SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  29 maja 2011 (pierwszy post)

Czy Wy widzicie tego okropnego placka na głowie Mai Sablewskiej??
Co to ma być? :wtf:
Co Wy na to?

(TVN, teraz - Xfactor)

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 maja 2011
sokol
sokol: Co do szpaka nikt nie odmówi mu tego, ze jest kontrowersyjny. Fakt, że zaczyna na wyrost byc sztuczny. Nie rusza mnie jego wrazliwosc, nie ma nigdy nic sensownego do powiedzenia, brak mu pokory. Jednak jest mlody i rzucono go w dosc gleboka wode. Kazde z nich musi sie sprzedac i kazde w jakims stoniu sie zatraca by zostac gwiazda. Popre jednak Szpaka gdyz Polakom potrzeba takiego wokalisty i jego wykonu.

Dla mnie to ten jego image to takie trochę odwrócenie uwagi od meritum ,czyli od wokalu. Jemu wydaje się,że jest gwiazdą, kreuje siebie w taki a nie inny sposób, co jest dla mnie irytujące. Prawda jest taka,że popularność zyskał dzięki swojemu wyglądowi , bo pewnie w Polsce jest o wiele więcej lepiej śpiewających ludzi od niego.
sokol
sokol
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda jest taka,że popularność zyskał dzięki swojemu wyglądowi , bo pewnie w Polsce jest o wiele więcej lepiej śpiewających ludzi od niego.


ale nie tylko wokal swiadczy o wokoliscie.
gdyby tak bylo chłopaki z koscielnych chorów robiliby w naszym kraju swietna kariere.
osobowosc to polowa sukcesu. dokladnie mowia o tym slowa "jak sie sprzedasz tak Cie kupia".

co do wokalu mysle, ze chlopak bedzie nad nim pracowac bo jesli spocznie na laurach bedzie wokalista jednego sezonu.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 maja 2011
sokol
sokol: ale nie tylko wokal swiadczy o wokoliscie. gdyby tak bylo chłopaki z koscielnych chorów robiliby w naszym kraju swietna kariere. osobowosc to polowa sukcesu. dokladnie mowia o tym slowa "jak sie sprzedasz tak Cie kupia". co do wokalu mysle, ze chlopak bedzie nad nim pracowac bo jesli spocznie na laurach bedzie wokalista jednego sezonu.

Masz rację,ja się z Tobą zgadzam,tyle ,że według mnie to Michał Szpak jest przerysowany. Bardzo kontrowersyjny image odciąga niekiedy uwagę od wokalu, poza tym nie lubię go za styl bycia , zwyczajnie brak mu pokory. Myślę,że kilka ciężkich lat pracy dopiero przed nim ,potem jakieś sukcesy i nabierze trochę pokory.
sokol
sokol
  29 maja 2011
sokol
sokol: brak mu pokory

Konto usunięte
Konto usunięte: zwyczajnie brak mu pokory.



widze, ze dokladnie mamy takie samo zdanie.
dobry kopniak by mu sie przydal- i to tylko dla jego dobra.
Maryla
Maryla
  29 maja 2011

Nie wiem co to było, ale jak na taką wielką menedżerkę wyglądała jakby miała ostrą kłótnię z wodą/szamponem.

feuliette
feuliette
  29 maja 2011

ja tak wyglądam po kąpieli...taki mokry szczur z niej był

suckinsyn
suckinsyn
  29 maja 2011

Pierwszy raz widzialem dzis tego typu program i ta, ktora coverowala piosenke Bajmu - Co mi Panie dasz byla oszalamiajaca i porownujac do reszty powinna wygrac.

pijana
pijana
  29 maja 2011

Wyglądała paskudnie, za to Wojewódzki chyba zaliczył niezłą wizytę w solarium.

Co do wokali - pani Małgosia super w piosence Bajmu, Szpak zbeszcześcił "Californication", nie podoba mi się jego głos, a umiejętności ponadprzeciętnych również nie ma wg mnie. Moje faworytki odpadły tydzień temu.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: musialby to byc duuuuuuuzy wytrysk

no moze ktos mial miesieczna posuchę :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

razotka
razotka
  29 maja 2011

Moim skromnym zdaniem to Majka najlepiej wyglądała na castingach, wtedy ewidentnie miała swój styl.
Zaczęły się odcinki na żywo i tak na siłę ją wylaszczyli, że za cholerę mi się nie podoba.

snjeszqa
snjeszqa
  30 maja 2011
Prinz
Prinz: no moze ktos mial miesieczna posuchę

moze
zapytaj sie mai
ImaDrug
ImaDrug
  30 maja 2011

Nie oglądałam wczorajszego xfactora więc nie wiem jak śpiewali ale widzac zdjęcie Sablewskiej to porażka :(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.