kartoflanka2
Posty: 23 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
kartoflanka2
  1 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam a ogólnie to słuchajcie! Ostatnio byłem w większym mieście bo ogólnie jestem ze wsi (małe miasteczko). W jednym ze sklepów deichmann widziałem buty... Czarne ( chyba boki podeszwy były białe ), firma puma, nie sznurowane ani nie rzepy tylko takie wsuwane na nogę, na niskiej podeszwie. Takie tenisówki czy coś.. znaczek pumy miały tak jakby wybite w głąb nie pomalowany One stały jak pamietam 219 zl. a nie kupiłem bo girę mam za dużą i rozmiaru nie było. Szukałem na allegro i też nic, na ich stronie też tego nie ma.. inne strony też nic ... może ktoś mniej więcej kojarzy zna nazwę modelu albo ma dobrą stronę ze wszystkimi modelami.. Proszę o jakieś podpowiedzi. Pozdro

Jak powiedzial pewien mędrzec: "Najlepszym sposobem pokonania pokusy to ulec jej " : )

mmaryjka
mmaryjka
  2 czerwca 2011
kartoflanka2
kartoflanka2: Fysiak trafiłeś bardzo blisko

przecież to jest to samo co w linku.
DaniloF
DaniloF
  2 czerwca 2011

no ale i tak nie te i tak ;p

kartoflanka2
Posty: 23 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
kartoflanka2
  2 czerwca 2011

Nie poznałem na początku .. Przeszukałem modele po jakiś zagranicznych stronach i też tego nie ma.

Jak powiedzial pewien mędrzec: "Najlepszym sposobem pokonania pokusy to ulec jej " : )

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.