BillieJean58
BillieJean58
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Ostatnio czesto pytam o sukienke na wesele. W orsayu nic nie znalazłam ale moje pierwsze pytanie to
1.http://allegro.pl/classy-chic-red-black-r-42-36-44-i1617137980.html#gallery co myślicie własnie pod kątem wesela.?
a dwa inne pytania to:
2.Farby Syoss. Są warte kupienie.? (pytam tutaj bo na forum o włosach nigdy nie dostaje odpwoiedzi ;D)
3.Stosowalyscie tabletki odchudzajace.? Chodzi mi o zmniejszanie łaknienia niż o samo niby te odchudzanie :)

Darunia511
Darunia511
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.http://allegro.pl/classy-chic-red-black-r-42-36-44-i1617137980.html#gallery co myślicie własnie pod kątem wesela.? a dwa inne pytania to: 2.Farby Syoss. Są warte kupienie.? (pytam tutaj bo na forum o włosach nigdy nie dostaje odpwoiedzi ;D) 3.Stosowalyscie tabletki odchudzajace.? Chodzi mi o zmniejszanie łaknienia niż o samo niby te odchudzanie :)

1. Całkiem, całkiem.
2. Farba jak każda inna, ja w nich nie widze różnic, no chyba ze jest np. bez amoniaku.
3. Nie stosowałam. W każdym razie, przy katarze odkryłam że po tabletkach Sudafed nie chce się jeść całymi dniami.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.http://allegro.pl/classy-chic-red-black-r-42-36-44-i1617137980.html#gallery co myślicie własnie pod kątem wesela.? a dwa inne pytania to: 2.Farby Syoss. Są warte kupienie.? (pytam tutaj bo na forum o włosach nigdy nie dostaje odpwoiedzi ;D) 3.Stosowalyscie tabletki odchudzajace.? Chodzi mi o zmniejszanie łaknienia niż o samo niby te odchudzanie :)

1. Moim zdaniem taka sobie.
2. Nie stosowałam, ale słyszałam, że są dobre.
3. Nie stosowałam.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 maja 2011


Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co myślicie własnie pod kątem wesela.?

mi się podoba.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 maja 2011

Spodziewam się, że wolisz rozkloszowane.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

BillieJean58
BillieJean58
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po tabletkach Sudafed nie chce się jeść całymi dniami.

nie skorzystam ;DD

naaats
naaats: Spodziewam się, że wolisz rozkloszowane.

do mnie raczej inne nie wchodzą nawet w gre :)
feuliette
feuliette
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Stosowalyscie tabletki odchudzajace.? Chodzi mi o zmniejszanie łaknienia niż o samo niby te odchudzanie :)

nie , pierwszego dnia miałam głodówkę (nieplanowaną) później już mniej mi się chciało ograniczyłam się do poniżej 1 000 kcal + wysiłek fizyczny i herbatka czerwona :) po miesiącu już były oznaki.
feuliette
feuliette
  16 maja 2011

+ oczywiście błonnik który "zapycha" jest śwetny ;)

BillieJean58
BillieJean58
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie , pierwszego dnia miałam głodówkę (nieplanowaną) później już mniej mi się chciało ograniczyłam się do poniżej 1 000 kcal + wysiłek fizyczny i herbatka czerwona :) po miesiącu już były oznaki.

hmm ciekawe. moze i ja w ten sposob sobie sporobuje. :)
Darunia511
Darunia511
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie skorzystam ;DD

I bardzo dobrze, bo to pseudo efedryna.
pokahontazz
pokahontazz
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: + oczywiście błonnik który "zapycha" jest śwetny

i przy okazji "rozleniwia" jelita:)
SoDope
SoDope
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Farby Syoss. Są warte kupienie.?

bardzo rzadka - nadaje się do długich włosów na krótkich może spływać :and:
brązy łapią ładnie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Farby Syoss. Są warte kupienie.? (pytam tutaj bo na forum o włosach nigdy nie dostaje odpwoiedzi ;D)

NIE! znaczki
BillieJean58
BillieJean58
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE! znaczki

a jakie polecasz.? ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.