SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  29 maja 2011 (pierwszy post)

Czy Wy widzicie tego okropnego placka na głowie Mai Sablewskiej??
Co to ma być? :wtf:
Co Wy na to?

(TVN, teraz - Xfactor)

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyglada jakby miala to tluste, albo jakies wylane zelem, albo wlasnie sklejone kislem.

kiśl ma w majtach :rock:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  29 maja 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana:

Oglądam to właśnie. Faktycznie nieciekawe te włosy ale Maja wg mnie to bardzo ładna kobieta. I ma super nogi :zakochany:

SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Ada ma fajny makijaż!

No, fajny. Farna wczoraj miała bardzo podobny.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo wlasnie sklejone kislem.

no moze ktos sie jej spuścił.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ohwowlovely
ohwowlovely
  29 maja 2011

a mi o dziwo podobała się pani Małgosia w polskiej piosence.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 maja 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Czy Wy widzicie tego okropnego placka na głowie Mai Sablewskiej??

tez to zauwazylam, okropna ma fryzure jakby włosy miała przetłuszczone i niepoczesane. błe
sokol
sokol
  29 maja 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana:


słabo wyglada.
tutaj duzo lepiej :




ohwowlovely
ohwowlovely: a mi o dziwo podobała się pani Małgosia w polskiej piosence.


dawno powinni ja odrzucic.
jej glos jest mega slaby jak dla mnie.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 maja 2011

No i mamy Szpaka w finale. Mam nadzieję,że wygra ktoś z dwójki Loska,Szulc.

sokol
sokol
  29 maja 2011
sokol
sokol: dawno powinni ja odrzucic.


spelnily sie moje prosby :>


Konto usunięte
Konto usunięte: Szpaka w finale


Polacy i tak nie rozumieja go. dla nich jest fabrowanym transem. Zasciankowy kraj.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 maja 2011
sokol
sokol: Polacy i tak nie rozumieja go. dla nich jest fabrowanym transem. Zasciankowy kraj.

i dlatego nie wygra.
dla polaków lepszy jest luj z dworca gienek który jest bardziej pospolity i mozna poczuc sie od niego lepszym.
a ze jest falszywy jak nie wiem to inna sprawa.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Sensi
Sensi
  29 maja 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Czy Wy widzicie tego okropnego placka na głowie Mai Sablewskiej?? Co to ma być? Co Wy na to?
Nie, nie widzę. Poza tym nie wiem, kto jest. Nie oglądam tego typu programów, bo jakoś nie są dla mnie tak bardzo fascynujące.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 maja 2011
sokol
sokol: Polacy i tak nie rozumieja go. dla nich jest fabrowanym transem. Zasciankowy kraj.


Prinz
Prinz: i dlatego nie wygra. dla polaków lepszy jest luj z dworca gienek który jest bardziej pospolity i mozna poczuc sie od niego lepszym. a ze jest falszywy jak nie wiem to inna sprawa.

Dla mnie Michał Szpak pogubił się w tym swoim kreowaniu image. Przerost formy nad treścią. To co powiedziała Maja Sablewska - barwę ma normalną, ale wyróżnia się swoim image, jest kontrowersyjny, przez co popularny i na tym zyskuje.
Nie mam nic przeciwko jakimś scenicznym kreacjom np ,ale taki image bądź co bądź mężczyzny do mnie nie przemawia...
sokol
sokol
  29 maja 2011
Prinz
Prinz: dla polaków lepszy jest luj z dworca gienek

Gienka Loske poznalem z poł roku temu w Krakowie. Był innym człowiekiem niz jest teraz ale jesli chodzi o muzyke nadal robi swoje. Byl jednak samotnikiem, gosciem ktory stronil od wywiadow, zdjec itp. Teraz robi szoł przed kamera odbierajac nagrode Glamour :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie Michał Szpak pogubił się w tym swoim kreowaniu image

Co do szpaka nikt nie odmówi mu tego, ze jest kontrowersyjny. Fakt, że zaczyna na wyrost byc sztuczny. Nie rusza mnie jego wrazliwosc, nie ma nigdy nic sensownego do powiedzenia, brak mu pokory. Jednak jest mlody i rzucono go w dosc gleboka wode.
Kazde z nich musi sie sprzedac i kazde w jakims stoniu sie zatraca by zostac gwiazda.
Popre jednak Szpaka gdyz Polakom potrzeba takiego wokalisty i jego wykonu.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  29 maja 2011

Nie wygra Michał, bo to zdaniem większości Polaków " żyd i pedał"- jak to ujął Kuba. Co nie zmienia faktu, że ja go bardzo lubię i jeżeli nie odbije mu sodówa, to będę lubiła dalej :) Bardzo podoba mi się jego głos. A wizerunek to wiadomo - jednemu się spodoba a drugiemu nie. Jeżeli jest sobą, to ok :)

snjeszqa
snjeszqa
  29 maja 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: kiśl ma w majtach

nie, na glowie!
nie widzisz no?

Prinz
Prinz: no moze ktos sie jej spuścił.

nie, nie wyglada na az tak.
snjeszqa
snjeszqa
  29 maja 2011

poza tym
musialby to byc duuuuuuuzy wytrysk

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.