coIor
coIor
  27 maja 2011 (pierwszy post)
Cześć ! :)


Mam parę pytan..
*Jakich pędzli używacie? lancrone, sephory, mac'a, hakuro czy niemarkowe a może innej firmy?
*Wolicie markowe czy nie?
*Całe zestawy pędzli posiadacie czy raczej pojedyczne sztuki?


Miłego wieczoru ! :)
Hana25
Hana25
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: *Jakich pędzli używacie? lancrone, sephory, mac'a, hakuro czy niemarkowe a może innej firmy?

Mam różne pędzle z Inglota i sephory, maestro, e.l.f., ostatnio w super pharm kupiłam z serii bambusowej, niemarkowe

Konto usunięte
Konto usunięte: *Całe zestawy pędzli posiadacie czy raczej pojedyczne sztuki?

Pojedyncze sztuki nie odważyłabym się kupić całego zestawu
malami81
malami81
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakich pędzli używacie?

Inglot, Hakuro, Maestro, Mac, BobbiBrown (do eyelinera), Eco Tools

Konto usunięte
Konto usunięte: *Całe zestawy pędzli posiadacie czy raczej pojedyczne sztuki?

Pojedyncze sztuki z danej marki. Nie wyobrażam sobie kupowania całego zestawu - bo zawsze jakiś pędzel mi nie pasuje.

Najlepiej samej sobie skompletować swój własny zestaw.

Zestawom pędzli z Allegro niestety nie ufam - moja przyjaciółka kupiła i są fatalne. Niektóre gubią włosie, drugie się porozklejały, są sztywne i ciężko się nimi pracuje
SoDope
SoDope
  28 maja 2011
malami81
malami81: Zestawom pędzli z Allegro niestety nie ufam - moja przyjaciółka kupiła i są fatalne. Niektóre gubią włosie, drugie się porozklejały, są sztywne i ciężko się nimi pracuje


Zgadza się - ja chyba trafiłam na jakiś dobry model.
Bo mi nic nie powyłaziło .. - a inne dziewczyny nawet kupowały droższe zestawy i połowa pędzli była do tyłeczka jednym słowem
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 maja 2011

Nie mam markowych. Zawsze mi szkoda na nie kasy. Mam jakieś z drogerii bez markowe i mały zestaw z Avonu i nie narzekam. Są ok i nic nie wyłazi. Może kiedyś sobie kupię jakiś lepszy zestaw ale na razie mi niepotrzebny.

PurePaprika
Posty: 216 (po ~97 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 74
PurePaprika
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakich pędzli używacie? lancrone, sephory, mac'a, hakuro czy niemarkowe a może innej firmy?

Bez marki, lupione na allegro .. za jakieś 70zł ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: *Wolicie markowe czy nie?

Nie ma różnicy ;) byle to nie były pędzle za 20zł ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Całe zestawy pędzli posiadacie czy raczej pojedyczne sztuki?

Mam zestaw, ale mam też zakupione osobne sztuki ;)

Rude wredne!

voiceontheradio
voiceontheradio
  28 maja 2011

mam do szminki z lacrOne i jest bardzo dobry.
nie kupuje całych zestawów, bo mi niepotrzebne.
mam do podkładu z maca, z inglota do eyelinera i pudru, do różu z sephory, a do cieni z edm.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.