Spicy89
Spicy89
  15 czerwca 2011 (pierwszy post)

Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza dieta?
Taka bez efektu jo-jo?
Szybka, lekka i przyjemna, no i taka ktora przynosi swietne efekty :)

Z Ktorej Wy bylyscie najabrdziej zadowolone i jaka polecacie? ;)

Babsy
Babsy
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Współczuję nerkom.

no ja tez... w dodatku w kwietniu bodajze sie przeziebila, to nie miala sily wstac z lozka- 34,9 stopnia miala:nie: ale ciagnie to dalej.
Patrishia
Patrishia
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dieta MŻ - Mniej Żreć. Do tego wypadałoby zastosować też spalacz tłuszczu w postaci RD - Ruszyć Dupę - działa cuda.

Najlepiej w połączeniu MŻRD ;)

Babsy
Babsy: wszystko to w dodatku pic na wode, fotomontaz:) Duzo ruchu i mniej jedzenia- najskuteczniejsza. Moja kolezanka jest na diecie dukanowskiej i schudla z 10kg juz, ale ciagle jej malo i wciaz jest w drugiej fazie, mimo ze jest juz szczuplutka.

Nie wiem co to za dieta, 10 kg to sporo, chociaż zależy w jakim czasie.
Spicy89
Spicy89
  15 czerwca 2011

WLASNIE slyszlam duzo dobrego o tej diecie DUNKANA, ktos moze probował?

Babsy
Babsy
  15 czerwca 2011
Patrishia
Patrishia: 10 kg to sporo, chociaż zależy w jakim czasie.

3 miesiace.

Patrishia
Patrishia: Nie wiem co to za dieta,

bialkowa tez sie mowi, proteinowa:) niby modna teraz.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szybko, lekko i przyjemnie to możesz sobie odsysanie tłuszczu zafundować.


zapomnij
lekkie? nie dla portfela... poza tym ja nie chcialabym, zeby mi wciskali w skore grube rurki do odsysania :nie:

szybko? po zabiegu musisz okolo 6 miesiecy w ochronnych bandazach chodzic, jesli krocej to i tak 6 miesiecy trwa zanim zobaczysz w lustrze pozadany efekt

przyjemne? jesli nie chcesz wrocic do poprzedniej wagi, i tak musisz sie stosowac do diety i tak...

nie znam szczegolow, kiedys nad tym myslalam, po porodzie jak wygladalam jak wieloryb... po szczegolach stwierdzilam, ze wole jednak swoj tluszcz wypocic tak jak nalezy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza dieta? Taka bez efektu jo-jo? Szybka, lekka i przyjemna, no i taka ktora przynosi swietne efekty :) Z Ktorej Wy bylyscie najabrdziej zadowolone i jaka polecacie? ;)

Ja się nigdy nie odchudzałam, najdłuższa moja dieta trwała jakoś z niecały tydzień :D
Dlatego nie mam sprawdzonych diet, podobno picie zielonej herbaty pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, co nie znaczy, że herbata może kogoś 'odchudzić'.
Teraz jest lato, masz okazję pobiegać, pojeździć na rowerze, na rolkach. Nawet nie musisz specjalnie rezygnować z jedzenia, wystarczy, że odłożysz słodycze, tłuste jedzenie, zmniejszysz minimalnie porcje i powinno to coś dać.
Jeszcze sok, a raczej połączenie- woda mineralna+cytryna podobno coś tam pomaga, nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa, ale czytałam, że stosują to też przy odchudzaniu :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2011
Babsy
Babsy: Patrishia: 10 kg to sporo, chociaż zależy w jakim czasie. 3 miesiace.


slabo, ja jadlam co chcialam, lody, czekolada, pizza, bialy chlebek mniam mniam - po prostu zwiekszylam wysilek fizyczny na maksymalne obroty - nie pamietam dokladnie ok 25 kilo w 3 miesiace

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  15 czerwca 2011
massacre
massacre: po prostu zwiekszylam wysilek fizyczny na maksymalne obroty - nie pamietam dokladnie ok 25 kilo w 3 miesiace

ona chyba cwiczen nie stosowala, w sumie nie byla taka gruba, przy 1.60m wazyla 62 kg.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2011
Babsy
Babsy: ona chyba cwiczen nie stosowala, w sumie nie byla taka gruba, przy 1.60m wazyla 62 kg.


przy niewielkiej nadwadze wystarczy odstawic wieczorne podjadanie i slodycze

ja po porodzie mialam do zrzucenia okolo 30 kilo

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  15 czerwca 2011
massacre
massacre: przy niewielkiej nadwadze wystarczy odstawic wieczorne podjadanie i slodycze

zdecydowala sie i juz;) ja bym nie mogla samym nabialem, jakims kurczakiem, wolowina i paroma warzywkami kilka miesiecy sie meczyc... juz nie wspomne o tym, ze zero alkoholu;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2011
Babsy
Babsy: . juz nie wspomne o tym, ze zero alkoholu;)


wlasnie musze odstawic Budweisera bo mi brzuch wypycha :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  15 czerwca 2011
massacre
massacre: wlasnie musze odstawic Budweisera bo mi brzuch wypycha

jedno piwo ma podobno tyle kalorii, co 2 schabowe;)
Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  15 czerwca 2011
massacre
massacre: slabo, ja jadlam co chcialam, lody, czekolada, pizza, bialy chlebek mniam mniam - po prostu zwiekszylam wysilek fizyczny na maksymalne obroty - nie pamietam dokladnie ok 25 kilo w 3 miesiace

ja wlasnie teraz tez jem w miare to co chce, tyle ze biegam i -czternascie kg :P ale cos waga leci wolno ostatnio, chyba miesnie zaczynaja sie budowac, a one tez waza :and:

Bez chamstwa nie ma zabawy...

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2011
Babsy
Babsy: jedno piwo ma podobno tyle kalorii, co 2 schabowe;)


nigdy nie liczylam kalorii, dla mnie to glupota. piwo mi wypycha brzuch nie dlatego, ze jest kaloryczne, tylko dlatego, ze jest gazowane. nie ma to zwiazku z odkladanymi kaloriami czy tluszczem, odstawiam piwo, pije wode i max3-4 dni brzuch wraca do normy.

Prinzzz
Prinzzz: ale cos waga leci wolno ostatnio, chyba miesnie zaczynaja sie budowac, a one tez waza


exactly, ja w marwoju mimo ze bylam szczuplejsza wazylam wiecej, miesnie ciezsze sa od tluszczu xx

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  15 czerwca 2011
massacre
massacre: exactly, ja w marwoju mimo ze bylam szczuplejsza wazylam wiecej, miesnie ciezsze sa od tluszczu xx

ano sa ciezsze, mimo to chcialbym wrocic do swojej starej wagi siedemdziesieciu pieciu kg. niby biegam po 30 min co drugi dzien (codzien podobno nie wolno bo miesnie maja odpoczac) ale nudzi mi sie tyle tych kolek z 30 robic :lol:

Bez chamstwa nie ma zabawy...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.