kartoflanka2
Posty: 23 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
kartoflanka2
  1 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam a ogólnie to słuchajcie! Ostatnio byłem w większym mieście bo ogólnie jestem ze wsi (małe miasteczko). W jednym ze sklepów deichmann widziałem buty... Czarne ( chyba boki podeszwy były białe ), firma puma, nie sznurowane ani nie rzepy tylko takie wsuwane na nogę, na niskiej podeszwie. Takie tenisówki czy coś.. znaczek pumy miały tak jakby wybite w głąb nie pomalowany One stały jak pamietam 219 zl. a nie kupiłem bo girę mam za dużą i rozmiaru nie było. Szukałem na allegro i też nic, na ich stronie też tego nie ma.. inne strony też nic ... może ktoś mniej więcej kojarzy zna nazwę modelu albo ma dobrą stronę ze wszystkimi modelami.. Proszę o jakieś podpowiedzi. Pozdro

Jak powiedzial pewien mędrzec: "Najlepszym sposobem pokonania pokusy to ulec jej " : )

mmaryjka
mmaryjka
  1 czerwca 2011

chodzi o te a'la vans?
coś w ten deseń?
http://allegro.pl/tenisowki-trampki-meskie-puma-roz-42-i1605027141.html

kartoflanka2
Posty: 23 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
kartoflanka2
  1 czerwca 2011

coś takiego ale płaska podeszwa i całe czarne oprócz obwódki podeszwy

Jak powiedzial pewien mędrzec: "Najlepszym sposobem pokonania pokusy to ulec jej " : )

mmaryjka
mmaryjka
  1 czerwca 2011

ich jest miliard kolorów.
jak to nie te to nie wiem.

kartoflanka2
Posty: 23 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
kartoflanka2
  1 czerwca 2011

no wiem ze miliard kolorów ale chodzi o czarne a masz jakieś dojście na modele ?

Jak powiedzial pewien mędrzec: "Najlepszym sposobem pokonania pokusy to ulec jej " : )

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 czerwca 2011

Znalazłam tylko coś w ten deseń. Nie wiem jakie to wsuwane, ale w każdym razie podsyłam.
http://allegro.pl/buty-puma-benecio-ls-r-42-wiosna-i1642766375.html

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

kartoflanka2
Posty: 23 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
kartoflanka2
  1 czerwca 2011

no jak nie wiedzieć można jakie to wsuwane no takie które w kładasz na nogę i lecisz te co wysłałaś to są sznurowane ... a pisałem ze nie sznurowane i nie na rzepy .. dobry trop ten co na początku link wysłał ale to nie ten model

Jak powiedzial pewien mędrzec: "Najlepszym sposobem pokonania pokusy to ulec jej " : )

Fysiak
Fysiak
  2 czerwca 2011

Taka kolorystyka? Myślę, że powinieneś wklepać model na google i poszukać w sklepach internetowych.
Tylko czy to ten model? Te na zdjęciu i na akcji podanej wyżej to Pumy El Rey.
Innych wsuwanych butów z Pumy nie kojarzę.
Patrishia
Patrishia
Patrishia
  2 czerwca 2011


Te pasują do opisu ;)
Patrishia
Patrishia
  2 czerwca 2011

Ptfu, czarne miały być.

trzeci post. Ok, już kończę :D

Fysiak
Fysiak
  2 czerwca 2011

Kliknęłam niechcący na kategorię 'Auta' i, wybaczcie za offtopa, ale te kalosze są zabójcze. :crylol:
styka51
styka51
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kliknęłam niechcący na kategorię 'Auta' i, wybaczcie za offtopa, ale te kalosze są zabójcze.

Łoooo :D Zygzak McQuuen :zakochany:
Fysiak
Fysiak
  2 czerwca 2011
styka51
styka51: Łoooo :D Zygzak McQuuen

Szkoda, że nie ma mojej rozmiarówki. :and:
Chociaż o niebo lepsze byłyby kalosze ze Złomkiem. : D
kartoflanka2
Posty: 23 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
kartoflanka2
  2 czerwca 2011

Fysiak trafiłeś bardzo blisko coś takiego tylko ze na płaskiej podeszwie a tu jak na twoim focie widać jest spora

Jak powiedzial pewien mędrzec: "Najlepszym sposobem pokonania pokusy to ulec jej " : )

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.