mmaryjka
mmaryjka
  18 maja 2011 (pierwszy post)

cześć i czołem!
będąc ostatnio w rossmannie zwróciłam uwagę na kosmetyki, a dokładniej kapsułki Rivall de Loop i zastanawiałam się nad kupnem. kosztuje to grosze, ale mam obawy czy mnie nie uczuli.
1. Używała któraś z was czegoś tej firmy? Godne polecenia?
2. Jak wrażenia?

chodzi mi głównie o te produkty:

mmaryjka
mmaryjka
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie fakt. kremy pod oczy szczegolnie,trzebaby juz zaczac jakies lekkie uzywac

ja pod oczy używam jak jestem mega zmęczona/niewyspana, ale teraz też się rozglądam za jakimś delikatnie nawilżającym bo już mi się zaczynają zmarchy pojawiać:o

Prinz
Prinz: moja mama miala te anti age i byla bardzo zadowolona

oks, to jutro mam ważny egzamin i po pójdę kupić! jak mi wyżre gębę, to przynajmniej na sesji wzbudzę litość i może zdam na 100pro;d
madzia2143
madzia2143
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez zelem do twarzy nie zmywa sie makijazu, a juz w ogole sie ich na oczy nie naklada

właśnie :woot:
madzia2143
madzia2143
  19 maja 2011

po za tym zaciekawiłaś mnie tymi ampułkami - zakupię w nabliższym czasie ;)

Babsy
Babsy
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja oczy plynem miclearnym, reszte chusteczkami i dopiero po tym myje zelem, tak zeby nie dotknac oczu czy ust


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja najpierw płynem micelarnym całą buzię i oczy, potem twarz tonikiem z alkoholem żeby dokładniej wszystko zmyć ( oczywiście oczu nim nie tykam ) a potem dopiero żel i tonik bezalkoholowy.

kurka, to ja jakas uwsteczniona jestem... ale wlasciwie czemu sie nie zmywa mejkapu zelem? tek juz sie przyzwyczailam, ze najpierw uzywam zelu;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 maja 2011
Babsy
Babsy: kurka, to ja jakas uwsteczniona jestem... ale wlasciwie czemu sie nie zmywa mejkapu zelem? tek juz sie przyzwyczailam, ze najpierw uzywam zelu;)

tzn nie tyle ze makeupu sie nie zmywa, co to ze jak sie zmywa nim oczy to mozna sobie je przez to podraznic, bo nie jest to kosmetyk przeznaczony do oczu :woot:
Babsy
Babsy
  20 maja 2011

[quote=agoosiaaa]co to ze jak sie zmywa nim oczy to mozna sobie je przez to podraznic, bo nie jest to kosmetyk przeznaczony do oczu /quote]
hmm raptem kilka razy chyba sie mi zdarzylo, zebym podraznila sobie oczy zelem... ale nie wiem, nie umiem trafic na taki kosmetyk do demakijazu, ktory CALKOWICIE zmylby mi tusz;/

pijana
pijana
  20 maja 2011
Babsy
Babsy: nie umiem trafic na taki kosmetyk do demakijazu, ktory CALKOWICIE zmylby mi tusz;/

Dla mnie najlepsze jest mleczko Vichy Purete Thermale 3w1 oraz płyn dwufazowy Lancome Bi-Facil :)
Babsy
Babsy
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie najlepsze jest mleczko Vichy Purete Thermale 3w1 oraz płyn dwufazowy Lancome Bi-Facil

musze zobaczyc, ale zazwyczaj szkoda mi wydac kilkadziesiat zlotych na cos do demakijazu;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.