YautjaQueen
YautjaQueen
  12 maja 2011 (pierwszy post)

Ok. Trzymając się mody - tym razem ja pochwalę się swoim ideałem mężczyzny. Drogie Panie - przedstawiam wam Viggo Mortensena. W Polsce najbardziej jest znany z roli Aragorna z filmu "Władca Pierścieni". W moich oczach - kwintesencja męskości (nawet bez trzydniowego zarostu). ;)

1.

2.

3.

4.

5.

Jak go oceniacie w skali... powiedzmy od 1 do 6?

say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a pozory czesto myla i tyle...

no trudno, życie nie zawsze jest fair :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ty to w ogóle nie masz prawa głosu! masz już męża i dziecko i inni nie powinni cię obchodzić:p

Oj tam, oj tam... Obchodzić to nie obchodzą ale popatrzeć czasem można :and: ;)
deeev
deeev
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie, że uważasz mnie za kretynkę :] Powtórzę: gadamy o wyglądzie a nie o charakterze.


nie mam podstaw by tak oceniac, zreszta nie oceniam ludzi nie znajac ich... wyglad wygladem, ale tak czy tak nie jest to caloksztaltem... 'opakowanie' sie ocenia bo to sie na pierwszy rzut oka kwituje... inaczej sie nie da, - co nie znaczy ze gosc w rozowej koszulce, w rurkach, z wymodelowanymi wlosami musi byc 'gogusiem' czy 'zmanierowanym pedalem' jak to ktos nieco wyzej okreslil heh
mmaryjka
mmaryjka
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obchodzić to nie obchodzą ale popatrzeć czasem można

ty nie;)
znaki
Darunia511
Darunia511
  12 maja 2011

Strasznie nie podobają mi się takie dziury w brodach, w ogole nie trafia w mój gust.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co nie znaczy ze gosc w rozowej koszulce, w rurkach, z wymodelowanymi wlosami musi byc 'gogusiem' czy 'zmanierowanym pedalem' jak to ktos nieco wyzej okreslil heh

Ale w 90% jest, niestety. Napisałam co mnie w niektórych facetach odrzuca - tyle. Tak jak was odrzuca często jak dziewczyna pali, pije albo ma platynowe włosy i tipsy itd.

Konto usunięte
Konto usunięte: ty nie;)

Ok. Więc popatrzę na mojego przystojnego męża który właśnie coś naprawia :zakochany::rotfl:
deeev
deeev
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w 90% jest, niestety. Napisałam co mnie w niektórych facetach odrzuca - tyle. Tak jak was odrzuca często jak dziewczyna pali, pije albo ma platynowe włosy i tipsy itd.


ja sie z tym nie do konca zgadzam ale ok, kazdy ma swoje zdanie ;)
mmaryjka
mmaryjka
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok. Więc popatrzę na mojego przystojnego męża który właśnie coś naprawia

mój (nie mąż oczywiście) właśnie robi projekt przepompowni i operuje cyrklem. strach podejść, bo się ciska, wkurza i ogólnie masakra
Darunia511
Darunia511
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi o to, że coraz więcej facetów jest zniewieściałych a to mi się nie podoba. Pan wyżej wygląda jak facet a nie jak obojnak. Tyle.

Święte słowa, niestety.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mój (nie mąż oczywiście) właśnie robi projekt przepompowni i operuje cyrklem. strach podejść, bo się ciska, wkurza i ogólnie masakra

Ja się mu wcale nie dziwię. Łatwego zadania nie ma. A Ty się w tym czasie możesz obijać na fotce :P
deeev
deeev
  12 maja 2011

e tam gdybanie... to tak jakby facet powiedzial ze coraz wiecej dziewczyn/kobiet wyglada jak dziwqa/i... kazdy sie nosi tak jak lubi, a zdanie ludzi jest zdaniem tylko i wylacznie postronnym... taka natura czlowieka ze sie ocenia to i owo niekoniecznie adekwatnie do danej osoby...

idioteks
idioteks
  13 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w 90% jest, niestety. Napisałam co mnie w niektórych facetach odrzuca - tyle. Tak jak was odrzuca często jak dziewczyna pali, pije albo ma platynowe włosy i tipsy itd.

Transcendencja
Transcendencja
  13 maja 2011

Spoko kolo ale w długich włosach z zarostem wygląda lepiej .

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  13 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ak go oceniacie w skali... powiedzmy od 1 do 6?

5, bo szostkę daję Gary'emu Oldmanowi :D
pijana
pijana
  13 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: Jak go oceniacie w skali... powiedzmy od 1 do 6?

Sprawia wrażenie takiego miłego i dobrego człowieka, ładne ma spojrzenie. 4,5.
BlackDahila
BlackDahila: dozwolone od lat 23

:ssh:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.