kobieta2011
kobieta2011
  21 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam,

Co myślicie o kupowaniu ubrań JAPAN STYLE na allegro, gdyż jestem zainteresowana kupnem, których sprzedawców polecacie?

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  21 czerwca 2011

Dupa, nie wlazło.
Ale tu macie dużo zdjęć z aukcji i realnych dla porównania:

http://forum.szafa.pl/55/2872615/page=39/japan-style--tajemnica-japonskich-ciuszkow-czesc-ii.html

SoDope
SoDope
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wlazło tylko trzeba odświeżyc :D
kobieta2011
kobieta2011
  21 czerwca 2011

okey dzięki za odpowiedzi a do Tych osób co kupowały japan style i kupują cały czas macie jakiś swoich ulubionych sprzedawców?

razotka
razotka
  21 czerwca 2011

polecać można tylko takich ,którzy sprzedali tysiące i nie mają ani jednego neutralnego komentarza i ani jednego negatywnego.

Ale na Twoim miejscu naprawdę bym nie ryzykowała

kobieta2011
kobieta2011
  21 czerwca 2011

poszukałam trochę na allegro sprzedawców i znalazłam tego:

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=15760197&order=bd&change_view=1

co myślicie?

pijana
pijana
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co myślicie?

Neutralne 232
Negatywne 73
Jak lubisz kasę w błoto wyrzucać...
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o kupowaniu ubrań JAPAN STYLE na allegro

Jakość moich ubrań jest dla mnie PRIORYTETEM, nigdy nic takiego nie kupię, choćby kosztowało dychę.
miami1
miami1
  22 czerwca 2011

męskie ciuchy bynajmniej od nich są śmieszne np te ekoskórki dla facetów mają:P

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, Co myślicie o kupowaniu ubrań JAPAN STYLE na allegro, gdyż jestem zainteresowana kupnem, których sprzedawców polecacie?

Obciach, wiocha, wstyd, hańba, infamia, kompromitacja...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  22 czerwca 2011

niektóre są naprawdę kiczowate, a niektóre wyglądają na fajne. ale podobno większośc jakością nie powala..

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o kupowaniu ubrań JAPAN STYLE na allegro, gdyż jestem zainteresowana kupnem, których sprzedawców polecacie?

Temat już przerabiałem. Kupiłem 1 t-shirt i do dziś jak nowy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kusza
Kusza
  23 czerwca 2011

kupiłam raz jakąś bluzkę, jakość beznadziejna, ubrałam ją raz, po praniu nie dość że rozciągnęła się i ma teraz falbanki, to zaczęła robić się przezroczysta :mrgreen:
A na zdjęciu taka ładna... Już lepiej na jakiś targ pójść, jeśli chodzi o tanie ubrania, przynajmniej można sobie materiał pomacać :-)

Zadziora
Zadziora
  24 czerwca 2011

Są super. Szkoda, że idą prosto z Chin, bo na bluzę w panterkę czekam już od grudnia i chyba się nie doczekam :crylol:

kobieta2011
kobieta2011
  26 czerwca 2011

dzięki wszystkim za odpowiedzi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.