agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
Paulinessa
Paulinessa
  30 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Farbę do włosów L'oreal


na jaki teraz farbujesz? :)

btw, mam pytanie. Nie "kradną" Ci znajomi Twoich konkursów na fb? Może nie mówię o jakichś popularnych np. na deezee, ale tych które wyszukujesz godzinami :D
pijana
pijana
  30 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: na jaki teraz farbujesz? :)

Subtelny zmrożony kasztan, który z kasztanem nie ma nic wspólnego xD Miałam w domu jedno opakowanie, a w Rossmannie akurat była na wyprzedaży to wzięłam drugie. Ale długo mi się nie utrzyma, to Casting, więc przy codziennym myciu szału nie zrobi. Mocno zastanawiam się też nad powrotem do grzywki :D
Konto usunięte
Konto usunięte: btw, mam pytanie. Nie "kradną" Ci znajomi Twoich konkursów na fb? Może nie mówię o jakichś popularnych np. na deezee, ale tych które wyszukujesz godzinami :D

Kradli xD Aczkolwiek po moim dość bezpośrednim ostrzeżeniu niektórzy zrezygnowali, a na tych, którzy nie zrezygnowali są sposoby xD Niektórym pewnie się to wyda głupie, ale tak jak piszesz, kosztuje mnie to trochę czasu i wysiłku, więc chodzenie na łatwiznę moim kosztem nie jest dla mnie fajne. Na szczęście konkursy, w których wygrywam najczęściej to te, których nie trzeba udostępniać, lub takie, które wymagają sporej kreatywności i lekkiego pióra, którego na szczęście mi nie brakuje :D
Paulinessa
Paulinessa
  30 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kradli xD Aczkolwiek po moim dość bezpośrednim ostrzeżeniu niektórzy zrezygnowali, a na tych, którzy nie zrezygnowali są sposoby xD


Pamiętam ten wpis :rotfl: Rozumiem, opcja blokady bywa pomocna :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niektórym pewnie się to wyda głupie, ale tak jak piszesz, kosztuje mnie to trochę czasu i wysiłku, więc chodzenie na łatwiznę moim kosztem nie jest dla mnie fajne. Na szczęście konkursy, w których wygrywam najczęściej to te, których nie trzeba udostępniać, lub takie, które wymagają sporej kreatywności i lekkiego pióra, którego na szczęście mi nie brakuje :D


Domyślam się, bo z samych losowanek ciężko byłoby wygrywać tak często jak Ty xD

Podziwiam Cię za cierpliwość do wyszukiwania tych konkursów, bo samo natrafienie na takowe fanpejdże nie jest takim prostym zadaniem. A już nie mówiąc o ciągłym śledzeniu ich... Ile czasu zajmuje Ci dokładne przejrzenie aktualności, np. z całego dnia? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mocno zastanawiam się też nad powrotem do grzywki :D


Ja miałam już odrośniętą za brodę, poszłam podciąć, ale dalej muszę ją zaczesywać, bo jest zbyt długa i nic nie widzę na lewe oko :D

Chyba coś muszę też z tym zrobić ;)
pijana
pijana
  1 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam ten wpis Rozumiem, opcja blokady bywa pomocna

Dokładnie xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Domyślam się, bo z samych losowanek ciężko byłoby wygrywać tak często jak Ty xD Podziwiam Cię za cierpliwość do wyszukiwania tych konkursów, bo samo natrafienie na takowe fanpejdże nie jest takim prostym zadaniem. A już nie mówiąc o ciągłym śledzeniu ich... Ile czasu zajmuje Ci dokładne przejrzenie aktualności, np. z całego dnia? :D

Robię jednocześnie też inne rzeczy w necie, ale 2-3 godziny to minimum, masakra xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja miałam już odrośniętą za brodę, poszłam podciąć, ale dalej muszę ją zaczesywać, bo jest zbyt długa i nic nie widzę na lewe oko :D Chyba coś muszę też z tym zrobić ;)

Ja co zapuszczę to obcinam ją znów, chyba po prostu jak potrzebuję zmian, to pada na grzywkę xD Ale konieczność ciągłego podcinania mnie mocno wkurza.
Przypał, bo duckface, ale wstawię xD Z taką grzywką chodziłam bardzo często, nie mam pojęcia jak mogłam z tym funkcjonować :o


A w ogóle to przeczytałam, że miałaś już odrośniętą BRODĘ, haha, borze xD...
Paulinessa
Paulinessa
  1 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja co zapuszczę to obcinam ją znów, chyba po prostu jak potrzebuję zmian, to pada na grzywkę xD Ale konieczność ciągłego podcinania mnie mocno wkurza.


