bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  12 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam, jakie Waszym zdaniem są najbardziej stylowe i fajne buty na lato dla mężczyzny.
Moje propozycje:
1. Buty żeglarskie


2.Zamszowe mokasyny

3.Półbuty


4.Espadryle

5.Klasyczne trampki

6.Sandały

7.Japonki


Pozdrawiam ciepło.

katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  13 czerwca 2011

@Darunia511:
o Jezu :szok:

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

Darunia511
Darunia511
  13 czerwca 2011
katuszo
katuszo: o Jezu

Wolę jak się do mnie mówi per Matko boska.
katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę jak się do mnie mówi per Matko boska.

przeniosłaś się z hyde :ninja:

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

moonlight28
moonlight28
  13 czerwca 2011

Najbardziej podobają mi się zeglarskie

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 czerwca 2011

u mnie jeden chlopak przy kasie chodzi w zeglarskich w szkole, to go od pedała zwą :zonk:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Denaris
Denaris
  13 czerwca 2011
Prinz
Prinz: u mnie jeden chlopak przy kasie chodzi w zeglarskich w szkole, to go od pedała zwą

To jakaś dzieciarnia musi być ...
Od kiedy buty są wyznacznikiem orientacji seksualnej ?
:Wtf:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To jakaś dzieciarnia musi być ... Od kiedy buty są wyznacznikiem orientacji seksualnej ?

nie wiem, ale koles modnie sie nosi, widac ze ma pieniadze, wiec mu zazdroszcza i probuja tak dopiec.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Denaris
Denaris
  13 czerwca 2011
Prinz
Prinz: nie wiem, ale koles modnie sie nosi, widac ze ma pieniadze, wiec mu zazdroszcza i probuja tak dopiec.

Z reguły jest tak ,że jak ktoś ma więcej pieniędzy (czyt. rodzice mają więcej pieniędzy) - to jest to jeden z największych ,,kozaków" w szkole. Przy okazji ktoś ,kto jest lubiany (czyt. lubiana jest jego kasa). Taka jest zasrana mentalność w szkole.
:ninja:
Zazdrość - zazdrością, te buty są całkiem niezłe.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z reguły jest tak ,że jak ktoś ma więcej pieniędzy (czyt. rodzice mają więcej pieniędzy) - to jest to jeden z największych ,,kozaków" w szkole. Przy okazji ktoś ,kto jest lubiany (czyt. lubiana jest jego kasa). Taka jest zasrana mentalność w szkole.

no tak dokladnie jest. koles jest swoja droga brzydki jak noc, ale laski sie kreca :lol: a inne go wyzywaja od pedalow, bo zazdroszcza kasy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zazdrość - zazdrością, te buty są całkiem niezłe.

tez mi sie podobaja, ale za bardzo nie mam z czym ich nosic, wole zwykle sandaly :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, ale koles modnie sie nosi, widac ze ma pieniadze, wiec mu zazdroszcza i probuja tak dopiec.

Buty żeglarskie nie są wcale droższe od normalnych butów. Dzisiaj każdy gimnazjalista ma buty z nike, adidas, puma, któere kosztują od 150 w górę.
Ubierać się modnie każdy może i to nudne jest, wiadomo od tylu lat. Ubierać się stylowo - sztuka.

Moim zdaniem na wielkie upały, to tylko gladiatory. Japonki tylko na plażę ewentualnie basen, poza tym one są takie kobiece.
Denaris
Denaris
  13 czerwca 2011
Prinz
Prinz: no tak dokladnie jest. koles jest swoja droga brzydki jak noc, ale laski sie kreca

Typowe myślenie dziewczyn ,które uważają pieniądze za główny wyznacznik ,,szczęścia". W pewnym wieku jeszcze się wszystko przelicza na pieniądze. ;)

Prinz
Prinz: tez mi sie podobaja, ale za bardzo nie mam z czym ich nosic, wole zwykle sandaly :)

Ja sama nie lubię nosić sandałów.
Dzisiaj kupiłam sobie baletki ,ale z bardzo fajną obwódką ,,wiklinową".
:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj każdy gimnazjalista

Ech tam. ;) Nie każdy.
Znam wielu ,którzy zamiast drogich butów noszą zwykle trampki za 20 zł w sklepie (i zapewniam ,że nie potrzebuję marki converse).
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  13 czerwca 2011

Trampki :tak:
Ale w trampkach całe lato nie przechodzi, facet też człowiek sandały mieć musi :P
Tylko, że te sandały dla faceta to trzeba starannie dobierać, bo dużo modeli to jeden wielki obciach :P
Japonki u faceta wyglądają okropnie.
Tak samo skarpety do sandałów :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Typowe myślenie dziewczyn ,które uważają pieniądze za główny wyznacznik ,,szczęścia". W pewnym wieku jeszcze się wszystko przelicza na pieniądze. ;)

ale zeby jeszcze byly jakies oszamialajaco piekne czy inteligentne to jeszcze chlopak moglby sie cieszyc z 'powodzenia' :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja sama nie lubię nosić sandałów. Dzisiaj kupiłam sobie baletki ,ale z bardzo fajną obwódką ,,wiklinową".

baletki sa fajne dla kobiet, ja niestety nie zaloze :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Denaris
Denaris
  13 czerwca 2011
Prinz
Prinz: ale zeby jeszcze byly jakies oszamialajaco piekne czy inteligentne to jeszcze chlopak moglby sie cieszyc z 'powodzenia' :P


Inteligencji po materialistkach (skrajnych materialistkach!) bym się nie spodziewała.
;)

Prinz
Prinz: baletki sa fajne dla kobiet, ja niestety nie zaloze

:crylol:
No co Ty! Założyłbyś się.
Jeszcze mają kokardkę to już w ogóle :D.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Inteligencji po materialistkach (skrajnych materialistkach!) bym się nie spodziewała.

no materialistki potrafia byc inteligentne i blyskotliwe, ale niestety nie te :P

Konto usunięte
Konto usunięte: No co Ty! Założyłbyś się. Jeszcze mają kokardkę to już w ogóle :D.

uwielbiam kokardki! :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.