monikamonisia20
monikamonisia20
  24 maja 2011 (pierwszy post)

Witam w ten upalny dzień;)
Opalacie się? czy macie zamiar?

Mam do was kilka pytań.

1. stosuję róż do podreślenia kości policzkowych, jednak zastanawiam się nad bronzerem. macie jakiś godny polecenia? bo wiadomo w sklepie bedą mi wciskać co najdroższe i niekoniecznie dobre.
2. jestem w ok 28 tyg ciaży i jeśli ścisnę obiema rękami uda to takie coś jakby cellulit sie robi ze skóry, ale tylko gdy ścisnę. Czy powinnam zacząć stosować jakiś krem, peeling aby temu zapobiec? czy to juz są jakieś oznaki cellulitu? Może jakiś kosmetyk, który u was sprawdził się na 5;)
3. w lato moje stopy okropnie się pocą i mówiąc szczerze, nie pachną zbyt przyjemnie. Bardzo często je myję, noszę przewiewne buty, ale to chyba nie pomaga;/
4. chciałam na okres letni zrezygnować z podkładu, jednak mam cerę zaczerwienioną i nieładną. zastanawiam się nad jakimś pudrem w kamieniu czy czymś co nie bedzie za cieżkie. Czekam na jakieś pomocne opinie. Zaznacze, że używam toleriane w płynie.

Pozdrawiam i miłego dnia życze
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Opalacie się? czy macie zamiar?

nie opalam się.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam w ten upalny dzień;) Opalacie się? czy macie zamiar?

nie opalam sie, nie potrzebuje zmarszczek w wieku trzydziestu lat + nawet jakbym chciala to przy filtrze min 50 sie nie opale.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. stosuję róż do podreślenia kości policzkowych, jednak zastanawiam się nad bronzerem. macie jakiś godny polecenia? bo wiadomo w sklepie bedą mi wciskać co najdroższe i niekoniecznie dobre.

mam z loreala taki:
jest spoko, nie trzeba poprawiac ani nic.
ale tez szukam czegos lepszego.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. jestem w ok 28 tyg ciaży i jeśli ścisnę obiema rękami uda to takie coś jakby cellulit sie robi ze skóry, ale tylko gdy ścisnę. Czy powinnam zacząć stosować jakiś krem, peeling aby temu zapobiec? czy to juz są jakieś oznaki cellulitu? Może jakiś kosmetyk, który u was sprawdził się na 5;)

a jestes pewna czy to czasem nie rozstepy ci sie zaczynaja robic :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. w lato moje stopy okropnie się pocą i mówiąc szczerze, nie pachną zbyt przyjemnie. Bardzo często je myję, noszę przewiewne buty, ale to chyba nie pomaga;/



Konto usunięte
Konto usunięte: 4. chciałam na okres letni zrezygnować z podkładu, jednak mam cerę zaczerwienioną i nieładną. zastanawiam się nad jakimś pudrem w kamieniu czy czymś co nie bedzie za cieżkie. Czekam na jakieś pomocne opinie. Zaznacze, że używam toleriane w płynie.

moze krem koloryzujacy? ja moge polecic diora
naprawde tycio sie
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: naprawde tycio sie

wystarczy go nalozyc troszeczke, o to mi chodzilo.
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Opalacie się? czy macie zamiar?

Za chwilę lądują na plaży. ale nie wiem, jakie bikini wziąć :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. jestem w ok 28 tyg ciaży i jeśli ścisnę obiema rękami uda to takie coś jakby cellulit sie robi ze skóry, ale tylko gdy ścisnę. Czy powinnam zacząć stosować jakiś krem, peeling aby temu zapobiec? czy to juz są jakieś oznaki cellulitu? Może jakiś kosmetyk, który u was sprawdził się na 5;)

Po pierwsze:
GRATULUJĘ:)
Albo cellulit, albo rozstępy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. w lato moje stopy okropnie się pocą i mówiąc szczerze, nie pachną zbyt przyjemnie. Bardzo często je myję, noszę przewiewne buty, ale to chyba nie pomaga;/

Zainwestuj w dezodoranty do stóp, chłodzące kosmetyki z mentolem.
Możesz też odwiedzić dermatologa.
malami81
malami81
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Opalacie się? czy macie zamiar? Mam do was kilka pytań. 1. stosuję róż do podreślenia kości policzkowych, jednak zastanawiam się nad bronzerem. macie jakiś godny polecenia? bo wiadomo w sklepie bedą mi wciskać co najdroższe i niekoniecznie dobre. 2. jestem w ok 28 tyg ciaży i jeśli ścisnę obiema rękami uda to takie coś jakby cellulit sie robi ze skóry, ale tylko gdy ścisnę. Czy powinnam zacząć stosować jakiś krem, peeling aby temu zapobiec? czy to juz są jakieś oznaki cellulitu? Może jakiś kosmetyk, który u was sprawdził się na 5;) 3. w lato moje stopy okropnie się pocą i mówiąc szczerze, nie pachną zbyt przyjemnie. Bardzo często je myję, noszę przewiewne buty, ale to chyba nie pomaga;/ 4. chciałam na okres letni zrezygnować z podkładu, jednak mam cerę zaczerwienioną i nieładną. zastanawiam się nad jakimś pudrem w kamieniu czy czymś co nie bedzie za cieżkie. Czekam na jakieś pomocne opinie. Zaznacze, że używam toleriane w płynie.


Wstawiam się na słonko na 10 góra 15 minut (oczywiście pamiętam o filtrach) i bardziej po to żeby wygrzać kostki niż się opalić (witamina D też się organizmowi przyda).

