Jasmina
Jasmina
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Smoky eyes


Zamglony makijaż oczu jest bardzo seksowny i tajemniczy. Nie pasuje on na letnie dni, ale wieczory jak najbardziej. Jego perfekcyjne wykonanie to sztuka!

Technika wykonywania smoky eyes jest zawsze taka sama, ale za to kolory mogą być z całej patery barw! Od ciebie zależy czy wybierzesz zgaszony róż, brązy, szarości, a może zieleń.

Najważniejszy w tym makijażu jest eye liner, lub kredka do oczu. To właśnie te kosmetyki zapewniają efekt tajemniczego spojrzenia.










Pytania:

1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ?
2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ?
3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?




tekst- źródło Stylistka.pl


Pozdrawiam- Jaśmina :)
Gothiclady
Gothiclady
  10 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ? 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?


1. uwielbiam
2. stosować... za dużo powiedziane :D staram się żeby to wyszło tak jak trzeba i wydaje mi się, że jest ok... ale patrząc później na foty z jakichś imprez okazuje się, że mój czarny cień (który niby jest czarny jak smoła) nie jest czarny, jest za jasny i w ogóle nie pasi mi... ideałem jest makijaż z 1. foty :) a na co dzień nie. na imprezy jakieś :)
3. tak jak wyżej dziewczyny napisały - każdemu, kwestia tylko dobrania kolorów :)
Maryla
Maryla
  10 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ? 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?

Ładnie to wygląda. :-)
Nie pasuje mi takie 'zamglone' oko, więc nie stosuję. Podejrzewam, że nawet nie potrafiłabym się tak pomalować. :mrgreen:
Smukła buzia, tak myślę. ;>
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  10 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ? 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?

1 :tak: nawet bardzo, ale z tych zdjęć co wstawiłaś to tylko 1 jest do przyjęcia - pozostałe nie podobają mi się :)
2 nie, bo 1 - nie mogę się tak pomalować, bo mam małe oczy, a to jeszcze bardziej by je zmniejszyło, 2 - nie mam odpowiednich cieni (tzn. takich ciemnych), 3 - chyba nie potrafiłabym zrobić takiego make-upu
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  10 czerwca 2011

3- ciemnowłosym :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  10 czerwca 2011

czekam na wpis prinza

pauluss99
pauluss99
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czekam na wpis prinza


on taki makijaż nosi na codzien ;D
Fieska
Fieska
  10 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ? 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?


Lubię jak widzę u kogoś, ale u siebie mi się nie podoba. Nie pasuje mi chyba taki makijaż.
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  10 czerwca 2011

Lubie smoky i moim zdaniem taki makijaż pasuje każdemu. Jesli ktos ma małe oczy nie musi na czarno całego oka malowac, biała kredka na linię wodną, jasny cien w zew. kąciku i oczywiście odpowiednio roztarty cień, bo nie wyobrażam sobie u dziewczyny z małymi oczami cienia wyciągniętego aż do granicy brwi. Kolorami też można się bawić, ja lubię szarości, granaty, czernie ale równie dobrze sprawdzą się tu fiolety, brązy, złoto

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  10 czerwca 2011

w wewnętrznym kąciku biały cien oczywiście*

anies92
anies92
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ? 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?


1. tak, bardzo :)
2. tak, ale raczej na jakieś specjalne okazje
3. myślę, że każdemu tylko musi być ładnie wykonany
adra1992
adra1992
  10 czerwca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Bardzo mi się podoba, ale na moje nieszczęście mogę sobie o takim czymś pomarzyc, bo po prostu nie umiem się tak umalowac :D :D :D

To samo mam i ja niestety ;)
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  11 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Technika wykonywania smoky eyes jest zawsze taka sama

nie zgodzę się.
ja zazwyczaj robię smoky eyes w ten sposób, że na gałce ocznej daję dużo białego i wtedy oko wydaje się być większe.

Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ?

zawsze taki robię :mrgreen:

Jasmina
Jasmina: 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ?

do szkoły maluję się brązami, a na jakieś wyjście czerniami i grafitami.

Jasmina
Jasmina: 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?

każdemu?
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  11 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ? 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?

1. Tak.
2. Tak. Na co dzień.
3. Każdemu w sumie, wystarczy odpowiednio go zrobic.
pokahontazz
pokahontazz
  11 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ?

bardzo!

Jasmina
Jasmina: 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ?

robie sobie "coś w ten deseń", bo takiego jak na zdjęciach niestety nie potrafię sobie zrobić...

Jasmina
Jasmina: 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?

myślę, że jest tyle kombinacji kolorystycznych, że do kazdej kobiety mozna dopasować tego typu makijaż
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.