2014

trochę kosmetyków, dwa paski w mohito za 9.99, czarne klasyczne spodnie zara, spódnica diverse, sukienka tally weijl

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  30 czerwca 2014

Szampony Nivea, szampony Joanna, szampon Bioderma, żele i inne duperele, perfumy Mexx, peeling Ziaja Pro bardzo mocny, żel do mycia twarzy Iwostin Purritin i Elle z dodatkiem w postaci wody termalnej Avene.