incepcja1
incepcja1
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Czesc dziewczyny i chlopaki! Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ?
Pozdrowienia :)

BeataAnnax
BeataAnnax
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ?

buszuje w ciuchajach, jak mam dobry dzien, to pare ladnych kg wynosze;) ja ogolnie malo brzydliwa jestem, przepiore ciuch w najwyzszej jak sie da temperaturze i gitara.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc dziewczyny i chlopaki! Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ?

witaj ;P
lumpexy, szmatexy i inne szperki to jest świetna sprawa, lubie do takich chodzić i wygrzebać coś fajnego - ostatnio kupiłam sweterek z zary jak nowy!
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Martitta
Martitta
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie kupuję tam. Nie wiem, ale mam jakąś awersję do ciucholandów. Ale nie potępiam nikogo kto tam kupuje. Jak chce i umie coś sobie znaleźć to ok.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ?

W lumpach bardzo często można znaleźć markowe i prawie niezniszczone rzeczy, w dodatku takie "perełki" kosztują zaledwie kilka złotych.
Sama byłam w lumpie może z 2, góra 3 razy : )
Założyłabym, ale dopiero kiedy wyprałabym to w swojej pralce.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  23 czerwca 2011

Czemu nie ;)
Nie mam nic przeciwko, jednak nie kupuję.
Powód? Ciężko mi coś dla siebie znaleźć :mrgreen:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  23 czerwca 2011

Nie kupuje. Wole nowe, nawet bezmarkowe, niż niewiadomego pochodzenia z lumpeksu.

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc dziewczyny i chlopaki! Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ?

nie kupuje, ale co kto lubi :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc dziewczyny i chlopaki! Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ?

Jeszcze kiedyś to było nie do pomyślenia. Teraz jak widzę rzeczy z ciuchlandu to czasem bym ich nie odróżnił od nowych.
Można za małą kasę dostać coś fajnego. Gdybym miał nosić to i tak wcześniej obowiązkowe pranie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

incepcja1
incepcja1
  23 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jeszcze kiedyś to było nie do pomyślenia. Teraz jak widzę rzeczy z ciuchlandu to czasem bym ich nie odróżnił od nowych. Można za małą kasę dostać coś fajnego. Gdybym miał nosić to i tak wcześniej obowiązkowe pranie.

no jasne ze to trzeba wyprac wczesniej ale czasem naprawde mozna znalezc super ciuchy ja np znalazlam swietna biala sukienke ale jak na ciucholan nie byla ona taka tania bo 30 zl ale i tak warta swojej ceny i w ogole nie zniszczona jakby nie noszona :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no jasne ze to trzeba wyprac wczesniej ale czasem naprawde mozna znalezc super ciuchy ja np znalazlam swietna biala sukienke ale jak na ciucholan nie byla ona taka tania bo 30 zl ale i tak warta swojej ceny i w ogole nie zniszczona jakby nie noszona :D

Przeważnie te rzeczy wycenione nie na wagę właśnie są takie spoko i wcale nie za symboliczną złotówkę. Ja dostałem koszulkę z nike'a też całkiem spoko.

Ubierajcie się w lumpie, przynajmniej my faceci coś zaoszczędzimy :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  23 czerwca 2011

czasami bywam, mam kilka na prawdę fajnych rzeczy stamtąd za parę złotych :)

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc dziewczyny i chlopaki! Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ?

:ziew:
Chyba piąty raz jest już poruszany ten temat.

Jestem za, lumpexy są fajne, da się znaleźć świetne, niepowatarzalne ciuchy. Często tam kupuję i jakoś nie widzę w tym nic nienormalnego.
Darunia511
Darunia511
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc dziewczyny i chlopaki! Co sadzicie na temat ''kupowanie w ciucholandach'' ?Jestescie za czy przeciw ? Czy bylibyscie sklonni zalozyc cos uzywanego ? Pozdrowienia :)

Nie roumiem jedynie jak można nosić z lumpeksu gacie, staniki, buty, skarpety etc.
Reszta spoko, sama troche mam.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  23 czerwca 2011

Już od dłuższego czasu jest moda na kupowanie w ciucholanach.
Sam nie mam chyba nic, nie ma u mnie jakiś na prawdę dobrych lumpeksów.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.