Ja już od dawna nic nie zmieniałam - ani grzywki, ani koloru. Ostatnio poszłam do sprawdzonego fryzjera podciąć centymetr włosów, a wariatka mi obcięła z 5 cm d83dde31 Trochę mi żal, bo jednak włosy do pasa były już, no ale :/ Więcej tam nie pójdę, już sama nie wiem gdzie mam chodzić :/

Konto usunięte
Konto usunięte: A w ogóle to przeczytałam, że miałaś już odrośniętą BRODĘ, haha, borze xD..


i wąsy :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypał, bo duckface, ale wstawię xD Z taką grzywką chodziłam bardzo często, nie mam pojęcia jak mogłam z tym funkcjonować :o


Widziałaś coś? :D mi już przeszkadza jak na jedno oko leci :/
Paulinessa
Paulinessa
  1 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sobie ostatnio kupilas/es?


jak dawno nic nie wstawiałam!

Więc z wczoraj:

Cropp



Nie wyszłam w tenisówkach do ludzi od czasów gimnazjum, ale ból nóg spowodowany ciągłym noszeniem obcasów lub koturnów spowodował, że zmieniłam zdanie ;)

No i baleriny, Diverse



Mohito



Camaieu

pijana
pijana
  2 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już od dawna nic nie zmieniałam - ani grzywki, ani koloru. Ostatnio poszłam do sprawdzonego fryzjera podciąć centymetr włosów, a wariatka mi obcięła z 5 cm Trochę mi żal, bo jednak włosy do pasa były już, no ale :/ Więcej tam nie pójdę, już sama nie wiem gdzie mam chodzić :/
Ja nie wiem co ci fryzjerzy, chyba każdy miał w życiu taką sytuację, że obcięto mu dużo za dużo włosów... :zonk: Swoją drogą ciekawe jak wyglądałabym we włosach do pasa :D Ale chyba nigdy aż tak nie zapuszczę, myję i suszę codziennie i nawet z włosami do łopatek mnie szlag trafia, bo bardzo wolno schną :-/
Konto usunięte
Konto usunięte: i wąsy
:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałaś coś? :D mi już przeszkadza jak na jedno oko leci :/
Nie wiem jakim cudem, ale widziałam! :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Mohito
O, przydałaby mi się taka mała torebeczka, ale obiecałam sobie ograniczyć ciuchy i kosmetyki do niezbędnego minimum... :ninja:
Prinz
Prinz: daj znac jak balsam do mycia wlosow

Użyłam go dziś, póki co nie odważyłam się użyć go solo, więc najpierw umyłam nim, a później szamponem Sylveco. Póki co o balsamie mogę powiedzieć, że jest dość rzadki i całkiem dobrze się pieni. Na moje włosy poszła spora ilość, więc pewnie nie starczy mi na długo, ale przy krótkich włosach nie będzie trzeba aż tyle tego walić ;d W najbliższych dniach może pokuszę się umyć włosy tylko nim.

A co do tematu to wygrałam zestaw próbek perfum marki Ramon Molvizar, ponad 50 ml d83ddc4d
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: całkiem

no to daj znac po pelnej recenzji :D czaje sie mega.
ja sie zastanawiam ostatnio czy przestac farbowac :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Bartek904
wpis jest ukryty
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  7 maja 2014

hymm błyszczyk z rimmela :>,
a wcześniej korektor z astor [mat coś tam], podkład rimmel,

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
pijana
pijana
  7 maja 2014

Dżinsowe szorty F&F i naszyjnik Elixa/Apart

RudyDemon
RudyDemon
  12 maja 2014

Ostatnio kupiłam cztery pierdoły w Rossmannie.

pijana
pijana
  12 maja 2014

Złoty naszyjnik z serduszkiem i cienki sweterek w Łizełwd

anidax
anidax
  14 maja 2014

U fryzjera byłam, więc kupiłam przy okazji

PROVIRON318
PROVIRON318
  15 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: U fryzjera byłam, więc kupiłam przy okazji


co to ma niby być...?