bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  12 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam, jakie Waszym zdaniem są najbardziej stylowe i fajne buty na lato dla mężczyzny.
Moje propozycje:
1. Buty żeglarskie


2.Zamszowe mokasyny

3.Półbuty


4.Espadryle

5.Klasyczne trampki

6.Sandały

7.Japonki


Pozdrawiam ciepło.

deeev
deeev
  12 czerwca 2011

zeglarskie fajne sa... ogolnie te mokasyny mnie sie widza

mmaryjka
mmaryjka
  12 czerwca 2011

a ja myślałam, że na lato to bardziej sandały niż trampki, ale oks.
lubię jak ktoś chodzi w trampkach przy -20 i +30, to całkiem zabawne.

pijana
pijana
  12 czerwca 2011

Żeglarskie i półbuty na tak, trampki takie jak pokazałeś owszem, ale wysokich nie lubię. Warto podkreślić, że to MÓJ gust.
Co do sandałów, klapków - przy wielkich upałach są rzeczą normalną. Ważne żeby były ładne, a stopy zadbane.

vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Espadryle

:ziober2:

na lato to się sandały nosi lub cokolwiek odkrytego. Śmiać mi się chce, jak widzę kolesi noszących adidasy czy inne kryte buty w upały, do tego oczywiście skarpety, a potem się dziwią, skąd grzybicę mają. Już nie wspominam o biednych domownikach, którzy muszą wąchać smród spoconych stóp po zdjęciu tych butów :ble:
pytam nieraz, czemu normalnych letnich butów nie założysz? Odpowiedź: bo mam brzydkie stopy... To, kuva, o nie zadbaj!

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja myślałam, że na lato to bardziej sandały niż trampki, ale oks. lubię jak ktoś chodzi w trampkach przy -20 i +30, to całkiem zabawne.


:piwo:
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  13 czerwca 2011

oczywiści klasyczne trampki i japonki ;) .

KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  13 czerwca 2011

chodzenie w japonkach to pedalstwo

marta0859
marta0859
  13 czerwca 2011

Dla faceta się chyba jedynie te piąte nadają. :wtf:

margit88
margit88
  13 czerwca 2011

byle nie tak wuhaha : D

say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  13 czerwca 2011

Z tych co pokazałeś podobają mi się bardzo espadryle, ale może z inną podeszwą byłyby ładniejsze, trampki, sandały i japonki. Nie wiem, co w tym strasznego, żeby nosić japonki w upał, są wygodne, lekkie i fajnie wyglądają, jakieś dziwaki z Was.

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, jakie Waszym zdaniem są najbardziej stylowe i fajne buty na lato dla mężczyzny.

Pozwole sobie zaczac od tego, ze w czasie upalow jesli chodzi o buty dla mezczyzn ciezko byc stylowym. Jesli chodzi o mnie to uwazam, ze najbardziej wtedy pasuja sandaly, japonki kojarza mi sie po prostu kobieco - jednak uwazam ze jak najbardziej nadaja sie na plaze. Na chlodniejsze dni trapmki czy polbuty.
MuyBueno
MuyBueno
  13 czerwca 2011

Ewentualnie to te klasyczne trampki.

Reszta bieda.

voiceontheradio
voiceontheradio
  13 czerwca 2011

drugi model butów żeglarskich - super.
półbuty oczywiście również fajne.

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  13 czerwca 2011

A ja się ostatnio przekonałam do japonek i sandałów u płci męskiej.
Sama nie wyobrażam sobie chodzić w czymś innym niż klapki albo japonki jak są upały, niby czemu faceci mieliby się męczyć w zakrytych butach?

A.

Darunia511
Darunia511
  13 czerwca 2011

Z tych co pokazałeś to tylko zeglarskie - jeżeli Cię stać na porządne i ubierasz się w takowym stylu, lub trampki converse.

katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  13 czerwca 2011

podobają mi się trampki i te niebieskie, co stoją na pudełku :mrgreen:

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.