bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  12 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam, jakie Waszym zdaniem są najbardziej stylowe i fajne buty na lato dla mężczyzny.
Moje propozycje:
1. Buty żeglarskie


2.Zamszowe mokasyny

3.Półbuty


4.Espadryle

5.Klasyczne trampki

6.Sandały

7.Japonki


Pozdrawiam ciepło.

Denaris
Denaris
  12 czerwca 2011

Oczywiście :
Klasyczne trampki.
Japonki i sandały w wykonaniu mężczyzn są dla mnie ... fuj - określać w trzech literach.
Oczywiście w grę mogą wchodzić jeszcze ewentualnie półbuty ,ale muszą być ciekawe.

Patrishia
Patrishia
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Espadryle

Boże.

Lubię czarne trampki i sama nie wiem jakie..
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 czerwca 2011

pierwsze fajne, lubie tez sandaly, jednak toto co pokazales to nie sandaly. japonki tylko na plaze i basen, w innych przypadkach to buractwo

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  12 czerwca 2011

Klasyczne trampki, reszta to jakieś cudaki z mediolańskich wybiegów, a

Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Espadryle

wyglądają jak kapcie przez co dobrze wyglądałyby w domu, nie na zewnątrz ;)
bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  12 czerwca 2011

Nie wiem co widzicie w trampkach - są spoko, ale przegrywają z butami żeglarskim i półbutami. Zapomniałem o gladiatorkach, ale ciężko znaleźć na necie ładne.
Japonki wiadomo na plażę.

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie

Chcesz się wyróżnić, to bierz jakieś dziwaki, chcesz wyglądać skromnie to bierz zwykłe trampki - proste.
bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  12 czerwca 2011

Nie wiem, ubieram, to co mi się podoba. Poza tym to nie są jakieś cuda, tylko klasyczne męskie buty, w innych krajach, to jest na porządku dziennym.
Swoją drogą jaką Ty masz alternatywę dla trampków - nie wiem czy dobrze napisałem ziomkowie?

Denaris
Denaris
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co widzicie w trampkach - są spoko, ale przegrywają z butami żeglarskim i półbutami.


Polemizowałabym. ;)
Wszystko to rzecz gustu. Osobiście nie ingeruje w ubiór mojego partnera. Ale zdecydowanie stawia na trampki i półbuty (dzięki Bogu?) - bo nie zniosłabym mężczyzny w trampkach czy japonkach.

Konto usunięte
Konto usunięte: w innych krajach, to jest na porządku dziennym.

Ulubione powiedzenie ludzi ,którzy czerpią inspiracje garderobiane z innych krajów. ;) Osobiście uważam ,że to co modne nie oznacza ,,fajne" i odwrotnie. Zaś to ,że coś w innych krajach się nosi - to już tylko i wyłącznie forma ubioru w danym regionie - która z roku na rok ulega zmianie.
bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  12 czerwca 2011

Ulubione powiedzenie ludzi ,którzy czerpią inspiracje garderobiane z innych krajów. ;) Osobiście uważam ,że to co modne nie oznacza ,,fajne" i odwrotnie. Zaś to ,że coś w innych krajach się nosi - to już tylko i wyłącznie forma ubioru w danym regionie - która z roku na rok ulega zmianie.

Hehe, czym tu się inspirować, to są klasyczne buty, które w modzie męskiej istnieją odkąd pamiętam. Wiadomo nie od dziś, że mężczyźni z naszego kraju nie potrafią się ładnie ubrać. To powiedz mi może jaka forma ubioru panuje w Polsce>?

Denaris
Denaris
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe, czym tu się inspirować, to są klasyczne buty, które w modzie męskiej istnieją odkąd pamiętam.

Mieszkam w nieduży mieście przy okazji łażąc po większym i co jak co - ale jakoś nie rzuciło mi się w oczy (a zazwyczaj dość szczegółowo w pamięć mi się różnego rodzaju rzeczy wrzynają) - typowo ,,żeglarskie". Zwłaszcza te ,które przedstawiłaś na rysunku.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo nie od dziś, że mężczyźni z naszego kraju nie potrafią się ładnie ubrać.

A ja uważam ,że potrafią. ;) Ale porównywanie ich do mężczyzn z innych krajów i szukaniu różnicy jest ... absurdalne.

Konto usunięte
Konto usunięte: To powiedz mi może jaka forma ubioru panuje w Polsce>?

Taka jaką każdy uważa za stosowną. ;) Choć bardzo często widzę ludzi (nie ograniczając się do samych mężczyzn) ,którzy ubierają jak wieszaki ze znanych sieciówek. Zero własnego ja. ;]
bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja uważam ,że potrafią. ;) Ale porównywanie ich do mężczyzn z innych krajów i szukaniu różnicy jest ... absurdalne.

Fakt, bo wypadamy blado przy innych narodach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Taka jaką każdy uważa za stosowną. ;) Choć bardzo często widzę ludzi (nie ograniczając się do samych mężczyzn) ,którzy ubierają jak wieszaki ze znanych sieciówek. Zero własnego ja. ;]

Kobiety ubierają się raczej spoko, mężczyźni ubierają się źle i powinni szukać "inspiracji" poza naszym krajem, bo u nas nawet celebryci źle się ubierają.
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  12 czerwca 2011

zdecydowanie trampki i półbuty :tak:

maybe I had said something that was wrong

Denaris
Denaris
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, bo wypadamy blado przy innych narodach.


Ja wychodzę z założenia ,że to jest na tej samej zasadzie co : Polska vs Anglia wśród emigrantów. ;)
Osobiście nie podobają mi się za bardzo ubiory np. gwiazd hollywood ,którzy kreują przy okazji modę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety ubierają się raczej spoko, mężczyźni ubierają się źle i powinni szukać "inspiracji" poza naszym krajem, bo u nas nawet celebryci źle się ubierają.


Pisząc ogólnie ,,kobiety ubierają się spoko" można by się wielu rzeczy doczepić.
Dzisiaj na dniach mojego miasta była świadkiem wielu ,,ubiorowych rewolucji" niekoniecznie takich ,które rozpatrzyłabym pozytywnie. Wręcz odwrotnie.
Więc to też zależy bezpośrednio od gustu i to gust jest tutaj głównym motywem do ,,różnienia się" i ,,porównywania".
madzia2143
madzia2143
  12 czerwca 2011

jeśli chodzi o mnie to na lato dla faceta proponuję trampki, ewentualnie jakieś półbuty ale te wyżej pokazane jakoś nie przypadły mi do gustu.
ale japonkom mówię nie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.