Jasmina
Jasmina
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Smoky eyes


Zamglony makijaż oczu jest bardzo seksowny i tajemniczy. Nie pasuje on na letnie dni, ale wieczory jak najbardziej. Jego perfekcyjne wykonanie to sztuka!

Technika wykonywania smoky eyes jest zawsze taka sama, ale za to kolory mogą być z całej patery barw! Od ciebie zależy czy wybierzesz zgaszony róż, brązy, szarości, a może zieleń.

Najważniejszy w tym makijażu jest eye liner, lub kredka do oczu. To właśnie te kosmetyki zapewniają efekt tajemniczego spojrzenia.










Pytania:

1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ?
2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ?
3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?




tekst- źródło Stylistka.pl


Pozdrawiam- Jaśmina :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  9 czerwca 2011

Bardzo mi się podoba, ale na moje nieszczęście mogę sobie o takim czymś pomarzyc, bo po prostu nie umiem się tak umalowac :D :D :D

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Nemuri
Nemuri
  9 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ?

1. u kogos tak.
2. nie, czuję sie w nim źle, wygladam tak samo, jakbym była "pobita",zmęczona, nie czuję się w nim swobodnie. Wolę coś lżejszego, co równie dobrze podkreśli oko:]
Babsy
Babsy
  9 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ? 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?

1. pewnie:)
2. na impreze czy randke:)
3. bo ja wiem:woot: nie myslalam o tym:)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  9 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ? 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?

1. Tak
2. Czasem stosuję na jakieś wyjście taki mocniejszy mejkap.
3. Odpowiednio zrobiony - prawie wszystkim.
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  9 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ? 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?

Bardzo mi się podoba sama się zazwyczaj tak maluję ;)
najlepszy makijaż
odpowiednie wybranie cieni :) kazdemu :)
marta0859
marta0859
  9 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ?

nie :)

Jasmina
Jasmina: 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ?

Nie, czarną kredką maluję jedynie tą 'śliską' część na dole, w takim makijażu wyglądałabym jak... nie wiem, ale w każdym razie nie wyszłabym tak na ulicę.
Nie podoba mi się i nie pasuje mi.

Jasmina
Jasmina: 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?

To zależy. ale nie wiem od czego :woot:
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  9 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ?

Ad1. Tak ;)
Ad2. Sporadycznie mi się zdarza, zazwyczaj na jakieś 'wieksze' wyjscie ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Jasmina
Jasmina
  9 czerwca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Bardzo mi się podoba, ale na moje nieszczęście mogę sobie o takim czymś pomarzyc, bo po prostu nie umiem się tak umalowac :D :D :D

Obejrzyj filmiki na YouTube, dziewczyny w bardzo prosty sposób pokazują jak stworzyć taki makijaż :) Naprawdę to nic trudnego. :)

Killuminati
Killuminati: Bardzo mi się podoba sama się zazwyczaj tak maluję ;)

Ja też, chociaż w upalne dni ograniczam się bardzo w makijażu. Ale mocny to mocny, dla mnie najlepszy :D
Darunia511
Darunia511
  9 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina:

Pooodoba!
Stosuje, częściej z granatem dodatkowo.
pauluss99
pauluss99
  10 czerwca 2011

Podoba mi się, ale mi on nie psuje :smutny: dlatego pocieszam się mega długimi rzęsami

pijana
pijana
  10 czerwca 2011

Podoba mi się, ale sama mam głęboko osadzone oczy, nie widać efektu kompletnie. Pasuje każdemu, jeśli kolory są odpowiednio dobrane i makijaż wykonany starannie.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  10 czerwca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Bardzo mi się podoba, ale na moje nieszczęście mogę sobie o takim czymś pomarzyc, bo po prostu nie umiem się tak umalowac :D :D :D

jak wyżej :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ? 2. Czy same stosujecie taki makijaż ? Jak tak to na co dzień czy na jakąś okazję ? 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?

1. Bardzo!
2. Jak mi sie zachce, od jakiegos tygodnia maluje sie tak na dzien.
3. Kazdemu, kwestia dobrania odpowiednich kolorow.
sokol
sokol
  10 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Podoba Wam się ten rodzaj makijażu ?


cholernie :)
zwlaszcza Pani z bramki numer 2 :>
nie wiem jak dla innych ale dla mnie jest taki zmyslowy :>


Jasmina
Jasmina: 3. Jak myślicie komu pasuje taki makijaż ?


Pani z numerem 4 ni cholery - wyglada jak mis panda :)
a pasuje na pewno mojej dziewczynie :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.