monikamonisia20
monikamonisia20
  24 maja 2011 (pierwszy post)

Witam w ten upalny dzień;)
Opalacie się? czy macie zamiar?

Mam do was kilka pytań.

1. stosuję róż do podreślenia kości policzkowych, jednak zastanawiam się nad bronzerem. macie jakiś godny polecenia? bo wiadomo w sklepie bedą mi wciskać co najdroższe i niekoniecznie dobre.
2. jestem w ok 28 tyg ciaży i jeśli ścisnę obiema rękami uda to takie coś jakby cellulit sie robi ze skóry, ale tylko gdy ścisnę. Czy powinnam zacząć stosować jakiś krem, peeling aby temu zapobiec? czy to juz są jakieś oznaki cellulitu? Może jakiś kosmetyk, który u was sprawdził się na 5;)
3. w lato moje stopy okropnie się pocą i mówiąc szczerze, nie pachną zbyt przyjemnie. Bardzo często je myję, noszę przewiewne buty, ale to chyba nie pomaga;/
4. chciałam na okres letni zrezygnować z podkładu, jednak mam cerę zaczerwienioną i nieładną. zastanawiam się nad jakimś pudrem w kamieniu czy czymś co nie bedzie za cieżkie. Czekam na jakieś pomocne opinie. Zaznacze, że używam toleriane w płynie.

Pozdrawiam i miłego dnia życze
marta0859
marta0859
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Okłady z kefirku W sklepach jest mnóstwo preparatów na wypadek tego problemu.

Szukam jakichś konkretnych, bo nie znam się na tym. A nie wszystkie na pewno działają jak powinny, mniejsza o to, chyba pójdę do apteki i może mi coś polecą. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Filtr 50+

jaki najlepszy?
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba pójdę do apteki i może mi coś polecą. :)

Na pewno coś doradzą.

Konto usunięte
Konto usunięte: jaki najlepszy?

Ja 50+ stosuję tylko na twarz. Mam z Pharmaceris. Na ciało mam z Lirene 30+
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lirene 30+

30 bez plus oczywiście :zonk:
marta0859
marta0859
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno coś doradzą.

no myślę..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja 50+ stosuję tylko na twarz. Mam z Pharmaceris. Na ciało mam z Lirene 30+

Ja kupię tą pięćdziesiątkę i na to i na to bo nie lubię być opalona, a po minionym weekendzie mam dość, porozglądam się jutro za tymi co poleciłaś.
voiceontheradio
voiceontheradio
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. stosuję róż do podreślenia kości policzkowych, jednak zastanawiam się nad bronzerem. macie jakiś godny polecenia? bo wiadomo w sklepie bedą mi wciskać co najdroższe i niekoniecznie dobre.

ten duży deborah jest dobry i tani

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. chciałam na okres letni zrezygnować z podkładu, jednak mam cerę zaczerwienioną i nieładną. zastanawiam się nad jakimś pudrem w kamieniu czy czymś co nie bedzie za cieżkie. Czekam na jakieś pomocne opinie. Zaznacze, że używam toleriane w płynie.

może krem tonujący lepiej?
chociaż ja mam ten z el co malami pokazała i wg mnie jest do dupy.
mmaryjka
mmaryjka
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. chciałam na okres letni zrezygnować z podkładu, jednak mam cerę zaczerwienioną i nieładną. zastanawiam się nad jakimś pudrem w kamieniu czy czymś co nie bedzie za cieżkie. Czekam na jakieś pomocne opinie. Zaznacze, że używam toleriane w płynie.

kremy tonujące, ani zwyczajne podkłady NIE pomogą na zaczerwienienia nic a nic.
clinique wypuściło serię do skóry zaczerwienionej. podkład i puder - używam podkładu i jest cuuuuuudowny, podejrzewam, że puder będzie równie dobry.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest cuuuuuudowny,

potwierdzam :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: e puder będzie równie dobry.

a puder w jakim celu sie stosuje?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  24 maja 2011
Prinz
Prinz: a puder w jakim celu sie stosuje?

też na zaczerwienia, ale o dziwo jest żółty.
SoDope
SoDope
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko gdy śćisne ręką

I stopien cellulitu. jeżeli nie będzie się to pogłębiało to odstaw balsamy antycellulitowe bo wiadomo, że te wszystkie kosmetyki mają za zadanie 'podgrzać' temperaturę ciała by to spalić - nie wiem czy jest to najlepszy moment na tego typu kosmetyki.
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym coś, dzięki czemu słońce w ogóle mnie nie chwyci

twarz:
a do ciala uzywam: clinique:
roc:
i takiego z simple:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też na zaczerwienia, ale o dziwo jest żółty.

zolty O.o

ale skoro podklad dobrze zakrywa te zaczerwienienia, to po co uzywac jeszcze pudru? :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Sensi
Sensi
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Opalacie się? czy macie zamiar?
Nie opalam się i nie mam zamiaru. Przy moim uczuleniu słońce jest niewskazane.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli ścisnę obiema rękami uda to takie coś jakby cellulit sie robi ze skóry
Przepraszam Cię - wiem, że to pytanie jest niestosowne, ale - ile masz lat?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.