BillieJean58
BillieJean58
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Ostatnio czesto pytam o sukienke na wesele. W orsayu nic nie znalazłam ale moje pierwsze pytanie to
1.http://allegro.pl/classy-chic-red-black-r-42-36-44-i1617137980.html#gallery co myślicie własnie pod kątem wesela.?
a dwa inne pytania to:
2.Farby Syoss. Są warte kupienie.? (pytam tutaj bo na forum o włosach nigdy nie dostaje odpwoiedzi ;D)
3.Stosowalyscie tabletki odchudzajace.? Chodzi mi o zmniejszanie łaknienia niż o samo niby te odchudzanie :)

pijana
pijana
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poniżej 1 000 kcal + wysiłek fizyczny

Bardzo mądrze...
sokol
sokol
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co myślicie własnie pod kątem wesela.?


widziałem w tym temacie duzo lepsze kiecki.


Konto usunięte
Konto usunięte: Stosowalyscie tabletki odchudzajace.? Chodzi mi o zmniejszanie łaknienia niż o samo niby te odchudzanie :)


zacznij cwiczyc a nie ładujesz w sieebie chemie.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Stosowalyscie tabletki odchudzajace.? Chodzi mi o zmniejszanie łaknienia niż o samo niby te odchudzanie :)

Wszystkie tabletki są nic nie warte. Lepiej jeść niewiele a często ( co 3 - 4 godziny ) i się nie czuje głodu.
pijana
pijana
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o zmniejszanie łaknienia

sokol
sokol: zacznij cwiczyc

:zonk: Brawo.
PurePaprika
Posty: 216 (po ~97 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 74
PurePaprika
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.http://allegro.pl/classy-chic-red-black-r-42-36-44-i1617137980.html#gallery co myślicie własnie pod kątem wesela.?

Szyłam sobie taką samą tylko z materiału w kwiaty, tzw .. tybytu góralskiego ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Farby Syoss. Są warte kupienie.?

Nie wiem, nigdy nie używałąm, nigdy bym też nie kupiłą.. Wole Loreal ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Stosowalyscie tabletki odchudzajace.? Chodzi mi o zmniejszanie łaknienia niż o samo niby te odchudzanie :)

Nie, bo przestajesz je jeść i tyjesz 2x tyle co cie ubyło .. więc zadaj sobie sama pytanie czy warto ;)

Rude wredne!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.