1. polecam bronzer z The Balm - Bahama mama


albo Benefit - Hoola


oba nie są ceglaste, pomarańczowe (jak to bywa przy niektórych bronzerach), matowe (nie lubię bronzerów z brokatem/ połyskiem)

2. być może to bardziej rozstępy niż cellulit - zwłaszcza, że jesteś w ciąży

3. Scholl, Deo Control Fuss Spray
Składniki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne niszczą bakterie i grzyby powodujące nieprzyjemną woń. Dezodorant, stosowany regularnie, zapobiega odtwarzaniu się zapachu. Zapewnia 24-godzinną intensywną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem

Nie zostawia śladów, bo nie zawiera talku. Szybko wysycha. Jedynie zapach męskiego dezodorantu może przeszkadzać, ale da się przeżyć. I co najważniejsze skuteczny. Chroni przed nieprzyjemnym zapachem i pozostawia stopy w miarę suche nawet ciepłe dni. Wydajny. wart swojej ceny. Ma poręczne opakowanie w postaci sprayu.



4. może warto pomyśleć nad kremem tonującym;
świetny jest ten z Estee Lauder Day Wear Plus Sheer Tint Release SPF 15 tylko nie wiem czy przy Twojej, jak pisałaś, zaczerwienionej skórze, krycie nie będzie za słabe



większe krycie ma (a jednocześnie jest leciutki i nie spływa z buźki)
Clinique Moisture Surge Tinted Moisturzier SPF 15


Myślę, że najlepiej podejść do Sephory czy Douglasa i poprosić o próbki czy "odlewki" i na spokojnie w domu przetestować na swojej skórze w świetle dziennym (a nie przy sztucznym oświetleniu w sklepie)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. jestem w ok 28 tyg ciaży i jeśli ścisnę obiema rękami uda to takie coś jakby cellulit sie robi ze skóry, ale tylko gdy ścisnę. Czy powinnam zacząć stosować jakiś krem, peeling aby temu zapobiec? czy to juz są jakieś oznaki cellulitu? Może jakiś kosmetyk, który u was sprawdził się na 5;)

Gratulacje :) Może i cellulit, nie wiem bo nie widzę :). Ze smarowidłami to poczekaj aż urodzisz. Możesz masować uda specjalną rękawicą albo robić peelingi. A jak coś, to polecam kosmetyki z Tołpy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. chciałam na okres letni zrezygnować z podkładu, jednak mam cerę zaczerwienioną i nieładną. zastanawiam się nad jakimś pudrem w kamieniu czy czymś co nie bedzie za cieżkie. Czekam na jakieś pomocne opinie. Zaznacze, że używam toleriane w płynie.

Używaj kremu tonującego. Albo bardzo lekkiego podkładu. Pudry w kamieniu nie nadają się raczej na skórę bez podkładu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Opalacie się? czy macie zamiar?

Może parę razy przejdę się na solarium bo nienawidzę się godzinami na słońcu smażyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam i miłego dnia życze

dzięki i nawzajem :)
Gothiclady
Gothiclady
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Opalacie się? czy macie zamiar?


nie opalam i nie zamierzam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Używaj kremu tonującego


ten mam i jest fajny:



jest do cery jasnej i śniadej, poprawia koloryt skóry i fajnie rozświetla
monikamonisia20
monikamonisia20
  24 maja 2011
dzięki dziewczyny, spisałam wszystko na listę i będe probować;)
monikamonisia20
monikamonisia20
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gratulacje :) Może i cellulit, nie wiem bo nie widzę :). Ze smarowidłami to poczekaj aż urodzisz. Możesz masować uda specjalną rękawicą albo robić peelingi. A jak coś, to polecam kosmetyki z Tołpy.


niom dziękuje;) ja też nie bardzo się na tym znam. nie widać tego jak ide w sukience albo spodenkach, tylko gdy śćisne ręką
Jasmina
Jasmina
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Opalacie się? czy macie zamiar?

Nie mam zamiaru :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. stosuję róż do podreślenia kości policzkowych, jednak zastanawiam się nad bronzerem. macie jakiś godny polecenia? bo wiadomo w sklepie bedą mi wciskać co najdroższe i niekoniecznie dobre.

Ten jest moim ulubionym:



Jest wersja dla brunetek i blondynek.
marta0859
marta0859
  24 maja 2011
Dobra, to ja się podczepię pod temat.
Szukam czegoś na poparzenia słoneczne. W ostatni weekend mnie 'spaliło', co najlepsze nie opalałam się nawet tylko chodziłam, spacerowałam, ale jak to w górach, szybko "chwyta".
Miałam jakiś tam filtr, ale chyba za słaby, jaki będzie najlepszy dla kogoś kto ma prawie białą skórę? No może bez przesady, ale jestem z natury bardzo blada. Chciałabym coś, dzięki czemu słońce w ogóle mnie nie chwyci, najlepiej jakby to COŚ było dostępne w aptekach. I jeszcze coś na poparzenia, ciężko mi się nawet ubierać, jest jakiś krem czy cokolwiek na to?
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam czegoś na poparzenia słoneczne. W ostatni weekend mnie 'spaliło', co najlepsze nie opalałam się nawet tylko chodziłam, spacerowałam, ale jak to w górach, szybko "chwyta".

Okłady z kefirku :mrgreen: W sklepach jest mnóstwo preparatów na wypadek tego problemu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam jakiś tam filtr, ale chyba za słaby, jaki będzie najlepszy dla kogoś kto ma prawie białą skórę?

Filtr 50+
monikamonisia20
monikamonisia20
  24 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Jest wersja dla brunetek i blondynek.

a dla rudych? hih
Jasmina
Jasmina
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dla rudych? hih

No niestety nie pomyśleli o tym :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.