incepcja1
incepcja1
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Czesc dziewczyny i chlopaki! Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ?
Pozdrowienia :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ubierajcie się w lumpie, przynajmniej my faceci coś zaoszczędzimy

Facet sknera, kazda kobieta o takim marzy :zakochany:
a na wakacje podroz przyczepa po autostradzie w strone baltyku i z powrotem.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: To już w małżeństwie nie obowiązuje wspólny pieniądz i każdy ma mieć swoje dengi ?

to sie zdecyduj. albo ''wy FACECI cos zaoszczedzicie'' albo pieniadz jest wspolny.
Zadziora
Zadziora
  24 czerwca 2011

Ubieram się w lumpach notorycznie ;) Wolę kupić parę szmatek zamiast jednej z normalnym sklepie. Jedyna rzecz jakiej nie kupie w lumpach, to bielizna i buty.

Zadziora
Zadziora
  24 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: nie mam z tym problemu, choć nie byłam w secondhandzie 17643 lat. często za grosze można wygrzebac perełki. ale z tego co widzę (łażąc po mieście) teraz 'ciuchlandy' wyglądają inaczej. Ubrania są poukładane jak w sklepie, posegregowane, wiszą na wieszakach etc

:tak: są wyprane i ładnie pachną :) Mam taki jeden ulubiony lump, prowadzą go 2 dziewczyny i na pierwszy rzut oka, wygląda jak normalny sklep. Ciuchy posegregowane na płeć, kolorystycznie, gatunkowo, na dworze stoją manekiny poubierane i babeczki wysyłają do stałych klientek sms o nowym towarze :ziober2:
kobieta2011
kobieta2011
  24 czerwca 2011

ja jestem za czasem kupuje w wybranych ciucholandach i jestem bardzo zadowolona, również kupowałam na allegro po atrakcyjnych cenach i również byłam bardzo zadowolona

marta0859
marta0859
  24 czerwca 2011

Nie kupuję w lumpeksach, brzydziłabym się ubrać używany ciuch, pół biedy, gdybym wiedziała, kto go wcześniej nosił i jaka ta osoba była, a tak to w życiu nie ubiorę. Poza tym trochę wstyd gdyby ktoś ze znajomych zauważył albo co gorsza spotkał mnie w takim sklepie. No i śmierdzi w lumpeksach takim dziwnym "czymś", nie wiem, stęchlizną? :woot:

moonlight28
moonlight28
  24 czerwca 2011
Zadziora
Zadziora: i buty.

najbardziej chodliwy towar :rotfl:
te lumpy co znam to powiem Ci Aniu ze o buty się zabijają jak głodujące dzieci o jedzenie :rotfl:
moonlight28
moonlight28
  24 czerwca 2011

W ogóle to zauważyłam że w ciuchlandach to panuje trochę mentalność jak za komuny, łapać co popadnie bo zbraknie towaru :D
gorzej jak jedna złapie jeden but druga drugi i jest kłótnia a takie akcje też się widziało :rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to sie zdecyduj. albo ''wy FACECI cos zaoszczedzicie'' albo pieniadz jest wspolny.

Przecież ja się przekabacam i nie jestem sknera :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: a na wakacje podroz przyczepa po autostradzie w strone baltyku i z powrotem.

Ja mam Bałtyk za oknem :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przecież ja się przekabacam i nie jestem sknera

dobra, dobra, slowo sie rzeklo!

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja mam Bałtyk za oknem :D

no to wyjdzie jeszcze taniej :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, dobra, slowo sie rzeklo!

A dupa tam :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: no to wyjdzie jeszcze taniej

Zabije a żeby było bardziej elegancko zmniejszę Ci dopływ tlenu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

moonlight28
moonlight28
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to wyjdzie jeszcze taniej

ach niejeden mu zazdrości takich oszczędności :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zabije a żeby było bardziej elegancko zmniejszę Ci dopływ tlenu.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011

Spoko mam adwokata:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ach niejeden mu zazdrości takich oszczędności

no, niektorzy to musza tyle kasy na wakacje wydawac, a przeciez moglaby tak ladnie lezec na koncie... :P

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Spoko mam adwokata: http://www.sklep.bizpol.pl/images/adwokat_ghdanski.gif

ten advocat tylko moze pogorszyc twa sytuacje :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten advocat tylko moze pogorszyc twa sytuacje :D

Ja myślę, że dużo by pomógł :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.