kobieta2011
kobieta2011
  21 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam,

Co myślicie o kupowaniu ubrań JAPAN STYLE na allegro, gdyż jestem zainteresowana kupnem, których sprzedawców polecacie?

Babsy
Babsy
  21 czerwca 2011

ladnie toto wyglada, ale kraza opinie, ze to badziew rozpadajacy sie po jednym, kilku zalozeniach i inne takie "komplimenta".

Konto usunięte
Konto usunięte: których sprzedawców polecacie?

wszyscy raczej biora z tej samej hurtowni... a jesli chodzi Ci o rzetelnosc sprzedawcy to nie wiem, nie mam zamiaru kupowac nic z japan style.
mmaryjka
mmaryjka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o kupowaniu ubrań JAPAN STYLE na allegro, gdyż jestem zainteresowana kupnem, których sprzedawców polecacie?

zdania były podzielone, więc wzięłam się i zamówiłam spodnie. jakoś za 30parę złotych. to co przyszło to była masakra, zwyczajne legginsy tyle, że z kieszeniami, a na zdjęciu wyglądały jak materiałowe spodnie z wyższym stanem, luźnymi kieszeniami na biodrach.
SoDope
SoDope
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o kupowaniu ubrań JAPAN STYLE

Jak masz wzrost wiecej niż 165-170 to daruj sobie zakupy z takich sklepów.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  21 czerwca 2011

Nie zamawiałam i nie zamierzam.
Wystarczą mi opinie z internetu i komentarze u sprzedających - setki negatywnych.
ubrania za grosze, fatalnej jakości, szyte na wzór tych ze zdjęć, zupełnie ich nie przypominają.

SoDope
SoDope
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ja mam jedną bluzke z Japan STYLE i jest akurat w bardzo dobrej jakości - taka mi sie strafiła.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o kupowaniu ubrań JAPAN STYLE na allegro, gdyż jestem zainteresowana kupnem, których sprzedawców polecacie?

Ja kupowałam dres na jakiejś stronie JS i trzyma mi się już z rok, jedynie literki troszkę poschodziły, ale poobrywałam resztę i znowu wygląda jak nowy.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
mmaryjka
mmaryjka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam jedną bluzke z Japan STYLE i jest akurat w bardzo dobrej jakości - taka mi sie strafiła.

moja znajoma kupuje nałogowo rzeczy japan style i też zawsze mi mówiła, że na tyle ile kupiła tylko 4 czy 5 razy robiła zwrot. ja kupiłam, z czystej ciekawości spodnie i dostałam gniota;)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  21 czerwca 2011

kiedyś był podobny temat, wklejałam:



mmaryjka
mmaryjka
  21 czerwca 2011

zapomnieli o kropkach

SoDope
SoDope
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a kupiłam, z czystej ciekawości spodnie i dostałam gniota;)

Sama wiesz jak to jest z kupionymi ubraniami z 'wystawionymi' modelkami.
Ubrania z taką niemką ufarbowaną 'borsukowo' też ubrania na żywo nie wyglądają jak na aukcji XDD.

Już lepiej iść do 'chińskiej wyprzedaży' - tam są zazwyczaj te same ciuchy i możesz sobie od razu przymierzyć a kupono wyjdzie tak samo jak zamówione na allegro.
mmaryjka
mmaryjka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ubrania z taką niemką ufarbowaną 'borsukowo' też ubrania na żywo nie wyglądają jak na aukcji XDD.

no tak, ale te spodnie wyglądały na grubsze i porządniejsze niż typowe legginsy w których np. śpię;)
Paulinessa
Paulinessa
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ubrania za grosze, fatalnej jakości, szyte na wzór tych ze zdjęć, zupełnie ich nie przypominają.


Zgadzam się. Za zdjęciach ładnie, a w rzeczywistości już nie tak kolorowo :nie:
SoDope
SoDope
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, ale te spodnie wyglądały na grubsze i porządniejsze niż typowe legginsy w których np. śpię;)

Nie które aukcje tak robią, że kupuje w hurtowni ciuch .. w necie szukają podobnych zdjęc do produktu i z tego powodu trafia sie szajs.
W niektorych przypadkach w Twoim np :D chyba ślepy nie zauważył takiej róznicy XD
AvantQueTuDis
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.