incepcja1
incepcja1
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Czesc dziewczyny i chlopaki! Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ?
Pozdrowienia :)

yeahBana
yeahBana
  23 czerwca 2011

Moje dwie koleżanki mają takie sklepy to często gęsto wybierałam sobie ciuchy river island i wielu innych firm nowe z metkami po pare zeta więc jestem za

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 czerwca 2011

nie odwazyłbym sie nigdy kupic uzywanego ciucha chociazby był wyjaławiany termicznie

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc dziewczyny i chlopaki! Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ? Pozdrowienia :)

Jakiś czas temu stwierdziłem że niezbędna jest mi czerwona koszula w kratę, a że w portfelu pustki to wybrałem się do paru takich sklepów. Znalazłem nówkę za 5PLN, co prawda po paru praniach już nie wygląda za ciekawie ale takiego śmiesznego hajsu nie szkoda.
Więc w sumie polecam, dla mnie jednak największym problemem takich sklepów jest czasochłonność zakupów. Bo żeby coś wyszukać trzeba nieźle się nalatać na mieście i naszperać.
yeahBana
yeahBana
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co prawda po paru praniach już nie wygląda za ciekawie

to dziwnie trafiłes bo przeważnie są to ciuchy dobrej jakości, znam wiele osób które mają sporo hajsu ale i tak wolą kupować w szmateksach niż tutaj w naszych sklepikach, często właśnie ze względu na jakość.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 czerwca 2011

nie mam nic przeciwko - znam stylowe laski, ktore lubie przebierac i wynajdowac (wynajdywac???) jakies tam perelki i wygladaja spoks.

osobiscie jednak nie kupowalam i nie kupuje, raczej tez nie bede w przyszlosci kupowac w ciuchlandach.
nienawidze zakupow w zwyklych sklepach, a mialabym przebierac miedzy wieszakami tysiac lumpow kazdy o innym rozmiarze? no, thank you.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

rudxx
rudxx
  23 czerwca 2011
ciucholandy? tak. a szczerze powiedziawszy, najlepsze są w Krakowie (ul. Kalwaryjska).
można tam znaleźć mnóstwo markowych rzeczy- czasami jeszcze nawet z metką. ostatnio zdarzyło mi się znaleźć kilka ciuchów od Dorothy Perkins oraz sukienkę od Pininy Tornai
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to dziwnie trafiłes bo przeważnie są to ciuchy dobrej jakości, znam wiele osób które mają sporo hajsu ale i tak wolą kupować w szmateksach niż tutaj w naszych sklepikach, często właśnie ze względu na jakość.

Zwykły pech, z opcji na tanie ubieranie się polecam sklepy TK Maxx, dobre ubrania za połowę albo i mniej ceny. Co prawda nie są to najnowsze kolekcje, ale wczoraj wypatrzyłem np: koszulkę Ed Hardy za 100PLN gdzie normalnie za taka trzeba dać ponad 300PLN.
mmaryjka
mmaryjka
  23 czerwca 2011

jeśli ktoś lubi i umie znaleźć coś dla siebie to czemu nie. ja lubię mieć porządek w sklepie, wiedzieć co gdzie leży etc. no i jednak czuję opór higieniczny. z każdego sklepu piorę ciuchy minimum raz.

katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  23 czerwca 2011

mam fajną dżinsową koszulę z ciuchlandu :mrgreen:
ale sam, jako że jestem mężczyzną wstydzę się chodzić

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

Brzeginka
Brzeginka
  23 czerwca 2011

Lubię kupować w ciucholandach, można za małe pieniądze znaleźć cuda :)

Kilka dni temu w lumpo-outlecie wygrzebałam 6 letnich bluzeczek (w tym dwie nówki) i jeansy - zapłaciłam niecałe 50 złotych za wszystko.

Niemniej najczęściej idąc do takich sklepów nie zakładam, że potrzebuję konkretnej rzeczy a raczej przeglądam wieszaki i szukam czegoś mało konkretnego. Piorę po powrocie do domu w większej temperaturze i tyle.

Denaris
Denaris
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?

Nie mam nic do lumpeksów (sama mam w swojej garderobie kilka perełek) - ale zdecydowanie wolę nowe.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  23 czerwca 2011

Lubię secondhandy, ale to też zależy jakie. Niektóre odstraszają swoim wyglądem, ale na szczęście są takie, gdzie jest jakiś w miarę ok wystrój i nie wali stęchlizną.
Rzeczy czasem trafiają się unikatowe i za śmieszną cenę. Pamiętam jak parę razy zdarzyło mi się znaleźć fajne, markowe spodnie. Parę nowych t-shirtów z metką, również za niewielką cenę. Oczywiście wszystko musi być uprane czyste, no i jasna sprawa ; nigdy w lumpeksie nie kupiłbym skarpetek, majtek czy butów.

pijana
pijana
  24 czerwca 2011

Byłam w ciucholandzie raz w życiu, nienawidzę grzebania w nadmiarze ciuchów. Tyczy się to również dwóch "normalnych" sklepów, TK Maxx'a oraz New Yorkera. Zresztą nawet gdybym wygrzebała coś fajnego to zastanowiłabym się 5 razy czy kupić coś używanego, mam awersję.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ubierajcie się w lumpie, przynajmniej my faceci coś zaoszczędzimy

No jak dziewczyna jest utrzymanką faceta to na pewno zaoszczędzicie ;] A niezależne niech kupują co chcą i gdzie chcą.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No jak dziewczyna jest utrzymanką faceta to na pewno zaoszczędzicie ;] A niezależne niech kupują co chcą i gdzie chcą.

To już w małżeństwie nie obowiązuje wspólny pieniądz i każdy ma mieć swoje dengi ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gothiclady
Gothiclady
  24 czerwca 2011

nie mam z tym problemu, choć nie byłam w secondhandzie 17643 lat. często za grosze można wygrzebac perełki. ale z tego co widzę (łażąc po mieście) teraz 'ciuchlandy' wyglądają inaczej. Ubrania są poukładane jak w sklepie, posegregowane, wiszą na wieszakach etc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.