Spicy89
Spicy89
  15 czerwca 2011 (pierwszy post)

Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza dieta?
Taka bez efektu jo-jo?
Szybka, lekka i przyjemna, no i taka ktora przynosi swietne efekty :)

Z Ktorej Wy bylyscie najabrdziej zadowolone i jaka polecacie? ;)

Patrishia
Patrishia
  15 czerwca 2011

No kuwa.
Mniej żreć i ruszyć dupę sprzed internetu i przeglądania stron z lekkimi dietami.

Spicy89
Spicy89
  15 czerwca 2011

Interesuja mnie konkrety, ze wzgledu na kontuzje nie moge pozowlic sobie na cwiczenia typu biegi, przysiady itp.

Troche kultury kolezanko ;)

Patrishia
Patrishia
  15 czerwca 2011

Jeśli rzeczywiście jest jakaś dieta, która nie wymaga wiele wysiłku, to jest ona destrukcyjna dla organizmu. Już tak bez zonkania.
Żeby efekty były trwałe i takie jakich pożądamy, trzeba w to włożyć wysiłek, wszelakie cud diety są dla głupich debilek, które tyją i chudną co chwilę, robiąc sałatkę ze swojego ciała i szkodząc sobie tak naprawdę.
Wszelkie suplementy diety, jakieś belissy też żerują na lenistwie i strachruszyćdupeboumręatakmisiechcecośsłodkiego. Wezmę tabletkę, spali to za mnie, mimo, że mam nadwyżkę kalorii w organizmie ; )))

Patrishia
Patrishia
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Troche kultury kolezanko ;)

Tak, wiem, poprawiłam się :ninja:
Spicy89
Spicy89
  15 czerwca 2011

Wiem to wszystko, jednak sa efektywne diety. Nie chodzi mi o diete cud, 5kg w 5 minut ;) Tylko o taka ktora naprawde warto zastosowac i ktora przynosi jakies konkretne i dlugotrwale efekty. Jest masa osob, ktore sa na dietach i chwala je, dlatego zadalam takie pytanie, ktore sa warte uwagi, jak dziala, jak sie je stosuje i czy skutki sa warte tego calego zachodu ;)

Patrishia
Patrishia
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chodzi mi o diete cud, 5kg w 5 minut ;)

Ale napisałaś-

Konto usunięte
Konto usunięte: Szybka, lekka i przyjemna, no i taka ktora przynosi swietne efekty :)

Co trochę ze sobą nie gra.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest masa osob, ktore sa na dietach i chwala je,

To zapytaj tych osób co wiesz, że je chwalą.
A temat o dietach jest chyba podwieszony, więc ten Ci raczej zamkną.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szybka, lekka i przyjemna, no i taka ktora przynosi swietne efekty :)


prawda jest taka, ze te kobiety ktore wierza w diete SZYBKA LEKKA I PRZYJEMNA musza sie w koncu obudzic!

tylko ciezka konsekwentna praca przyniesie dobre efekty, godziny jezdzenia na rowerze, siodme poty na silowni, potem na basenie itd. uwierz mi, po porodzie wlasnie w ten sposob schudlam, jadlam co chcialam, ale wiadomo z kazdym kawalkiem pizzy wiecej wysilku cie czeka. nigdy nie bylam wielbicielka zbozowych gowien ktore ci wciskaja i mowia, ze dzieki nim schudniesz. gowno prawda, nie spalasz kalori ktore spozywasz to nie chudniesz :D - jedyne slowo ktore pasuje z Twojego pytania to PROSTE, nie?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2011
Patrishia
Patrishia: ruszyć dupę sprzed internetu i przeglądania stron z lekkimi dietami.


:rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szybka, lekka i przyjemna

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chodzi mi o diete cud, 5kg w 5 minut

To się weź zdecyduj.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze wzgledu na kontuzje nie moge pozowlic sobie na cwiczenia typu biegi, przysiady


ja po ciazy tez nie moglam sie od razy zbyt AKTYWNIE ruszac wiec przytargalam rowerek stacjonarny do salonu i pedalowalam ogladajac seriale w telewizji :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza dieta?

Dieta MŻ - Mniej Żreć.
Do tego wypadałoby zastosować też spalacz tłuszczu w postaci RD - Ruszyć Dupę - działa cuda.

Konto usunięte
Konto usunięte: Taka bez efektu jo-jo?

Jeśli zmienisz nawyki żywieniowe na MŻ połączone z RD nie będzie efektu jojo. Jeśli wrócisz na ścieżkę siedzenia na dupsku i żarcia świństw, to szybko wrócisz do wagi kaszalota.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szybka, lekka i przyjemna, no i taka ktora przynosi swietne efekty :)

Ta, a rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, a cuda w trzy dni... ;/
Szybko, lekko i przyjemnie to możesz sobie odsysanie tłuszczu zafundować.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z Ktorej Wy bylyscie najabrdziej zadowolone i jaka polecacie? ;)

Z najprostszej - nie żrę świństw i się ruszam.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  15 czerwca 2011

Zrezygnuj z tłustych potraw i słodyczy ( słodkich napojów też). Białe pieczywo i makaron zastąp ciemnym. Jedz dużo warzyw i owoców, chude mięso, i przynajmniej spaceruj z godzinę dziennie. Jedz niewielkie posiłki 5 razy dziennie. Podziała na pewno.

Babsy
Babsy
  15 czerwca 2011
Patrishia
Patrishia: jakieś belissy też żerują na lenistwie i strachruszyćdupeboumręatakmisiechcecośsłodkiego. Wezmę tabletkę, spali to za mnie, mimo, że mam nadwyżkę kalorii w organizmie ; )))

wszystko to w dodatku pic na wode, fotomontaz:) duzo ruchu i mniej jedzenia- najskuteczniejsza. moja kolezanka jest na diecie dukanowskiej i schudla z 10kg juz, ale ciagle jej malo i wciaz jest w drugiej fazie, mimo ze jest juz szczuplutka.
pijana
pijana
  15 czerwca 2011
Babsy
Babsy: moja kolezanka jest na diecie dukanowskiej i schudla z 10kg juz, ale ciagle jej malo i wciaz jest w drugiej fazie, mimo ze jest juz szczuplutka.

Współczuję nerkom.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.